Skocz do zawartości

Brak AXN-ów!


Diavolo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, że do końca października były za free, ale to nie ma z moim problemem nic wspólnego bo mam te kanały opłacone! Do cyferki też już dzwoniłem i nic to nie dało.

 

Mam problemy z AXN Crime i AXN Sci-Fi po prostu znikły nawet nie wiem kiedy bo kilka dni ich nie oglądałem, abonament mam prestiżowy więc są opłacone. Jak wiadomo paczkę AXN C+ ma od CP z tr. (12188) więc w tej sprawie jedziemy na tym samym wozie. Na forum CP (Nie ma sygnału z tr. 12188) piszą o podobnych problemach wychodzi na to, że CP ma problem , dodam tylko, że na tych 2 AXN-ach mam słaby sygnał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co niektórzy chyba pomylili fora o ciekawostkach AXN to nie tu, a moderator chyba śpi!!!!!!!

 

Już wiem w czym leży problem. Na infolinii Pan powiedział, że trwa konserwacja transponderów i mogą występować problemy z odbiorem niektórych kanałów tych z tr. 12188. Takie sytuacje mogą występować u tych którzy mają małe anteny lub niezbyt dokładnie ustawione. Potrwa to jeszcze góra tydzień.

 

Edycja pitter: moderator nie śpi tylko skleja Twoje posty, nie piszemy jednego pod drugim! Mały OT był, ale mam nadzieję, że dalej rozmowa będzie na temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pewnie tylko chwilowa przerwa w kodowaniu kanałów. Jutro może sie okazać że wszystko powróci do normy, zresztą czasami zdarzają sie takie okienka na polskich platformach i z reguły nie trwają zbyt długo. Najdłuższa przerwa w kodowaniu należała do kanału Zone Europa bo przez miesiąc można było ogladać FTA z HotBirda. To było ze dwa lata temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...