Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

WItam, umowa mi wygasa 30.11.(wysłałem wypowiedzenie) i dostałem poropozycję od ICA, za C+Optimum 64zł, + kanały HD 11zł. Na propozycję z mojej strony, że mogę się zgodzić na 57zł za c+optimun + 11zł za HD, Pani oznajmiła że juz nie może dać takiej oferty, że kiedyś taka była. Umowa oczywiście na 15mies. Czy to moze być prawda? Czy tylko takie przepychanki? Różnica pomiędzy tym co ja chcę, a tym co oni mi proponują to 7zł/mies. co daje 105zł/15mies. Czy może ktoś w ostatnich dniach otrzymał ofertę 57zł+11HD? Czy napisanie maila do ICA z moją propozycją coś da?

To zależy, ale moim zdaniem to są lekkie przepychanki :) . Jeszcze wczoraj ktoś pisał, że przedłużył umowę na warunkach C+Optimum za 57zł/mies i HD Optimum za 11zł/mies. Musisz być cierpliwy, powinno się udać. Ja też w najbliższych dniach będę zaczynał negocjacje o przedłużenie umowy na warunkach C+Optimum za 57zł/mies. :D

 

@Jacek_m_11 ok, tak zrobię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja po raz kolejny negocjuje dla mamuski umowe.

Do tej pory kompakt za 29.9

Umowa do konca tego miesiaca, wypowiedzenie zarejestrowane. Negocjacje bardzo spóznione bo mama w sumie mowiła mi caly czas, ze wezmie polsat. A teraz zmienila zdanie

 

Oferta od konsultanta tel:

Kompakt: 38zl (wyczytalem na forum, ze tego sie nie da taniej)

C+Kompakt: 54zl/19mc albo 63zl/15mc

 

Po podaniu mojej propozycji 43zl za C+Kompakt (czyli to co negocjowali ludzie z tego forum) uslyszalem to samo co kilka osob, ze juz takie propozycje sie nie pojawiaja i pojawiac nie beda.

Wyslalem przez "kontakt" w ica zapytanie o 43zl za c+Kompakt?

Mam pytanie, czy ktos sie orientuje czy te 43zl jest jeszcze szansa? Czy moze faktycznie nie ma juz szans na taka oferte?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItam, umowa mi wygasa 30.11.(wysłałem wypowiedzenie) i dostałem poropozycję od ICA, za C+Optimum 64zł, + kanały HD 11zł. Na propozycję z mojej strony, że mogę się zgodzić na 57zł za c+optimun + 11zł za HD, Pani oznajmiła że juz nie może dać takiej oferty, że kiedyś taka była. Umowa oczywiście na 15mies. Czy to moze być prawda? Czy tylko takie przepychanki? Różnica pomiędzy tym co ja chcę, a tym co oni mi proponują to 7zł/mies. co daje 105zł/15mies. Czy może ktoś w ostatnich dniach otrzymał ofertę 57zł+11HD? Czy napisanie maila do ICA z moją propozycją coś da?

 

Ja dostałem wczoraj. Pozostało mi 3 dni do wypowiedzenia, więc się nie zniechęcaj tylko trzymaj się ceny 57zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItam, umowa mi wygasa 30.11.(wysłałem wypowiedzenie) i dostałem poropozycję od ICA, za C+Optimum 64zł, + kanały HD 11zł. Na propozycję z mojej strony, że mogę się zgodzić na 57zł za c+optimun + 11zł za HD, Pani oznajmiła że juz nie może dać takiej oferty, że kiedyś taka była. Umowa oczywiście na 15mies. Czy to moze być prawda? Czy tylko takie przepychanki? Różnica pomiędzy tym co ja chcę, a tym co oni mi proponują to 7zł/mies. co daje 105zł/15mies. Czy może ktoś w ostatnich dniach otrzymał ofertę 57zł+11HD? Czy napisanie maila do ICA z moją propozycją coś da?

 

Oferta jest dostępna! - wczoraj taką zaakceptowałem! - po prostu jedyne wyjście czekać, ja miałem farta, już 2 oferta pomijając pierwszą na 79zł była tą docelową czyli 57zł. do tego pakiet HD za 11 zł możesz dobrać w każdej chwili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanko: Bede przedluzał umowe telewizyjna w listopadzie, wybiore wersje z konsola. Umowa jest na zone. Ja mam dwie umowy w N-ce, ktora wlasnie zostala kupiona przez Canal +. Rozumiem, ze jedna z takich umow przy ujednoliceniu oferty bedzie mozna bezproblemowo zerwac? Wiem, ze nic nie wiadomo, pytanie teroretyczne :)
Do ujednolicenia oferty zapewne długa droga. 4 listopada Nka wyłącza TVN+1 więc na tej podstawie możesz się pozbyć umów z N.

 

N-ka jednak chyba nie wyłączy TVN+1 https://satkurier.pl/news/69843/tvn-hd1- ... czony.html więc nie będzie można zerwać umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja po raz kolejny negocjuje dla mamuski umowe.

Do tej pory kompakt za 29.9

Umowa do konca tego miesiaca, wypowiedzenie zarejestrowane. Negocjacje bardzo spóznione bo mama w sumie mowiła mi caly czas, ze wezmie polsat. A teraz zmienila zdanie

 

Oferta od konsultanta tel:

Kompakt: 38zl (wyczytalem na forum, ze tego sie nie da taniej)

C+Kompakt: 54zl/19mc albo 63zl/15mc

 

Po podaniu mojej propozycji 43zl za C+Kompakt (czyli to co negocjowali ludzie z tego forum) uslyszalem to samo co kilka osob, ze juz takie propozycje sie nie pojawiaja i pojawiac nie beda.

Wyslalem przez "kontakt" w ica zapytanie o 43zl za c+Kompakt?

Mam pytanie, czy ktos sie orientuje czy te 43zl jest jeszcze szansa? Czy moze faktycznie nie ma juz szans na taka oferte?

 

Pol godziny po wyslaniu mojej propozycji na ica, czyli "43zl za C+Kompakt" zadzwonil konsultant i ponowili ta propozycje co wczesniej, czyli minimum 54zl/19mc. Przy czym konsultant byl niby mily, ale używal dziwnych sformulowan, jak mówilem, ze na najwiekszym forum sa lepsze propozycje. Ze "każdy [beep]" (sic!) może napisac w necie co chce, ze bzdury ludzie wypisuja, ze moze to sfrustrowani zwolnieni byli pracownicy cyfry i takie tam. I ze nic lepszego niz 54/19mc nie dostane, bo to niemozliwe.

 

Edit: W trakcie pisania tego posta (po ok. kolejnych pol godziny) zadzwonila juz bardzo mila pani. Przeczytala na glos moja propozycje (z kontaktu) 43zl i powiedziala mi, ze niestety najnizsza propozycja jako mozna dostac w negocjacjach to 47zl/15mc i taka mi proponuje. Dziekuje wiec Colsman123 za info, bo wiedzialem, ze nie ma sensu sie dalej upierac przy 43zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem mailem ofertę, na którą jestem skłonny przystać (C+Optimum 57zł, + kanały HD 11zł, umowa na 15 mies., dekoder HD 0zł). Po godzinie miła Pani zadzwoniła do mnie i mi zaproponowała C+Op. 57zł, HD 11zł, Wynajem dekodera PVR20zł, SagemcomHD 15zł lub zakup 129zł, Umowa na 15mies. Zgodziłem się na warunki z zakupem dekoderaHD. A już chciałem przenosić się do enki. Dziękuje wszystkim forumowiczom za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to 2 miesiące przed końcem możesz przedłużać, ja 2 miesiące przed końcem dokładnie sierpień a koniec umowy był październik, wytargowałem ofertę :

-C+Optimum 57zł

-HD Optimum w każdej chwili 11zł

-I w każdym momencie możliwość wynajmu dekodera PVR HD za 15zł/mc ( ale teraz żałuje bo wolałbym tuner Sagemcom HD w cenie 129zł ).

Wziąłem tylko C+Optimum w cenie 57zł i mam tak do dzisiaj, teraz miałem oferty zakupu sagemcoma w cenie 149zł oraz dołączenia opcji HBO HD w cenie 19,90zł/mc, opłaca się ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc oferta za 43zł pewnie została wycofana, rozumiem że skorzystałeś z oferty 47zł ?

@Edit : Zapytaj również, czy jest możliwość w każdej chwili za dopłatą 10zł, przejść na wyższy pakiet C+Optimum ( 57zł/mc) , zazwyczaj takie oferty były dawane.

 

"pewnie została wycofana"? :D

Myslalem, ze jestes pewien, dlatego nie negocjowalem dalej jak juz dostalem 47 za C+Kompakt :D

 

Co do przejscia za 10zl na C+Optimum, to było cos takiego w warunkach odczytywanych przez konsultantke. Ale nie ma tam kanalow jakie by moja matule interesowaly, wiec pewnie nigdy nie skorzysta z tej mozliwosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wobec tego, skoro ja nie mogę przy przedłużeniu wymienić dekodera (tego dziada Philipsa jeszcze jakoś przeboleję) i multiroomu na dwie karty (tu już jest konieczność) to lepiej będzie zerwać obecną umowę i podpisać nową, tak? Tylko, że wówczas dostanę to, co wszyscy nowi abonenci, zero możliwości negocjacji?

 

I jeżeli wypowiedzenie wyślę np. 2 czy 3 listopada , a umowa jest np. do końca listopada to kiedy umowa zostałaby rozwiązana?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem informację z dobrze poinformowanego źródła, że od połowy listopada konsultanci nie będą się kontaktować z abonentami, którzy wypowiedzieli umowy. Cyfra chce się skupić teraz na abonentach n-ki! :evil:

 

 

gratuluje źródła, jak cyfra może się skupiać na nie swoich abonentach?? nawet żadnej przedwstępnej umowy nie ma podpisanej...proponuje puknąć się 3 razy w głowę przed pisaniem takich prierdół

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...