Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na dzień dzisiejszy (zobaczymy co będzie w listopadzie) to system nie przewiduje dla Pawop nic lepszego niż to co mu obecnie zaproponowali. I tu jest "problem" osób z akcji TV..

Przed chwilą dzwoniłem z pytaniem, czy dotarło wypowiedzenie. Dotarło i zaproponowali... C+Optimum za 78 PLN :lol:

Skontaktuje się z nimi w połowie listopada, tylko nie wiem, czy zadzwonić, czy napisać maila z własną propozycją :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie 8pln... obecnie place jeszcze do 30 listopada 58,80pln za c+Kompakt.... i wczesniej podpisywalem umowe na 18miesiecy a teraz co ... yhhh....

No i zadzwoniłem dziś do nTV i oferują mi tak:

Ten pakiet za 59zł, dekoder na wypożyczenie za ileś tam zależy od dekodera....

Umowe na 12 miesięcy i skoro mam cyfre do 30 listopada to listopad gratis czyli dopiero bym placil za grudzien....

Po tym co napisałeś, Twoja postawa wydaje się być jeszcze dziwniejsza. Okazuje się, że Cyfra zaproponowała Ci lepsze warunki niż miałeś do tej pory, co zdarza się niezwykle rzadko, ale pomimo to wolisz iść do konkurencji i być zwykłym szarym człowiekiem ze standardową ofertą (droższą niż w C+). Plus aktywacja do tego.. Naprawdę powalająca logika. Konsultanci powinni dostawać "szkodliwe" za rozmowy z takimi ludźmi..

 

no fest cyfra zaproponowała mi pakiet za 54zl na 19 miesiecy....

Nka 59zl na 12 miesiecy.. wiec wole umowe na 12 miesiecy.... nie wspomne ze w cyfrze probowali zrobic ze mnie [beep]a mówiąć na poczatku:

"mamy super oferte specjalnie dla pana na przedluzenie umowy, C+ kompakt za 62 zl i umowa na 19 miesiecy, super oferta dla pana" :crazy:

 

 

 

A i znow dostalem meila od cyfry....:

 

Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że w związku z

przedłużeniem Umowy została dla Pana przygotowana oferta promocyjna:

 

- pakiet CANAL+ Optimum za 69 zł na 19 miesięcy z możliwością zakupu

dekodera HD za 129 zł.

 

Jeżeli jest Pan zainteresowany promocją, proszę o kontakt.

 

W przypadku pojawienia się pytań, chętnie udzielę informacji.

 

Z poważaniem,

 

 

Normalnie szał pał :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że można :). Konsultanci często mówią, że tych promocji już nie ma, lecz dla twardych negocjatorów takowa się znajduje. Ja również aktualnie korzystam z tej promocji i mam C+Optimum za 57zł.

Nie zalezy to od negocjatora. Jest cos takiego w c+ jak targetowanie (nie mylic z targowaniem). Dana oferta nie jest dla kazdego. I co bys nie robil i co bys nie mowil tego nic nie dostaniesz,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą dzwoniłem z pytaniem, czy dotarło wypowiedzenie. Dotarło i zaproponowali... C+Optimum za 78 PLN :lol:

Skontaktuje się z nimi w połowie listopada, tylko nie wiem, czy zadzwonić, czy napisać maila z własną propozycją :roll:

Tak jak napisałem Ci wcześniej. Na dzień dzisiejszy nawet pisanie maili nic Ci nie da, bo nie ma dla "telewizorów" nic lepszego.

Zobaczymy, czy listopad przyniesie jakieś nowości. Na dzień dzisiejszy C+Opt za 78pln to szczyt Twoich możliwości..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam takie pytanko ja mam prestiż hd z tv i w grudniu konczy mi sie umowa na jakie opcje przedłużenia moge liczyć z konsola ps3

bo jak pomyśle o tych wszystkich negocjacjach to normalnie mi flaki przewaracają się aha i musze zakceptować jakiś nowy regulamin nie wiem o co chodzi ps sorry za pisownie pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Czy 144,-PLN za full pakiet w tym multiroom oraz PVR za free na 19 m-cy to dobra cena?

Dolej pory miałem fulla bez multirooma oraz bez PVR-a za 109,-PLN -orerta z TV z 12.2009.

Oferta z dnia dzisiejszego 2 godz wcześniej była ta sama cena tylko bez PVR(przy drugiej rozmowie wspomniałem o niedziałającym module v11 stąd pewnie ten PVR za free), wypowiedzenie nie wysłane.

Z góry dziękuję za podpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...