Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Red Bull jesteś abonentem specjalnym, że już powinieneś mieć telefon? to system telemarketingowy wybiera, a w ogóle poczytaj wcześniejsze posty bo z Twoim podejściem do tematu, to abonenci canalu+ z 1995 wykłócaliby się o wysokość dopłat jaką mają otrzymywać co miesiąc w zamian za użytkowanie dekodera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejny telefon od cyfry i ze smutną wiadomością, Nic taniej niż C+OPTIMUM za 65 po podwyżce nie będzie ugrane. Proponują gorsze warunki, te wcześniejsze posty że OPTIMUM za 52 zł wychodzi po warunkiem 2 m-cy za darmo. Najprawdopodobniej przy wymianie kanałów z N abonamenty jeszcze wzrosną ;/ także lipa totalna będzie.

Reasumując albo zostać albo N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja po kilku telefonach od cyfry, kiedy to przedstawiali mi jedne i te same oferty wkońcu zgodzilem sie..;/ na "kompakt canal + HD" za 68zl + dekoder HD- 0zł. Umowa na 12 miesięcy. Zależy mi przede wszystkim na sporcie na C+. Zdaje sobie sprawe, że mogłem czekać ostatecznie najpóźniej do jutra, ale telefony od nich zaczely mnie juz meczyc. Za rok jak sytuacja sie powtórzy to najpredzej grzecznie im podziękuje. Pozdrawiam

 

777, nie pamietam czy konsultant mówił mi coś o 2 ms gratis. W przypadkach tego pakietu, 2 ms gratis są standardem??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis kilka minut po 17 telefon z cyfry i umowa przedluzona:

 

canal+kompakt 53zl

multiroom 10zl

dekoder HD wynajem 0zl

umowa 15msc

Tez bym wzia dokladnie to co Ty ale do mnie juz chyba nie zadzwonia"trafil mi sie dretwy konsultant " ja tez sie nie bede nazucal po prostu 29 koniec umowy i tyle ja na pewno nie bede plakal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...