Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@sorek21: Ja swoją pierwszą umowę z Cyfrą przedłużyłem we wrześniu (obowiązywała do końca października), pierwotnie miałem C+ Optimum (pakiet nazywał się inaczej w tamtym czasie) za ~50zł, następnie rozbudowałem do C+ Optimum HD z HBO i multiroom, moje rachunki podwyższyłem do ~110zł za wszystko, teraz zrezygnowałem z HBO i mam rachunek w wysokości 83zł za C+ Optimum HD i multiroom.

 

Walczyłem z nimi trochę mailowo (moja pierwsza propozycja to super premium z multiroomem za 110zł została odrzucona (chciałem dokładnie to samo co nowi abonenci...), jako kolejną i ostateczną podałem C+ Optimum za 57zł, HD za 11zł i multiroom za 15zł), odrzuciłem kilka ofert przedłużeniowych ale ostatecznie otrzymałem to co chcę. Generalnie trafiałem na konsultantów którzy na siłę chcieli sprzedać ofertę drożej niż dla obecnych, a jak im grzecznie wyjaśniłem, że dla mnie nie jest problemem iść do salonu, oddać jedne karty, podpisać nową umowę i wziąć nowe karty (2x 1zł za aktywację) bo wtedy oszczędzam sporo więcej w trakcie kontraktu niż przy ich propozycjach przedłużeniowych to przyznawali rację i dziękowali za rozmowę.

 

Trzeba powalczyć, do stracenia nie ma się nic ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przedłużyłem swoją umowę na C+optimum - i potwierdzam - prawdą jest, że można wyłuskać to za 57 zł na 15 miesięcy. Co mnie jednak zaskoczyło moja korespondecja z cyfrą zaczeła się wczoraj. napisałem meila do kiedy mam umowe i jak tam z wypowiedzeniem - okazało się, że mam do 30.11.2011. wypowiedzenie do 31.10.2011 i ktoś się skontaktuje z opcją przedłużenia. Niewiele myśląc wysłałem z rana wypowiedzenie - myśląc, że musze mieć jakiś bat na nich bo nic nie wynegocjuje. Okazało się inaczej. W południe miałem pierwszy telefon - Pan przedstawił mi, super warunki na 79zł bo jak nie przedłuże to bedzie 99zł itd. - oczywiście nie zgodziłem się. Po południu znowu dzwonią tym razem Pani - oznajmiła, że przygotowano dla mnie opcje taką jaką napisałem na początku mojego postu - zgodziłem się, bo z waszych wpisów wynika, że chyba nic lepszego nie może mnie spotkać. Wszystko trwało 1 dzień!. Miłe zaskoczenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sms zaraz po telefonie to pewnie przypadek. Pewno trafiłeś do wora abonentów, którym nie przewidziano takiej oferty.. Nic nie poradzisz, chyba że trafisz na dobry dzień przełożonego :/

 

W końcu dzisiaj po ponad miesiącu negocjacji dali mi C+Optimum za 57zł na 15 mies. A już myślałem że będę musiał się z nimi pożegnać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie, dobry to pomysł aby wysłać już wypowiedzenie skoro mam umowę do stycznia? Kombinuje tak żeby mieć więcej czasu na negocjację. A może da się zmienić warunki w trakcie trwania umowy tzn. podpisać aneks już np. w listopadzie na nowych warunkach ?

Jasne,możesz już wysyłać,a co będzie to się okaże...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie, dobry to pomysł aby wysłać już wypowiedzenie skoro mam umowę do stycznia? Kombinuje tak żeby mieć więcej czasu na negocjację. A może da się zmienić warunki w trakcie trwania umowy tzn. podpisać aneks już np. w listopadzie na nowych warunkach ?

Jak masz umowe do konca stycznia to negocjowac mozesz od listopada (poza umowami z tv). Ale aneks najlepiej nagrywac w ostatnim miesiacu obowiazujacego kontraktu. Bo okres promocji (znizek) masz tylko na 13/15/19mscy (zalezy na jaka sie decydujesz) , ale okres minimalny umowy liczony jest od konca poprzedniej. I pozniej okazuje sie ze brakuje Ci rabatów przez 2 ostatnie miesiace umowy. Troche to zamotane, ale prawdziwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi czy wywalczyłem dobrą ofertę przedłużeniową:

Superpremium + Multiroom + PVR za 114zł umowa na 19 miesięcy.

Zaznaczam, że wcześniej miałem umowe na 24 miesiące z telewizorem. W marcu tego roku wziąłem sobie od nich dekoder PVR za który płaciłem 20zł/mies. No i jeszcze powiedzieli mi, że istnieje taka możliwość abym wziął multiroom na dwie oddzielne karty i możliwość zakupu dekodera HD kiedy mi to odpowiada za 199zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz umowe do konca stycznia to negocjowac mozesz od listopada (poza umowami z tv). Ale aneks najlepiej nagrywac w ostatnim miesiacu obowiazujacego kontraktu. Bo okres promocji (znizek) masz tylko na 13/15/19mscy (zalezy na jaka sie decydujesz) , ale okres minimalny umowy liczony jest od konca poprzedniej. I pozniej okazuje sie ze brakuje Ci rabatów przez 2 ostatnie miesiace umowy. Troche to zamotane, ale prawdziwe.
Wprowadzasz ludzi w błąd!

Nie ma znaczenia w którym miesiącu przedłużasz umowę, czy jest to ostatni miesiąc, czy trzeci od końca. W każdym przypadku nowa umowa kasuje pozostałe miesiące starej umowy i żadnych rabatów na ostatnie miesiące Ci nie braknie. Okres umowy nie jest aktualnie liczony od końca poprzedniej umowy, tylko już od pierwszego pełnego miesiąca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje aby odpowiedzi udzielił ktos kto przedłuzył umowe min. 2 m-ce wczesniej i oczywiście przeczytał szczegółowo aneks z rgulaminem. Rozmawiałem z ICA jakis czas temu, powiedziano mi że aneks jest przedłuzeniem umowy juz istniejącej z warunkami od daty zawarcia ale okresem obowiazywania od konca głównej . Doradzm jeszcze ten temat sprawdzic i potwierdzic bo pod koniec może byc duze rozczarowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItam, umowa mi wygasa 30.11.(wysłałem wypowiedzenie) i dostałem poropozycję od ICA, za C+Optimum 64zł, + kanały HD 11zł. Na propozycję z mojej strony, że mogę się zgodzić na 57zł za c+optimun + 11zł za HD, Pani oznajmiła że juz nie może dać takiej oferty, że kiedyś taka była. Umowa oczywiście na 15mies. Czy to moze być prawda? Czy tylko takie przepychanki? Różnica pomiędzy tym co ja chcę, a tym co oni mi proponują to 7zł/mies. co daje 105zł/15mies. Czy może ktoś w ostatnich dniach otrzymał ofertę 57zł+11HD? Czy napisanie maila do ICA z moją propozycją coś da?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jaki adres trzeba wysłac wypowiedzenie? Sorki, wiem, że kiedyś już to było poruszane, ale nie moge znaleźć starszego postu :)

CANAL+ Cyfrowy Sp.zo.o , 02-100 Warszawa , skr.pocztowa 8 (na stronie cyfry masz podany adres do wypowiedzeń)

Ok Dzięki :) . Stronka cyfry mi niestety nie chodzi już od ładnych kilku miesięcy z niewiadomych powodów... Strony mi po prostu nie wczytuje (tak jakby nie istniała) :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...