Skocz do zawartości

Przetarg na transmisje Ekstraklasy


El Loco
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale mi chodzilo o to zdanie: Jeśli jednak nie przedłużymy praw, będzie to nasza decyzja.

 

Tak jakby to Canal+ decydowal kto dostanie prawa, a nie Ekstraklasa. Dla mnie jest to juz zwykle mydlenie oczu, ze to C+ nie chciala po prostu przedluzyc tych praw. A i tak wiadomo ze zalezy wszystko od kasy i od tego kto wiecej zaplaci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z Orange Sport ?

 

W przypadku wygrania przetragu przez N to pewnie zniknie z C+. Trudno przypuszczac ze jak N wylozy tyle milionow to polowe meczy w kazdej kolejce beda mogli sobie za 10 zl obejrzec abonenci Cyfry na swojej platformie. Mowi sie ze w przypadku wygrania przez N wlasnie Orange pojawi sie w N na podobnych zasadach jak jest w Cyfrze. Pewnie przystepujac do przetragu N w sojuszy z Orange zapisali to sobie i Orange zniknie z Cyfry dolaczajc do N jako opcja dodatkowo platna dajmy tez za 10 zl/mies. Zreszta wspolne interesy Cyfry i Orange wlasnie koncza sie latem . Nie tylko Ekstraklasa ale i NBA ( canal+ ma prawa do konca tego sezonu ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak ekstraklasa zostanie w Canal+ :jupi: A na forum ITI/N po wypowiedziach prezesa Canal+ z dnia wczorajszego juz sie ciesza ze Nka wygrala przetarg i Canal+ daje łapówki ekstraklasie s.a. zeby ta nie informowala o wynikach przetargu przed 1 kwietnia, czyli do czasu az skonczy sie mozliwosc zrywania ofert z Cyfrą+ :lol2::lol2::lol2: Nie wiem czy smiac sie czy plakac nad tymi ludzmi ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena oscyluje w granicy 360-400 mln zł. Nie chce mi sie wierzyc doniesieniom tej zalosnej gazetki GW o tym, że Canal+ daje 300 mln zł. 3 lata temu dawal 360 mln i teraz nagle mialby dac o 60 mln mniej jak sa nowe stadiony i poziom powoli sie podnosi, coraz wiecej ludzi chodzi na mecze? To sie nie trzyma kupy. Więc nie ma sensu brac do siebie doniesien od zalosnych gazet typu GW, Fakt czy Przegladu Sportowego. :roll: przypomne tylko, że 3 lata temu GW napisala, że przetarg na ekstraklase wygral Polsat, a pare dni pozniej przy oficjalnym ogloszeniu wynikow jednak po raz kolejne Canal+ zgarnął prawa ... :roll: To pokazuje jaką prawde podaja w tych dziadostwach.

 

Ja dalej trzymam sie swojej wersji, czyli : Przetarg wygrywa na wszystkie mecze Canal+. Dla siebie bierze po jednym meczu z piatku,soboty, niedzieli i poniedzialku. Reszte meczów sprzedaje sublicencje Polsatowi, ktory emituje go na Polsacie Futbol lub na nowym kanale stworzonym specjalnie pod ekstraklase, ktory laduje w CP i w Cyfrze+ jako kanal dodatkowo płatny ( coś a'la Orange Sport teraz ). TVP wygrywa przetarg na 4 mecze otwarte w sezonie.

 

To moje dywagacje, jednak co bedzie to zobaczymy. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak ekstraklasa zostanie w Canal+ :jupi: A na forum ITI/N po wypowiedziach prezesa Canal+ z dnia wczorajszego juz sie ciesza ze Nka wygrala przetarg i Canal+ daje łapówki ekstraklasie s.a. zeby ta nie informowala o wynikach przetargu przed 1 kwietnia, czyli do czasu az skonczy sie mozliwosc zrywania ofert z Cyfrą+ :lol2::lol2::lol2: Nie wiem czy smiac sie czy plakac nad tymi ludzmi ...

 

Nic już im nie da przetrzymywanie nas do 1 kwietnia.26 marca wylatuje TVN Warszawa i do 26 kwietnia będzie można dalej wysyłać rezygnacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale patrząc na regulamin n rozdzial V ust. 7

7. ITI Neovision zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmiany liczby i rodzaju programów
wchodzących w skład Pakietu, Opcji Dodatkowej z ważnych przyczyn prawnych, ekonomicznych,
technicznych lub organizacyjnych, niezależnych od ITI Neovision. Za ważne przyczyny, uznaje się
w szczególności: utratę uprawnień do rozprowadzania, nadawania programu przez ITI Neovision,
zaprzestanie nadawania programu przez nadawcę, zmianę satelity, niski poziom oglądalności
programów, niedostateczną jakość techniczną programu uniemożliwiającą jego prawidłowe
udostępnianie przez ITI Neovision, jak również zobowiązanie do określonych działań w związku
z decyzją właściwego organu władzy publicznej lub administracyjnej lub orzeczeniem sądu.
8. W przypadku zmiany przez ITI Neovision liczby i rodzaju programów wchodzących w skład Pakietu,
Opcji Dodatkowej z przyczyn określonych w ust. 7 niniejszego Rozdziału, ITI Neovision poinformuje
Abonentów o zakresie zmian z co najmniej 14 - dniowym wyprzedzeniem. W przypadku
zaistnienia okoliczności opisanych w zdaniu poprzedzającym, Abonentowi przysługuje, w ciągu
14 dni od dokonania zmian, prawo do rozwiązania Umowy bez zachowania okresu wypowiedzenia,
ze skutkiem na koniec miesiąca, w którym przyjęto pisemne oświadczenie Abonenta
o rozwiązaniu Umowy bez zachowania okresu wypowiedzenia.

w tym wypadku umowy wypowiedzieć nie można...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dalej trzymam sie swojej wersji, czyli : Przetarg wygrywa na wszystkie mecze Canal+. Dla siebie bierze po jednym meczu z piatku,soboty, niedzieli i poniedzialku. Reszte meczów sprzedaje sublicencje Polsatowi, ktory emituje go na Polsacie Futbol lub na nowym kanale stworzonym specjalnie pod ekstraklase, ktory laduje w CP i w Cyfrze+ jako kanal dodatkowo płatny ( coś a'la Orange Sport teraz ). TVP wygrywa przetarg na 4 mecze otwarte w sezonie.

 

Bardzo podoba mi się to rozwiązanie.

 

PS Chciałbym usłyszeć jak Borek i Kołtoń komentują ligę polską :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dzisiejszym dniu i wycofaniu TVN Warszawa wyglada na to ze ITI w ogole krucho z kasa :) same dlugi :) i wcale bym sie nie zdzwil jakby sie sprawdzila ta wersja ktora tez krazy ze to C+ jako pierwsze podwyzszalo a N wyrownywalo :) i ogolnie to C+ daje wiecej niz zadluzone N :)

 

dziekuje dobranoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...