Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mało powiedziane... Ja za Prestiż HD + płace 162,90zł,wczoraj miałem tel od konsultanta z promo z ps3 o ofercie to nawet nie piszę bo brak słów!Wypowiedzenie jeszcze nie wysłane,umowa do końca grudnia.A tą konsole ps3 to niech sobie wsadzą gdzieś,nawet nie chce o tym słyszeć.A od gier to jest komp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwni sa ludzie w cyfrze ... aktualnie place 125zl za Prestiz HD + PVR (umowe mam juz od ponad 2,5 roku).. proponuja mi 137 za to samo z cyrografem na 19 miesiecy .. poczekam do swiat ew. wezme Nke za 59zl ;)

Ja tez zastanawialem sie nad Nką.

Jak nic nie wynegocjuje to trudno pożegnam sie z cyfra, tylko szkoda ze mam jeszcze drugi abonament u nich na siebie...

No ale najpierw niech zadzwonia..;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało powiedziane... Ja za Prestiż HD + płace 162,90zł,wczoraj miałem tel od konsultanta z promo z ps3 o ofercie to nawet nie piszę bo brak słów!Wypowiedzenie jeszcze nie wysłane,umowa do końca grudnia.A tą konsole ps3 to niech sobie wsadzą gdzieś,nawet nie chce o tym słyszeć.A od gier to jest komp

Co Ty mowisz??!! Jak ofert dla abonentow grudniowych (TV) - nie ma jeszcze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zadzwoniła do nie miła konsultantka z Cyfry. Obecnie mam Prestiż HD za 128 złoty i dekoder Pace PVR 500 za zero złoty.

Propozycja zwaliła mnie z nóg - 154 złoty za utrzymanie pakietu.

Oczywiście odmówiłem. Wypowiedzenie jeszcze nie wysłane, mam czas do końca listopada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wazne kiedy podpisana. Wazne kiedy sie konczy :) bo najpierw poszly regulaminy do listopadowych (na poczatku tego miesiaca ludzie je otrzymali). Teraz sa wysylane dla grudniowych. Ogolnie cyfra chyba bala sie BOOM jakby do wszystkich na raz mieli to wyslac (i wszytkich od razu przedluzac). Ale sie przeliczyli troche... Druga kwestia do dzialanie za zwłoke. Zwykle 2 msce przed koncem okresu minimalnego byla oferta. Teraz miesiac - masz malo czasu do namyslu - presja itp itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...