Skocz do zawartości

Cyfra - pytania poczatkujacego


hellboyek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Płatnikiem może być osoba na którą nie jest podpisana umowa, ciocia, wujek, sąsiadka czy też kolega. Nie ma to żadnego znaczenia. Muszą się zgadzać dane płatnika. Nie orientuję się jak jest teraz, ale jeszcze parę miesięcy temu opłacałem za pakiet zarejestrowany na inną osobę i nie było żadnego problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.posiadam dekoder PACE HD PVR 500 GB.I mam takie pytanie.czy wy macie problem z pilotem od tego dekodera??bo u mnie od cZasu do czasu on calkowicie przestaje dzialac.wszystko jest elegancko a nagle on zaprzestaje dzialac.niewiem czemu tak sie dzieje i niewiem co zrobic aby tak nie bylo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.posiadam dekoder PACE HD PVR 500 GB.I mam takie pytanie.czy wy macie problem z pilotem od tego dekodera??bo u mnie od cZasu do czasu on calkowicie przestaje dzialac.wszystko jest elegancko a nagle on zaprzestaje dzialac.niewiem czemu tak sie dzieje i niewiem co zrobic aby tak nie bylo.

Jeśli to plazma Panasonica, to przeszukaj forum - temat sumiennie przewałkowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potrzebuję pilnie informacji na temat wpłaty nie doszły mi rachunki były wysłane na początku wrzesnia -teraz dzwoniłem i tak mi powiedziano i żebym wpłacił za wrzesień rachunek a jak do pazdziernika nie dojdzie to mam zadzwonic do nich i teraz pytnie takie rozumiem,że mam wpłacić na ten numer konta co w ostatniej fakturze? i co wpisać w tytule wpłaty numer abonenta i coś jeszcze? aha i czy nie odteną mi sygnału ???wpłata będzie szła pewnie do środy jak jutro wpłace ja naprawdę nie dostałem rachunku prosze o szybki odpis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy że w tytule wpiszesz cokolwiek:

nr. abonenta

imię i nazwisko

albo "abonament za wrzesień"

Nr konta jest jeden jedyny dla Twojej umowy, nr indywidualny - sprawdź, końcówka nr konta zawiera nr abonenta... dlatego nie ma znaczenia co wpiszesz w tytule.

Zawsze możesz wysłać potwierdzenie faxem [223104544] lub mailem [wplaty@cyfraplus.com.pl]

Jeśli masz nieuregulowany tylko wrzesień to nikt Ci sygnału nie wyłączy, musiałbyś nie opłacić jeszcze października aby do tego doszło.

Jeśli wyślesz potwierdzenie wpłaty, to nie wyślą Ci ponaglenia do zapłaty [oszczędzisz sobie 10,- PLN kosztów takiego ponaglenia]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy w dekoderze Pace PVR mozna:

- zaprogramowac nagranie z epg (np film poczatek o 12.00 a koniec o 14) i w jego trakcie zaczac odtwarzanie juz nagranej czesci z jednoczesnym dogrywaniem do konca ciagle tyrwajacej audycji (np wracam do domu o 13.00 i zaczynam ogladac od poczatku nagrania z takim mozna powiedziec godzinnym opoznieniem)?

- czy jest do zobaczenia w jednym miejscu lista zleconych nagran?

- czy da sie z epg zaprogramowac nagranie a potem zmienic to zlecenie w zlecenie cykliczne (np co tydzien jeden odcinek serialu)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...