Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy ktoś już o tym pisał, przy przedłużaniu umowy pojawiła się możliwość bezpłatnego użyczenia (wynajęcia) Sagemcoma HD :D

 

Właśnie cały czas czekałem na tę informację. Dzięki :) I mam jeszcze jedno pytanie. Jaka wynosi opłata za drugi dekoder(SD) w przypadku skorzystania z Multiroom?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dostałem maila z propozycją:

- zestaw promocyjny CANAL+ Optimum za 69 zł przez 19 miesięcy (standardowa opłata - 99 zł),

- opcja HD Optimum za 11 zł przez 19 miesięcy,

- usługa Multiroom za 15 zł przez 19 miesięcy,

- czynsz najmu dekodera HD PVR w kwocie 15 zł przez 19 miesięcy (standardowa opłata - 20 zł)

lub

- zestaw promocyjny CANAL+ Kompakt za 54 zł przez 19 miesięcy (standardowa opłata - 76 zł),

- opcja HD Kompakt za 11 zł przez 19 miesięcy,

- usługa Multiroom za 15 zł przez 19 miesięcy,

- czynsz najmu dekodera HD PVR w kwocie 15 zł przez 19 miesięcy (standardowa opłata - 20 zł).

 

Z tego co wcześniej pisaliście Canal+Optimum można było dostać za 57zł. Czy tej oferty za te 57 już nie ma? Bo wtedy bym wziął C+Optimum, HD Optimum, Multiroom i Sagemcoma za 0zł i miesięcznie wychodziłoby 83, a na dzień dzisiejszy to jest 95 :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś już o tym pisał, przy przedłużaniu umowy pojawiła się możliwość bezpłatnego użyczenia (wynajęcia) Sagemcoma HD :D

A to fajna opcja bo się zastanawiałem czy go nie kupić :)

Jeśli umowę mam do końca października to można już z nimi teraz negocjować czy wstrzymać się do końca września?

Jak obecnie podchodzą do tematu bo kiedyś skracali nawet o 3 miesiące ale to dawne czasy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cyfra.tv

Drogi kolego po fachu, jak już piszesz o bezpłatnym użytkowaniu HD, to zaznacz, że jest to dostępne przy przedłużaniu, ale w punkcie po cenach dystrybutorskich. U nas w dziale utrzymania nie ma takiej możliwości - to po to, żeby nie wprowadzac chaosu.

To w jaki sposób można uzyskać ten dekoder w bezpłatne użytkowanie przy przedłużeniu umowy? Przedłużyć umowę w punkcie? To w ogóle jest możliwe? I po jakich cenach? W BOK dają mi Canal+Start za 37 zł, to za ile dostanę go w punkcie przy bezpłatnym Sagemie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Kolego po fachu :D Wszystkie dekodery z darmowym użyczeniem, które wydałem w tym tygodniu (a było ich kilkanaście) były dla Abonentów, którzy przedłużyli umowę telefonicznie :D Nie było żadmych przedłużeń dystrybutorskich :-) Wszyscy byli skierowani do nas z centrali :D

 

@cyfra.tv

Drogi kolego po fachu, jak już piszesz o bezpłatnym użytkowaniu HD, to zaznacz, że jest to dostępne przy przedłużaniu, ale w punkcie po cenach dystrybutorskich. U nas w dziale utrzymania nie ma takiej możliwości - to po to, żeby nie wprowadzac chaosu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, nie piszcie grypsem. O jakie dekodery HD tu chodzi, Sagemcom czy Pace/Philips PVR? Jeśli o te pierwsze to był darmowy najem ale tylko dla nowych. Jeśli o drugie to był darmowy najem ale tylko dla tych co mieli wcześniej w umowie wpisany darmowy najem na cały okres umowy. Czyżby coś się pozmieniało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

andyg, przecież wyraźnie jest mowa o Sagemie HD. Problem tylko, że dwaj ludzie z Cyfry piszą co innego - cyfra.tv twierdzi, że można wynająć go bezpłatnie przy przedłużeniu umowy przez BOK, deadprince, że tylko w punkcie. Panowie, zdecydujcie się, albo ustalcie wspólne stanowisko, bo tylko wprowadzacie zamieszanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ja mam ustalać ? Przychodzą do nas Abonenci i odbierają Sagemcomy HD na bezpłatny wynajem, w systemie ta możliwość pojawiła się w zeszłym tygodniu, nie wnikam, jaki dział daje taką ofertę 8) Fakt jest taki, że klienci dostają taką ofertę telefonicznie i przychodzą odbierać dekodery :D Co mam jeszcze dodać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ja mam ustalać ? Przychodzą do nas Abonenci i odbierają Sagemcomy HD na bezpłatny wynajem, w systemie ta możliwość pojawiła się w zeszłym tygodniu, nie wnikam, jaki dział daje taką ofertę 8) Fakt jest taki, że klienci dostają taką ofertę telefonicznie i przychodzą odbierać dekodery :D Co mam jeszcze dodać ?

 

Nie mam zielonego pojęcia jak to możliwe. U nas na pewno tego nie ma, może takie kupony pojawiły się w drza, ale nie wiem jakim cudem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Negocjować. Do ugrania jest oferta jaką podał jacozo02 - Canl+Optimum za 57 zł, ewentualnie kanały HD do tego za 11 zł. A jak piłka nożna nie jest dla Ciebie najważniejsza, to bierz n-kę w promocji Sony - za 48 zł masz wszystkie pakiety bez kanałów premium a za 68 zł wszystkie pakiety i HBO i nfilmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...