Skocz do zawartości
  • 0

Jaka karta CI do Panasonic TX-P50G20E i Cyfry+


wysmok
 Udostępnij

Pytanie

Witam.

 

Kupiłem niedawno TV Panasonica TX-P50G20E. Ma on multituner DVB: DVB-T, DVB-T (H.264), DVB-S/S2 (H.264), DVB-C (H.264) (http://panasonic.pl/oferta.php?prod=4770). Mam też do tego Cyfrę+ z wydzierżawionym od nich dekoderem Pace. Chciałbym ten dekoder przerzucić do drugiego pokoju, a w Panasonicu wykorzystać tuner DVB-S/S2 i oglądać na nim C+ bez dodatkowego dekodera.

 

Wiem, że potrzebuję kupić do tego moduł CI. Pytanie jaki do C+ i do tego TV? Czy może model TV nie ma znaczenia, a ważne jest, że ma DVB-S/S2 i kartę dobiera się tylko do konkretnej telewizji cyfrowej (w tym przypadku do C+)?

 

Pozdrawiam,

wysmok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Jeżeli ten TV rzeczywiście ma normalne wejście na moduł CI dla standardu DVB-S/DVB-S2, to nie będziesz potrzebował nic więcej poza modułem CI obsługującym kodowanie Seca MediaGuard, np. http://www.hollex.pl/moduly-ci-cams/266-modul-astoncrypt-2-23-seca-ci i kartą C+ do tego modułu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dzięki za info. Szukając w necie informacji na ten temat, spotkałem się z wypowiedziami, że nie każdy TV będzie chciał współpracować z każdym modułem CI. Dlatego też wrzuciłem zapytanie podając konkretnie mój model TV. Jak sprawdzić czy ten moduł AstonCrypt zadziała? Widzę, że jest najdroższy w tym sklepie, choć akurat ma to dla mnie drugorzędne znaczenie - bardziej zależy mi na jakości, a zapomniałem dodać w pierwszym poście, że po przerzuceniu Pace'a do drugiego pokoju, chcę połączyć to wszystko spliterem (przewodowym). Czy ten moduł będzie współpracował ze spliterem?

 

I przy okazji, też pytanie o spliter. Nie chcę brać też jakiegokolwiek, najtańszego, tylko porządny, sprawdzony, no i działający w takim, jak moje zestawieniu sprzętowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

I to jest największy problem... niepewność czy moduł będzie współpracował z TV :roll: Najlepiej jakbyś znalazł w swojej miejscowości jakiś dobry sklep RTV-SAT w którym sprzedają moduły i spytał się o moduł obsługujący system kodowania Seca Mediaguard i czy nie mógłbyś przetestować go u siebie na TV, a w razie jakby nie działał, to byś mógł go zwrócić i ewentualnie przetestować inny (jeśli mieli by inny) :| Z wysyłką to wiadomo, zamawiasz, czekasz aż towar dotrze, sprawdzasz - okazuje się, że moduł nie współpracuje z TV, odsyłasz, ewentualnie zamawiasz inny znów czekasz, itp. itd. - ogólnie trochę czasochłonne rozwiązanie :| A tak to w miejscowym sklepie byłoby szybciej, o ile nie musieliby zamawiać towaru...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...