Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, jestem tu nowy.

 

Moja umowa kończy się 31 grudnia. Miałem do tej pory pakiet optimum, 5 x HD, Canal + HD, HBO HD, Multiroom, Pace HD PVR + dostałem telewizor w promocji.

 

Teraz oferują mi pakiet superpremium za 99 zł/mies., multiroom za 15 zł/mies., dekoder Pace HD PVR za 10 zł/mies. Umowa na 19 miesięcy. Multiroom zostałby mi stary, czyli moduły, ale konsultant powiedział mi, że mógłbym z nich zrezygnować po miesiącu i zamówić dwie karty za te same pieniądze. Nic jeszcze nie negocjowałem, ani nie wysłałem wniosku o rozwiązanie umowy.

 

Sądzicie, że da się jeszcze z tego cokolwiek ugrać, czy jak dostałem telewizor dwa lata temu, to nie ma szans?

 

Są to warunki praktycznie takie same jak przy podpisywaniu nowej umowy. Przy nowej umowie muszę jednak jeszcze zapłacić za aktywację, ale chyba multiroom mam za 10 zł/mies.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mi dziś kopara opadła jak miła panie dała mi oferte a minowicie wszystkie kanały ,pvr płatny około 20 zł. multoroom standart 15 i ps 3 tylko za 198 zł z groszami i to jest dla mnie super oferta gdzie teraz mam prestiż hd , pvr za 0 zł multoroom 15 i za całość płace 144 zł a i mam tv pani powiedzała że nic lepszego nie dostane z konsolą i że pvr są płatne i będą płatne to ja sie pytam jakim cudem ja mam za 0 zł a pani bo trafiłem na dobry dzień konsultanta to jest katastrofa no nie stety po 8 latach czas sie pożegnać chyba a szkoda ps sorry za pisownie w grudniu ide do polsatu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info :) Na PS3 mi nie zależy. Chyba prześlę wypowiedzenie umowy i zobaczę jakie oferty będą w grudniu, ale to znowu trochę ryzykowne...

Wysyłając wypowiedzenie nic nie tracisz,a stajesz na lepszej pozycji negocjatorskiej (tak to już jest w cyfrze).Zawsze możesz umowe przedłużyć nawet ostatniego dnia.Myślę że w grudniu będą lepsze oferty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kolejny telefon i najlepsza dla mnie oferta :)

Proponuje 137 ( ktos wczesniej pisal ze otrzymal cos takiego)za superpremium z PVR i PS3 ale pan mowi iz nie ma dla mnie takiej oferty ( ok 40s oczekiwania pewnie rozmowa z przelozonym) i standardowo bez PS3 109

 

Pieknie podziekowalem i poprosilem o telefon jak pojawi sie cos ciekawszego dla mnie,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja brałem dziś MR (wcześniej miałem zbliżeniowe które wcześniej zdałem) i w punkcie cyfry gostek mi mówi - że jest super oferta dla mnie? Full z MR I Pace + PS3 za jedyne 198,90zł.

Odpowiedziałem mu że - naprawde super ta promocja..... konsola mi nie potrzebna,bo nie mam 15 lat abym w jakieś gry się bawił. A tak mi wciskał że szok,nawet taką cene za dekoder HD niską mi promonował jak odrazu przedłuże umowe.Ja oczywiście za wszystko ładnie podziękowałem (nie chce żadnych śmiesznych dekoderów od cyfry).Wypowiedzenie jeszcze nie wysłane,w tym tygodniu wyśle.Umowa z 12.2009r z TV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety w dzisiejszych czasach wszystko drozeje. Inflacja wzrost podatkow. Paliwo. To samo z siebie wychodzi ze uslugi tez sa drozsze

 

Co to za glupoty nawijasz. Tu nikt nie mowi o inflacji, paliwie czy innych bzdetach, tylko!!! ze jednemu dajecie marchew a drugiemu tylko nac. Jeszcze z tym usprawiedliwianiem ze jak ktos jest w innym targecie to na nic lepszego nie moze liczyc mimo ze wie ze ktos taka sama umowe dostaje za znacznie mniej to po prostu brak mi slow ze niektorzy nie wstydza sie serwowac takiej gadki. Naprawde ludzie sa glupi ze nabieraja sie na takie farmazony. Przynajmniej przez to przekupkowate podejscie ostatnia umowa z cyfra jaka sie opiekuje pojdzie dzieki temu do piachu. Pomijajac ten niefortunny zbieg okolicznosci, ze ja sam zaraz wyladuje pod [beep]ianym skrzydlem przekupki cyfry, ale to na szsescie nic czym bym sie musial przejmowac jesli tylko sprobuja cos pogorszyc warunki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...