Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

To nie jest tak najgorzej bo z opcja C+ to bedzie srednio 77 PLN a C+ Optimum z MR to 75 PLN.

Tylko ze jak zrezygnujesz z MR to pozostaje cena ktora jest wyzsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po telefonie..moja propozycja to Superpremium + MR+PVR za 108 zł, Pan już na wstępie mnie co prawda nie wyśmiał, oczywiście nie może nic obniżyć itd. ale zaznaczył że to jest moja oferta i ma się ze mną ktoś skontaktować, jak wytarguję PVR darmo to osobiście będę zadowolona. Umowa na 13 miesięcy. Propozycja Cyfry to 118 zł, bo mam się cieszyć z darmowego MR ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto wypisuje głupoty Twoim zdaniem?

 

Między innymi Ty. Kto mącił ludziom w głowach, że co to nie będzie w lutym? I co ugrałeś? Normalną cenę po podwyżce i nawet dekodera za free nie chcą Ci dać, co ja uzyskałem już w styczniu i mam już dawno święty spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem email do i się okazało że jak wycofam wypowiedzenie to będę płacić 83zł za Optimum C+, MR, Pakiet HD Promo (teraz 70zł)

A jak nie wycofam bo dziś znów dzwonili to będę miał ofertę za ponad 100zł jako super promocje za to samo.

Czegoś tutaj nie rozumiem.

Ale konkretnie czego? Gdzie jest napisane że wysłanie papiera automatycznie da Ci pieniądze do ręki? Uzyskałeś lepszą ofertę, ale to było KIEDYŚ, więc albo jedziesz na starej dobrej umowie ale z podwyżką, albo bierzesz nową, gorszą bo dzisiaj akurat takie są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę mc temu skończyła mi się jakaś promocja i obecnie za pakiet OPTIMUM płace 69zł i generalnie zależało by mi na zminimalizowaniu tej opłaty - jaką realną ofertę mogę otrzymać?

Abonentem cyfry jestem już ponad 10lat.

Jak patrzę na obecną ofertę to pasowałby mi pakiet 'OPTIMUM HD' 62zł i ewentualnie dodatkowo 'HD Optimum Promo - 11 kanałów' 8zł, czyli w sumie 70zł. Na co mogę liczyć?

 

Nie chcę MR, PVR itp. w zasadzie to wystarczy tylko OPTIMUM HD z obecnej oferty lub coś zbliżonego, ale za max ok. 50zł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Optimum HD za 62 złote uzyskasz bez trudu, jest to standardowa oferta przedłużeniowa, czy to przez telefon czy u dystrybutora, staż nie ma żadnego znaczenia, często Ci mający cyfrę od grudnia mają lepsze warunki niż abonenci canalu+ z 1995 roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pierwszy telefon i lipa, czyli Superpremium za 108zl + 10zł za PVR (nawet bez informacji jaki, ale zakładam że utrzymanie Pace'a) na 13 miesięcy.

No to mówię Panu konsultantowi że nowi klienci mają lepiej bo to samo, a umowa tylko na 12 miesięcy, a on do mnie że lepiej nie będzie.

Trudno się mówi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszce raz prosze o podpowiedz..

czy OPTIMUM HD oraz HD OPTIMUM oraz multiroom- razem 73zł za miesiąc..czy to dobra oferta..?

Umowa na 13 miesięcy...

@volfram jest to standardowa oferta na pakiet plus opcje HD, MR daja ci niejako gratis

Jeśli to jest "standardowa" oferta to jak ma wyglądać ta wypasiona?

 

@volfram2002 czy to jest dobra oferta to zastanów się sam. Ja mogę Ci tylko powiedzieć tyle, że w najlepszej świątecznej promocji pakiet Optimum z HD Optimum można było dostać za 54+11+5pln. Razem 70pln i to była cena bez uwzględnienia podwyżki przy umowie na 15mc. Tobie zaproponowano ten sam zestaw za 73pln po podwyżce przy umowie 13mc.. Zatem, czy to dobra cena?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pierwszy telefon w sprawie przedłużenia umowy wygasającej wraz z końcem lutego. Dotychczas miałem Kompakt 32,20 + Canal+HD 27,93 + HBO 23 zł + PVR Philips 0 zł - razem 83,13 zł. To było na stałe bez kombinacji włączania i wyłączania opcji co drugi miesiąc. Dzisiejsza propozycja na to samo coś ok.105 zł (PVR 10zł). Pani była lekko zgorszona, że nie chcę przyjąć tej świetnej oferty (no cóż widocznie jakiś dziwny jestem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 1 marca będę bez Cyfry, bowiem luty to ostatni (trzeci) miesiąc wypowiedzianej umowy. Odebrałem już z 10 telefonów od konsultantów i muszę przyznać, że są nieugięci. Za każdym razem dzwonią z praktycznie identyczną ofertą, która kompletnie mnie nie interesuje. Jestem z C+ od kilku lat. To byłaby już 3 umowa. Jednak oferta jest identyczna, jak dla nowych abonentów. Przeczekam do samego końca. Jeśli zaproponują mi lepsze warunki, to może pójdę na ugodę, jeśli nie, to pozostanie mi na jakiś czas kablówka i C+ online (mam znajomych z Cyfrą co mi chętnie udostępnią wejście, zawsze tam jakiś meczyk można obejrzeć). W każdej chwili można wrócić. I tak nic nie stracę, skoro nowy abonent ma to samo co stały klient.

 

Obecnie korzystam z C+ kompakt i PVR HD. Podczas poprzedniej umowy płaciłem 59zł, teraz 106zł a nowa oferta kosztowałaby mnie 78zł miesięcznie. Strasznie drogo. Tym bardziej, że zależy mi [beep]ie na kilku kanałach. Nie interesują mnie jakieś tvny i inne dziadostwa, które sieją propagandę. Tutaj nawet nie ma takich kanałów dokumentalnych, co bym chciał a te co są to nawet w HD nie można oglądać. Musiałbym wziąć full pakiet, żeby mieć z 10 kanałów, które mnie mogą zainteresować. Non-sens.

 

Jedyne rozwiązanie, to dogadać się z kimś, wziąć multiroom i płacić po połowie. Wiem, że jest to nielegalne, no ale takie czasy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po telefonach od konsultantów to ja osobiście jedynie coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu żeby wybrać N. Za 79 zł pakiet który mnie interesuje, umowa na 12 miesięcy, 3 miesiące gratis..jestem skłonna zrezygnować z muliroomu, co pewnie zrobię. Jeszcze trochę i będę na etapie totalnego zdecydowania co do tej platformy i każdy telefon z Cyfry będę odrzucać . Trochę mi żal po 7 latach, ale jak to tu ktoś napisał, często jest tak że po przeanalizowaniu posiadanego pakietu człowiek uznaję że ogląda tylko jakąś część kanałów, zależy mi na kanałach filmowych a w N-ce dostanę HBO i nPremium. Za dekoder zapłacę raz 49 zł i po sprawie. Może nie w temacie, ale czy do N-ki mogę wykorzystać antenę 60 cm po Cyfrze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ bat wśród 10 abonentów spośród rodziny i znajomych 7 (w tym ja) ma cyfrę tylko z powodu piłki plus mój wujek ze względu na Mezzo. W innym razie wybrali by inną (tańszą) platformę...

@ edka tak możesz taką antenę wykorzystać, z tym że 60 cm to mogą być problemy z odbiorem kanałów HD, ale jak nie miałaś problemu na cyfrze to i na nce nie powinno ich być

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

edka, miałem Nkę i powiem, że 60 cm to trochę mało. Te ich transpondery jakoś tak słabiej nadają. Kanały HD przy niewielkich opadach mogą zanikać, więc lepiej wymień na 80-90 cm raz i będzie po sprawie. Ja póki co Superpremium za 108 + MR 0 i Pace 10 PLN mogę mieć. Póki co czekamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...