Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jak zawsze czekam do ostatniego dnia z wypowiedzeniem. Dziś poszło, na dzień dzisiejszy mam C+OPT, MR, OPTHD, Sagemcom za free, teraz płacę 72 pln/mies po podwyżce 95 ponieważ wchodzi OTPHD za 8 pln i podwyżka... Pytanie mam. Max dziś do ugrania to?? Nie mam zamiaru przekroczyć 8 dych na miesiąc za ten pakiet... Jak myślicie da radę??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Jak utargujesz, taką kwotę za to co chcesz, będziesz mistrzem .

Decydująca, będzie opłata za MR .

 

Spokojnie to dostane.

 

MR nie jest decydujacy bo jesli nawet trzeba bedzie placic 10 PLN to pod koniec lutego powinni dac HD Kompakt w gratisie.

 

A jesli utrzymaja cene za pakiet na poziomie 47 PLN to z MR wyjdzie 57 PLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Darmowy PVR lub darmowa opcja HD Kompakt.

 

Majac swoj sprzet wchodzi w gre to drugie.

 

Cena 57 PLN za pakiet, paczke HD i MR jest mozliwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otrzymałem dziś list z cyfry i tu niespodzianka znowu podwyżka od 1 kwietnia umowę po negocjacjach przedłużyłem 31. grudnia w ciągu miesiąca Cyfra poinformowała mnie dwukrotnie o podwyżce najpierw z dniem 1 marca póżniej z dniem 1 kwietnia :brawo:

 

Wysłałem wypowiedzenie w sprawie podwyżki marcowej mam pisać kolejne ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aneksy są wysyłane zw zwiazku z wprowadzeniem AXN HD i AXN SPIN HD

 

 

Miło nam poinformować że oferta CYFRY +wzbogaciła się o dwa nowe kanały HD:

AXN HD i AXN SPIN HD.Tym samym już 34 kanały CYFRY + można oglądać

w najwyższej jakości High Definition.

 

Uprzejmie informujemy iż od 1 kwietnia 2012r. obowiązują Państwa nowe opłaty abonamentowe.W związku ze zmianą dotychczasowej oferty na Zestaw Promocyjny przesyłamy stosowny dokument i prosimy o zapoznanie się z jego treścią.

 

CANAL + SUPERPREMIUM HD - 146ZŁ

CANAL + OPTIMUM HD - 107 zł

CANAL + KOMPAKT HD - 82 zł

CANAL + START HD 56 zł

OPTIMUM HD -77 zł

KOMPAKT HD - 52 zł

START HD - 26 zł

MULTIROOM - 20 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycja: Canal+ Optimum za 77 zł/m-c, umowa na 19 m-cy

Ja terż miałem taką pierwszą propozycję ale ją odrzuciłem .

Za 2 razem trafiłem na inego konsultanta i ten zgodził się na 65 zł/mc - umowa na 15 m-cy .

Ty też odrzuć taką "atrakcyjną" ofertę i czekaj dalej :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak utargujesz, taką kwotę za to co chcesz, będziesz mistrzem .

Decydująca, będzie opłata za MR .

 

Spokojnie to dostane.

 

MR nie jest decydujacy bo jesli nawet trzeba bedzie placic 10 PLN to pod koniec lutego powinni dac HD Kompakt w gratisie.

 

A jesli utrzymaja cene za pakiet na poziomie 47 PLN to z MR wyjdzie 57 PLN.

 

Wątpię, by HD Kompakt, był w gratisie......teraz dają 3 miechy free, a póżniej po 8 PLN .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj pytałem, czy moje wypowiedzenie zostało zarejestrowane, dostałem odpowiedź mailem, że tak, i że kontrakt wygaśnie 29.02 i że jakbym chciał to pod jakimś tam numerem mają dla mnie jakąś ofertę. Abonentem jestem ponad 3 lata, w sumie to jakby mi dali C+O z MR do 80zł/m-c, ale już po podwyżce, to brałbym od ręki, ale raczej tacy hojni to nie będą. Lepiej dzwonić czy czekać na telefon od nich? Tylko, że można się nie doczekać pewnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku usług telekomunikacyjno-telewizyjnych, jeśli klienta nie trzyma już terminowa umowa, co oznacza, że może ją wypowiedzieć w każdej chwili, trafia na listę klientów, których można stracić. Nie przekłada się to jednak od razu na odpowiednie traktowanie. Gdy klient dzwoni na infolinię, by porozmawiać o zmianie abonamentu, najpierw słyszy propozycję dodatkowych usług w tej samej cenie.

- To trochę tak jak na arabskim targu. Pierwsza oferta jest zawsze nie do przyjęcia, druga już trochę lepsza, ale trzeba dotrwać do trzeciej. To czyste wykorzystywanie technik manipulacji - mówi osoba zarządzająca sprzedażą w jednym z koncernów. Metoda jest skuteczna, bo natura klientów jest niezmienna: większość jest leniwa i nie szuka atrakcyjnych ofert.

http://finanse.wp.pl/kat,104124,title,Lojalnosc-nie-poplaca,wid,14214199,wiadomosc.html?ticaid=1dd7f :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...