Skocz do zawartości
  • 0

Wybór telewizora problem:)


capriciosa
 Udostępnij

Pytanie

Witam:) chciałabym prosić o pomoc z wyborem tv moje pytanie może wydać się banalne ale zapytam:)

 

Obecnie mam tv starego typu z "dużym tyłem" 20 cali SONY.Upatrzyłam sobie dzisiaj tv z płaskim kineskopem sony 22 cale w dobrej cenie.Czy na takim tv 22 cale dobrze będzie oglądać telewizje cyfrową ? pytam bo jest wiele opini,że takie małe tv nadają się przeważnie na monitor do komputera.Ale skoro przez tyle czasu mialam 20cali to ten z płaskim powinien być ok jednak to będzie mój pierwszy tv z płaskim kineskopem dlatego mam problem czy kupić go czy wstrzymać się i kupić coś większego ? wolałabym ten bo na większy mnie nie stać obecnie tylko czy będzie dobry do tv cyfrowej?pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Widziałam właśnie w saturnie SAMSUNGA 22cale za 999zł:) a drugi też 22cale SAMSUNG lecz za 1199lub 1299 :) nie pamiętam który to był model ten za 999 SAMSUNG myślałam o nim ale doradca doradzał sony:) ale skoro polecasz samsunga to musi być ok sprawdze model w saturnie i wezmę raczej SAMSUNGA :) ten sony 22cale kosztował 1399zł:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

rzuc okiem na parametry tzn jasnosc 500 to juz dobra z tyłu ile ma wejsc dwa hdmi i dwa euro( w przyszłosci to moze byc pomocne) w sklepie zawsze to co mało schodzi polecą ja mam samsunga i obraz w hd rewelacja!!!!!

 

mój model to LE22B650T pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dla mnie to czarna magia z tym hd:)i z ustawieniami; ważne,że będzie telewizja cyfrowa bo do tej pory oglądam programy słabej jakości z winy anteny:(jest na dachu i po jednej z burz uszkodziła się , tvn przyśnieżone tvinfo zanika a polsat szumi:) tylko tvp 1 i 2 tv4 i puls są ok:) Muszę znikać praca wzywa:) miłego popołudnia dla Ciebie i pozostałych czytających:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...