Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hehe, mi na e-maile odpisują że skontaktują się ze mną w najbliższym terminie a w ogóle nie dzwonią :), sam zawsze dzwonię i się rozłączam bo szkoda gadać... Dlatego myślę o Polsacie, ale w sumie głupio by było bo tak to każdy w domu ogląda co chce a tak to trzeba iść na kompromis ;) a i fuzja by mnie ominęła :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bajki opowiadasz, wystarczy poczytać forum. Czy jesteś z Cyfrą od 10 lat, czy przedłużasz po raz pierwszy możesz dostać takie same rabaty.

No to raczej nie Ja opowiadam bajki tylko konsultantka.

 

btw. Marny mam w tym interes żeby wprowadzać kogokolwiek i gdziekolwiek w błąd w tej kwestii...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

 

 

Da radę za wszystko 62 zł (umowa do końca roku wypowiedzenie właśnie wysyłam)?

Da radę za 62 PLN + 5 PLN za drugi dekoder.

 

wg dwóch różnych konsultantów warunki z końcówki października są już wycofane , przedłużyłem za 77PLN na 12 miesięcy , już mi się nie chciało pyskować przez 40 telefonów o 15 PLN za multiroom

Takie bzdury konsultanci wciskają co miesiąc, po czym okazuje się, że jak najbardziej można dostać rabaty z poprzedniego miesiąca.

 

Pierwszy dekoder pace pvr a z drugim jak rozumiem nie powinno być problemów żeby zamienić philipsa hd na philipsa pvr - do multiroom?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 listopada dzwonił do mnie konsultant [pierwszy telefon po wysłaniu wypowiedzenia] i zaproponował: Canal+Optimum HD za 62zł a do tego multiroom za 15zł. Opcja HD Promo gratis. Zapytałem się, czy mogę dać swoją propozycje, konsultant zgodził się. Więc zaproponowałem to samo plus jeden dekoder z dyskiem twardym za 62zł. Facet powiedział, że na chwilę obecną taka oferta nie jest dla mnie dostępna, ale od razu jak będzie dostępna ktoś się ze mną skontaktuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem inaczej - rozumiem politykę Cyfry, bo na tym polega ich interes aby "wydoić" maksymalnie jak najwięcej abonentów, którzy nie potrafią dbać o swój interes i się zgadzają na pierwsze lepsze oferty konsultantów. Może na tym kiedyś faktycznie Cyfra wtopi...

Natomiast nie rozumiem abonentów, którzy dają się doić przez lata owego stażu. Przecież to jest wyłącznie moja wola - nie odpowiadają mi warunki nowej umowy, rezygnuję z abonamentu i szukam innej oferty konkurencji. Przecież to jest transakcja handlowa . Ja płacę i wymagam za moje pieniądze odpowiedniego towaru, a Cyfra daje mi ten towar. Jak mi towar wychodzi za drogo, to sorry, nie zrobimy interesu, chyba, że chętny na moje pieniądze zmieni cenę. I niech mi nikt nie mówi, że nie da się żyć bez ligii hiszpańskiej lub angielskiej. Jak ich nie masz w Tv - to sobie je znajdziesz gdzie indziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dają się doić bo nie maja wiedzy jak to wszystko działa,tu chodzi o to żeby człowiek z odpowiednim stażem czuł się doceniony podczas negocjacji o nową umowę ,ale oni wolą najpierw pociskać kity że się nie da i takie tam,mi to działa na nerwy,to jest brak szacunku,ludzi którzy mają po ileś lat umowy trzeba szanować przy takim nasyceniu jakie jest na rynku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kol. Satorafo - tu ci muszę przyznać rację. Lojalność w biznesie to bardzo ważna cecha. Czasem wyłączna podstawa działania małych przedsiębiorstw. Ale "duży" to często lekceważy. Ów brak szacunku i niemożnośc osiągnięcia konsensusu finansowego z kablową Toyką spowodowały, że ponad dwa lata temu podziękowałem tej firmie za wieloletnią współpracę. Nie zrezygnowałem co prawda całkowicie z ich usług, ale uniezależniłem się od ich oferty i płacę im kilkakrotnie mniej niż płaciłem. Oni nie zarobili tego co mogli zarobić ja znalazłem wyjcie przechodząc do Cyfry i korzystając z n-ki na kartę. I nie widzę powodu dla którego miałbym teraz płakać z powodu Cyfry. Jak nie przystaną na moją propozycję, to w styczniu wygaśnie mi z nimi umowa i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybrałeś mniejszy pakiet to i taniej wyszło. Takie z du.py porównanie pakietów.

Porównanie jest właściwe bo to nie jest najmniejszy pakiet a liczba kanałów mnie interesujących jest podobna.

Nie decydując się na Optimum w C+ tracę np. BBC Konwledge, MTV (ktoś to jeszcze ogląda?) i Plantete (jedyny kanał którego żałuję) ale za to w cenie niższego pakietu (Kompakt bodajże to się nazywało) który miałem za 38zł w Cyfrze zyskuję w Polsatowskim Familijnym HD + SPORT kanał History, Polsat Sport oraz chyba FOX (nie chce mie się teraz sprawdzać dokładnie).

 

Nie rozumiem więc Twojego przytyku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj po milej i w sumie rzeczowej rozmowie otrzymałem pierwsza propozycje:

 

C+Optimum HD

HD Promo

dekoder 500GB

 

za 62pln na 12 mcy

W ciągu 2 miesięcy negocjacji proponowano mi chyba to samo podczas jednej z rozmów za bodajże 56 czy 57zł + 1 miesiąc gratis. Dekoder też był HD ale przyznam, że nie wiem czy 500gb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa konczy sie 31.01.2013, nie wysłałem jeszcze umowy, ale zaraz to zrobię. Na ICA otrzymałem propozycję C+Kompakt HD za 0zł przez 6 miesięcy i 82 zł przez kolejne 12 miesiecy.

Pace PVR 500 za 20 zł mies. Podsumowując: 82X12 = 984 20X18=360 (984+360)/18=74,66 za miesiąc, czyli biorąc pod uwagę dlugi okres to dużo.

Obecnie mamC+Kompakt HD i płacę 54 zł, od miesiąca wynajmuję PACE za 20 zł, bo mój tuner się popsuł, wieć płacę 74, nie jest to tanio, ale przez 3 miesiące jestem w stanie to przełknąć.

 

To wszystko piszę tak dla Waszej informacji, wysyłam wypowiedzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inne mam gdzieś, same reklamy. A z FTA jest TVP1,2 polsaty, tv4, muzyczne Rebele itd. i to mi starczy. Tylko faktycznie jak teraz płacę 82zł za Optimum ,C+ i HBO (w tym 10zł za dekoder) to może się nie opłacić brać samego C+ i HBO za 62ł+10 za wynajem :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam takie dwa pytania.

Ile przed koncem umowy moge złozyc wypowiedzenie ?

Czy bez wysłania wypowiedzenia jest szansa wynegocjowac dobrą oferte? chodzi mi o C+Optimum za te 62 zł :)

Wg mnie masz małe szanse żeby bez wypowiedzenia dostać taką oferte. Ja obecnie płace 57zł za Canal+Optimum , a przy pierwotnej umowie 2lata temu płaciłem 50zł więc ciekawe czy nadal w nowych ofertach przedłużeniowych też jest mozliwość zejść do takiego poziomu. Pierwsza oferta na przedłużenie jaką dostałem przedwczoraj to 72zł i dzisiaj wysłałem wypowiedzenie w którym napisałem jakie mam konkretne wymagania żeby pozostać w C+ i z pewnością przyniesie to efekt w postaci lepszej oferty. Swoją drogą chyba każda korporacja działa w ten sposób że gdy istnieje możliwość utraty klienta to są w stanie zminimalizować zyski żeby utrzymać klienta - w kazdym razie takie działanie(wysłanie wypowiedzenia) przyniosło mi pożądany skutek w przypadku umowy z jednym z operatorów telekomunikajnych w Polsce i dostałem to co chciałem, bo koniec końcem dla nich lepszy mały zysk niż żaden. Zresztą mniejszy zysk na takim kliencie jak Ja z pewnością odbiją sobie na innych, mniej świadomych klientach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ICA pojawiła mi się oferta zostań z Cyfrą(umowa do 31.01.2013)

Canal+ Optimum HD 3 m-ce gratis 9 m-cy 107zł lub

Canal+ Optimum HD 6 m-cy gratis 12 m-cy 107zł

Do obydwu ofert HD Optimum promo gratis na cały okres umowy.

Zaraz zatwierdzam jedną z tych ofert,lepsza oferta nie mogła się trafić :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...