Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ile razy będzie tłumaczone, że oferty za 43zł przy C+Kompakt czy 57zł za C+Optimum są ciężko dostępne?

 

zaba84, dostałeś ofertę niższą niż nowy abonent, więc w czym problem?

 

 

W tym problem że są równi i równiejsi, jestem w cyfrze od prawie 4 lat, mam u nich 2 abonamenty, i co i to jest ich podejscie ..

No i wolałbym lepszy pakiet ....

Oczywiście odpisałem im kulturalną wiązanka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile razy będzie tłumaczone, że oferty za 43zł przy C+Kompakt czy 57zł za C+Optimum są ciężko dostępne?

 

zaba84, dostałeś ofertę niższą niż nowy abonent, więc w czym problem?

 

 

W tym problem że są równi i równiejsi, jestem w cyfrze od prawie 4 lat, mam u nich 2 abonamenty, i co i to jest ich podejscie ..

No i wolałbym lepszy pakiet ....

Oczywiście odpisałem im kulturalną wiązanka ;)

wg Ciebie 4 lata to tak wiele? to 2 aneksy przedluzeniowe. A co ma powiedziec ten co jest od 1999 roku i ma gorsze warunki?

@Pawop

Do góry zawsze mozesz isc :) a warunki zmiany na wyzszy najczesciej sa w aneksie opisane. Rabaty zachowuja sie, a nawet wzrastaja (kwotowo)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi przedłużenie Prestiżu HD+ proponowali za 127 PLN, ale podziękowałem.

 

Mam takie pytanko, czy jak teraz przedłużę umowę i wezmę C+Start, to czy jest możliwość za 2-3 miesiące podwyższenia pakietu? Jeśli tak, to na jakich warunkach?

Możesz podnieść tylko przypilnuj przy przedłużaniu z której promocji korzystasz, żeby się potem nie okazało, że możesz podnieść na C+Opt za 82pln..

 

Ale wał, napisałem do cyfry meila i mi odpisali a nie zadzwonili:/

Mam ich osobiscie gboko w D y taka oferta, jesycye nie miaem nTV wiec yarzyzkuje na te 15 miesicz i weyne Nke.

 

Już dawno Cyfra nikogo tak w wała ie zrobiła jak Ciebie.. Skandal, tylko 8pln taniej niż nowy abonent.

 

Weź N. I do zobaczenia za kilka tygodni w "N+" :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfre mam od początku, w 2009 r. skorzystałem z promocji na TV i teraz się kończy. Za 127 oferowali mi to co mam dotychczas (Prestiż HD+), bez MR.

Skłaniam się ku C+Optimum HD, ale pierwsza propozycja, to 99 razem z PVR (sam Optimum za 78), więc podziękowałem.

Rezygnacje wysłałem 21 X. 27 X dzwoniłem, ale jeszcze nie zarejestrowali i zaproponowali 127 za Prezstiż HD+. Zobaczymy co w listopadzie zaoferują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi przedłużenie Prestiżu HD+ proponowali za 127 PLN, ale podziękowałem.

 

Mam takie pytanko, czy jak teraz przedłużę umowę i wezmę C+Start, to czy jest możliwość za 2-3 miesiące podwyższenia pakietu? Jeśli tak, to na jakich warunkach?

Możesz podnieść tylko przypilnuj przy przedłużaniu z której promocji korzystasz, żeby się potem nie okazało, że możesz podnieść na C+Opt za 82pln..

 

Ale wał, napisałem do cyfry meila i mi odpisali a nie zadzwonili:/

Mam ich osobiscie gboko w D y taka oferta, jesycye nie miaem nTV wiec yarzyzkuje na te 15 miesicz i weyne Nke.

 

Już dawno Cyfra nikogo tak w wała ie zrobiła jak Ciebie.. Skandal, tylko 8pln taniej niż nowy abonent.

 

Weź N. I do zobaczenia za kilka tygodni w "N+" :lol:

 

 

Nie 8pln... obecnie place jeszcze do 30 listopada 58,80pln za c+Kompakt.... i wczesniej podpisywalem umowe na 18miesiecy a teraz co ... yhhh....

 

 

No i zadzwoniłem dziś do nTV i oferują mi tak:

Ten pakiet za 59zł, dekoder na wypożyczenie za ileś tam zależy od dekodera....

Umowe na 12 miesięcy i skoro mam cyfre do 30 listopada to listopad gratis czyli dopiero bym placil za grudzien....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie 8pln... obecnie place jeszcze do 30 listopada 58,80pln za c+Kompakt.... i wczesniej podpisywalem umowe na 18miesiecy a teraz co ... yhhh....

No i zadzwoniłem dziś do nTV i oferują mi tak:

Ten pakiet za 59zł, dekoder na wypożyczenie za ileś tam zależy od dekodera....

Umowe na 12 miesięcy i skoro mam cyfre do 30 listopada to listopad gratis czyli dopiero bym placil za grudzien....

Po tym co napisałeś, Twoja postawa wydaje się być jeszcze dziwniejsza. Okazuje się, że Cyfra zaproponowała Ci lepsze warunki niż miałeś do tej pory, co zdarza się niezwykle rzadko, ale pomimo to wolisz iść do konkurencji i być zwykłym szarym człowiekiem ze standardową ofertą (droższą niż w C+). Plus aktywacja do tego.. Naprawdę powalająca logika. Konsultanci powinni dostawać "szkodliwe" za rozmowy z takimi ludźmi..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfre mam od początku, w 2009 r. skorzystałem z promocji na TV i teraz się kończy. Za 127 oferowali mi to co mam dotychczas (Prestiż HD+), bez MR.

Skłaniam się ku C+Optimum HD, ale pierwsza propozycja, to 99 razem z PVR (sam Optimum za 78), więc podziękowałem.

Rezygnacje wysłałem 21 X. 27 X dzwoniłem, ale jeszcze nie zarejestrowali i zaproponowali 127 za Prezstiż HD+. Zobaczymy co w listopadzie zaoferują.

 

Musisz się z nim pobawić w kotka i myszkę. U mnie było to samo, za pierwszym razem zaproponowali mi ofertę jak dla nowych, C+Optimum za jakieś 76/78zł, ale to było za pierwszym razem gdzie jeszcze nie zdążyłem wysłać wypowiedzenia. Dwie następne oferty były po 64zł, na ofertę z mojej strony że mogę podpisać umowę ale za 57zł, Pani odpowiedziała że kiedyś tak było, a teraz tego nie może zaoferować. Więc podziękowałem. Za czwartym razem ja zadzwoniłem, czy wypowiedzenie wpłyneło. Miła Pani zaproponowała znowu 64zł, a ja znowu że nie, bo w ence mam to za 59zł. Wyczytałem na forum, żeby napisać maila z własną ofertą. Więc wyskrobałem maila, że w związku z wypowiedzeniem umowy mogę........ za 57zł, hd 11zł, i coś tam. Po godzinie telefon i miła Pani mówi, że może m i zaproponować za C+Opt. za 57zł i dekoder za 129zł. Czyli dało się tylko myślę, że za pierwszym razem to nie chcą dawać odrazu najlepszej oferty. Im bliżej końca umowy tym bardziej im bedzie zależało na zatrzymaniu klienta.

Powodzenia w negocjacjach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako pierwszą ofertę zaproponowali mi Superpremium za 99zł i MR za 15zł. Spytałem czy jest możliwość wymiany MR zbliżeniowego na dwie niezależne karty i powiedziała mi Pani, że nie ma takiej opcji. Rozumiem, że w czasie trwania umowy mogli nie chcieć mi tego wymienić ale teraz to jakaś kpina ze strony C+. Chyba nie będzie innej rady jak brać nową umowę, a z tej zrezygnować. Kiedy może pojawić się oferta grudniowa? Bo mam umowę do końca listopada i nie wiem czy się na nią załapię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ wonsik napisał: 57zł za C+Optimum są ciężko dostępne?

Korzystajcie Państwo z tego okrągłego metr nad d...

Oficjalna oferta operatora dla NOWYCH (od innego operatora...ale mi problem) : Optimum 52 zł i przy ok. 4 miesiącach za 0 zł - średnia ok. 42 zł /m-c ...

a Canal+ zmieścić w 15 zł/mc też zgodnie z regulaminem można....WIĘC , gdzie tu łaska operatora? Co więcej, w ofercie C+optimum Canal+ jest na sztywno przywiązany w pakiecie, w podanej ofercie można zamienić tą opcję na np. HBO lub Cinemax. Aktywacja w przypadku SD tylko 1 zł.

Nie widzę powodu, aby nie spać po nocach bo operator zawyża nam cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...