Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a mam pytanko z innej beczki jak mozna....

 

Mam antene z podwujnym konwektorem tzn wychodza z niego 2 kable ....

na oby dwuch kablach mam cyfre bo jeden abonament na dole a drugi na pietrze, teraz jakbym np wzią Ntv to czy bez problemu podepne ja pod ta antene czy bede musial kupic dodatkowa antene ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz konwerter typu twin i dwa wyjścia są zajęte to nie ma jak podłączyć 3 kabla, więc nie musisz kupować nowej anteny tylko wymienić konwerter na quad, czyli taki do którego można podłączyć 4 kable.

 

P.S. Ok, dzięki za odp. Czyli dobrze byłoby wysłać rezygnację jeszcze w październiku, bo na stemplu pocztowym będzie 31.10 i umowa zakończyłaby się z końcem listopada?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz konwerter typu twin i dwa wyjścia są zajęte to nie ma jak podłączyć 3 kabla, więc nie musisz kupować nowej anteny tylko wymienić konwerter na quad, czyli taki do którego można podłączyć 4 kable.

Ale mi chodzi ze jak zrezygnuje z cyfry to jeden kabel bede mial wonly, chodzi mi czy nka bedzie odbieraz z tego samego kierunku co cyfra czy jakos tak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta Cyfry+ z przed chwili dotycząca przedłużenia umowy (nie wiedziałem że dział przedłużenia umów pracuje w niedziele) 54 zł za Canal+Kompakt + 15 zł za multiroom razem 69zł. To jest żenada, tym bardziej że tydzień temu proponowali 47 zł za ten pakiet + 15 za multiroom. Zgodnie ze stroną internetową dla nowych klientów Canal+Kompakt wynosi 60 zł + 10 zł za Multiroom razem 70 zł. 2 dekodery sd do multiroomu, jeden 49 zł drugi 1 zł, opłata aktywacyjna 1 zł.

No cóż trzeba rozstać się z Cyfrą+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rigidigi >>> ja w przeciwieństwie do Ciebie nie żyję samym oglądaniem telewizji i jeżeli mam już przedłużać umowę to na dobrych warunkach a nie na gorszych niż mam obecnie.

 

 

A wiesz co to jest inflacja? Co to są koszty? Ile w ciągu tego twojego marnego okresu zabawy z Cyfrą wszystko podrożało? Nie wiesz to sobie wygooglaj...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

keers >>> są rzeczy ważne i ważniejsze. Każdy podpisuje umowy na takich warunkach jakie mu odpowiadają, mi te wraunki nie odpowiadają, ponieważ mam ważniejsze cele niż opłacanie telewizji, dlatego chciałem obniżyć dotychczasowy abonament. W związku z tym że nie udało mi się dojść do propozumienia z Cyfrą postanowiłem zrezygnować zupełnie z Cyfry. Więc nie ma co się tak oburzać, w końcu to tylko telewizja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wał, napisałem do cyfry meila i mi odpisali a nie zadzwonili:/

 

 

Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że aktualnie mogę

zaproponować przedłużenie Umowy na 19 pełnych miesięcy.

W ramach oferty otrzyma Pan:

 

- pakiet CANAL+ Kompakt w cenie 54 zł przez 19 pełnych miesięcy

kalendarzowych.

 

Przez cały okres Umowy nie ma możliwości zmiany pakietu na niższy.

Jeżeli jest Pan zainteresowany powyższymi warunkami promocyjnymi, proszę

o kontakt pod specjalnie przygotowanym numerem telefonu 22 310 45 46.

Infolinia czynna jest od poniedziałku do soboty w godzinach od 9:00 do

21:00.

 

Wyjaśniam jednocześnie, że oferta dostępna jest do odwołania.

 

W przypadku pojawienia się pytań, chętnie udzielę informacji.

 

 

 

Mam ich osobiscie gboko w D y taka oferta, jesycye nie miaem nTV wiec yarzyzkuje na te 15 miesicz i weyne Nke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...