Skocz do zawartości

sprawdzenie legalności Tunera Cyfry+


gruby_marek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

cześć,

 

Mogę kupić tuner Cyfry+ z dyskiem twardym. Naczytałem się o legalności itd..

 

I teraz sam nie wiem czy kupować... . Jak sprawdzić legalność?

 

Mam poprosić sprzedającego o numer i dzwonić do Cyfry+ ?. czy w przypadku stwierdzenia, iż jest to ich własność mogę mieć problemy? ( chce ich tylko spytać o jego legalność)

 

pozdr

Marek.

 

Proszę o wyrozumiałość ponieważ pierwszy raz się z tym tematem spotykam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć,

 

Mogę kupić tuner Cyfry+ z dyskiem twardym. Naczytałem się o legalności itd..

 

I teraz sam nie wiem czy kupować... . Jak sprawdzić legalność?

 

Mam poprosić sprzedającego o numer i dzwonić do Cyfry+ ?. czy w przypadku stwierdzenia, iż jest to ich własność mogę mieć problemy? ( chce ich tylko spytać o jego legalność)

 

pozdr

Marek.

 

Proszę o wyrozumiałość ponieważ pierwszy raz się z tym tematem spotykam.

 

 

Nie kupuj bo bedziesz posądzony o paserstwo...

Dekodery PVR sa własnościa Cyfry+ więc ich sprzedaż jest nielegalna...

Lepiej sobie daruj, kup własny tuner HD PVR np: Arive 200 z dyskiem zewnętrznym i ciesz się stabilością i jakością...

Tym bardziej że kasa wydana na PVR Cyfry jest stracona, bo nie wart jest swojej ceny, po za tym że daje możliwośc odbioru VOD i tu warto zaznaczyć że jak kupisz go od kogos to nie będziesz mial VOD...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym bardziej że kasa wydana na PVR Cyfry jest stracona, bo nie wart jest swojej ceny, po za tym że daje możliwośc odbioru VOD i tu warto zaznaczyć że jak kupisz go od kogos to nie będziesz mial VOD...

 

Zależy o jakiej cenie mówisz... Znajdź lepszy dekoder w cenie 650 zł (HD Z dyskiem twardym 500 GB + DVB-T MPEG 4). Alternatywa np.dekoder bez dysku twardego typu Ariva może jest OK ..tylko czy lepiej bawić się w podpinanie/odczepianie dysku (a to ten dysk nie pasuje, a ten ciągle pracuje po wyłączeniu dekodera, a tak naprawdę trzeba jeszcze 300 zł wydać na dysk) najlepiej jak już jest wszystko razem. PVR Cyfry np.PACE 500GB jest naprawdę OK tylko Cyfra musi popracować jeszcze nad oprogramowaniem (u mnie tylko czasami długo się włącza, a tak ... już wszystko chodzi bardzo dobrze).

 

PS: O legalności nie będę się wypowiadał bo te dekodery nie są na sprzedaż, trzeba po prostu dobrze się dogadać na allegro, żeby w razie awarii (wszystko może się zdarzyć) ktoś Ci wymienił.

 

PS2: VOD będziesz miał!!!..nie wiem skąd kolega @KwiateK pisze takie bzdury, że nie będzie VOD :) ...śmieszne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...