Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Formy promocji w cyfrze przyjmuja poroniony kierunek. Wyglada ze promuja tylko nowych abonentow i mlodych ktorzy maja za soba tylko jeden wczesniejszy kontrakt z tv(ciekawe jak to argumentuja :D). Widocznie wydaje im sie ze starych abonentow maja utemperowanych :P
Ty czytasz swoje posty czasem? Logika powalająca..

 

Mało powiedziane... Ja za Prestiż HD + płace 162,90zł,wczoraj miałem tel od konsultanta z promo z ps3 o ofercie to nawet nie piszę bo brak słów!Wypowiedzenie jeszcze nie wysłane,umowa do końca grudnia.A tą konsole ps3 to niech sobie wsadzą gdzieś,nawet nie chce o tym słyszeć.A od gier to jest komp
Nie ma możliwości, żebyś miał przedstawioną ofertę jeśli masz umowę do grudnia i skorzystałeś z akcji TV. W systemie nawet ich jeszcze nie ma dostępnych. Jeśli otrzymałeś regulamin, to umowę masz do końca listopada.

 

dziwni sa ludzie w cyfrze ... aktualnie place 125zl za Prestiz HD + PVR (umowe mam juz od ponad 2,5 roku).. proponuja mi 137 za to samo z cyrografem na 19 miesiecy .. poczekam do swiat ew. wezme Nke za 59zl ;)
Jak się czyta takie posty to się scyzoryk w kieszeni otwiera. Może porównaj swoją ofertę do pakietu Polsatu za 15pln. Tam to dopiero będziesz miał tanio.. Swoją drogą staż masz imponujący. Jedna ze starszych umów jakie widziałem.. :lol2:

 

No przebolał bym to 78 zł nawet gdybym nie musiał za ten głupi dekoder płacić 129zł. Jakby się dało wynająć za złotówkę było by dobrze. Muszę zagadać do nich :D
Weź sobie superpremium za 99pln to dostaniesz dekoder gratis.

 

Wyjątek to C + Kompakt na 13 mc ,jak dobrze wynegocjujesz... A tak to nie ma na krócej
Wynegocjowanie umowy na okres krótszy niż 15mc ma szansę z przedziału niemożliwy

 

Nie chce z ps3.To zrezygnuje z mr i wezme przy przedłużeniu mr ale nie wiem czy wtedy dostane za free,wątpie.
Nie ma ofert na darmowy MR. Były dostępne przez pierwsze 3tyg października, ale to wycofali.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rigidigi jesteś pracownikiem Cyfry? Płaciłem do tej pory za C+Optimum 69zł Teraz nie mam szans na 57? Wypowiedzenie wysłane. Po 31 października umowa wygasa i zero kontaktu ze strony Cyfry
Jeśli nikt ani razu się z Tobą nie kontaktował, to sprawdziłbym, czy w C+ masz podany dobry nr telefonu. Trudno powiedzieć, czy masz szanse na 57pln. Dzwoń i pytaj jaka jest oferta. Raczej będzie Ci ciężko, ale niezbadane są wyroki konsultantów.. ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...