Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przy przedłużaniu umowy konsultant nie poinformował mnie do kiedy muszę się zgłosić po dekoder. Powiedział zaś, że najlepiej będzie, jak to zrobię po 2 marca. Skoro w aneksie umowy będzie napisane, że do końca lutego mogłem to zrobić, czyli miałem na to 1-2 dni czasu po przedłużeniu, to zostałem wprowadzony w błąd. Rozmowa była nagrana, więc konsultant nie wywiązał się z tego o co mnie zapewniał. Podejrzewam, że takich przypadków będzie dużo i jeśli nie będzie opcji zakupu, to sprawy będą załatwiane indywidualnie, w zależności od nastawienia klienta. Ja na pewno nie odpuszczę. Ja się zobowiązałem to i tego samego wymagam od Cyfry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To lepiej żeby złotych gór nie obiecywały, jak pracują tam amatorzy. Jak obiecał taki amator niech sam przywieźie z Warszawy. Ja wczoraj twardo szukałem phile i dostałem 2, tylko jestem z tymi użytkownikami co obiecał kolsultant.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mariobalotelli - ja przedłużając umowę widziałem, że nie będzie możliwości kupienia Philipsów do MR od dnia 01.03.2012r, dlatego przedłużyłem na styk 28.02.2012r żeby zdążyć kupić Philipsa. Rzeczywistość była taka, że we wszystkich punktach w okolicy zabrakło Philipsów. A nawet gdyby były to pewnie miałbym ten sam problem co ty... szkoda, że nie mam znajomości jak JoJo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak będzie możliwość do MR biorę Philipsa PVR za 5zł.

Chociaż wolałbym kupić zwykłego bo Philipsy są w dobrej cenie i mógłbym go za rok sprzedać bez straty.

Nie wiem czy będziesz mógł zrezygnować z umowy .... konsultant mówił mi przez telefon o możliwości zakupu Philipsa za 149zł. Nie wiem czy jest to podstawa do rozwiązania umowy ale do wyegzekwowania tego Philipsa za 149zł raczej tak. Reklamację co do faktu uniemożliwienia zakupu Philipsa należy złożyć.

Jak chcesz to reklamuj warunki zawarcia całej umowy, opisz wszystko dokładnie jak ci kolega kilka postów wstecz napisał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno przedłużyłem umowę i od 1 marca mam C+ Optimum HD. Zastanawiam się nad HD Promo, czy mam teraz szansę na jakąś ciekawą propozycję odnośnie tego dodatku?

 

możesz próbować pierwsze 3 miesiące gratis, potem normalna opłata. Były takie oferty przy przedłużaniu umów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam znajomości tylko ojciec pracuje w biurze Praw Konsumenta.

 

no co ty, żartowałem z tymi znajomościami, wiem, że obdzwoniłeś wszystkie punkty aż trafiłeś philipsa :lol:

 

A co powiecie na to? Przedłuzyłem umowe na "cyfra+ powrót" 28 lub 29 stycznia. Miałem dostać tuner sd za 1zł do MR. 11 lutego poszedłem do przedstawiciela cyfry a tu zonk. Moge wziąść tylk hd za 149zł. Złozyłem reklamacje i czekam. Ciekawe co zrobią

 

dziwne bo z tego co pamiętam, to sprzedaż dekoderów SD skończyła się zaraz na początku roku. Potem były tylko Sagemcomy i za jakiś czas Philipsy. Szkoda, że nie wziąłeś philipsa - gdybyś go sprzedał to byś kupił dekoder SD i jeszcze sporo kasy by ci zostało.

 

napisz jak została rozstrzygnięta reklamacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dlaczego mam brać cos innego jak mi konsultant obiecał cos innego. Ciekawe co teraz zrobią bo nie ma juz tunerów sd u przedstawicieli. Ciekawe czy sie zgodzą aby mi wysłać kurierem. Poczekam do 12 lutego i sie dowiem. Będę szedł na upartego. Mi potrzebny był tuner sd do starego tv w drugim pokoju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Przychodzą do nas klienci, którym obiecano... czego oni tam nie naobiecują przez telefon, żeby przedłużyć umowe, a potem tłumaczenie, że nie ma takiej możliwości spada na nas :-(

 

Sorry Winnetou, ale słowo z CTA (zapisane wszak), powinno spółkę CANAL+ Cyfrowy obligować, więc to nie jest tak, że można w CTA wygadywać, co tam komuś

skołatany łeb na język rzuci, bo C+ powinna odpowiadać za słowa wypowiadane przez swoich pracowników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm możliwe - to zostałem wprowadzony w błąd - ponieważ mowiłem ze pvr mnie nie insteresuje tylko zwykłe hd i konsultant wycjechał ze nie ma już sagemcom :) tylko philips i że nie będzie bo odchodzą od nich. A możliwe zę dla mnie pvr za 0 w użytkowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ebola1972. Dowiedziałem się od ojca że do niego przyszedł facet. Zadzwonił do cyfry poprosił kolsultanta o rozmowę zarejestrowaną z wczoraj przed 11 o tego pilipsa hd i zapytał się czego nie może dostać go, kolsultant odpowiedział że system nie pozwala, facet oddał telefon koleżance ojca. Ona powiedziała że jest użędniczką Praw Konsumenta i rozmawiały, na końcu kolsultant powiedział że sie tym zajmie. Po chwili kolsultant powiedział że w mieście w... jest w apsie dekoder do odebrania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KAKALAKA jest jak najbardziej możliwe.

 

@JoJo widzę że bronisz się tatą :P

 

a co do tego gdzie jest jaki dekoder kazdy konsultant ma możliwość zobaczenia gdzie jaki dekoder jest ;)

 

 

@JoJo uRZędniczką Praw kosumenta , poza tym chyba urzędniczką urzędu ochrony konkurencji i kosumenta .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi wczoraj wygasla umowa, ciekawe czy mimo to beda dzwonic i na cos namawiac. Sygnal jeszcze mam :)

 

A co do Philkow HD to ostro konsultanci kreca jeden twierdzil, ze nie mozna a troje ,ze jak najbardziej mozna i sa w punktach....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Niedawno przedłużyłem umowę i od 1 marca mam C+ Optimum HD. Zastanawiam się nad HD Promo, czy mam teraz szansę na jakąś ciekawą propozycję odnośnie tego dodatku?

 

Promocja jest taka ze 3 miesiace gratis a potem po 8 PLN. Dzwonisz i bierzesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...