Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

dla usystematyzowania, bo sie troszke pogubilem.

Ide za 2 godzinki do dystrubutora...

 

Jeżeli naprawdę niechcesz przez telefon skorzystać z lepszej promocji, to leć do dystrybutora.

 

Blu_voyager, jak zamierzasz innym pomóc skoro piszesz o ofercie której nie mamy w systemie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co jest najśmieszniejsze, że jak podpisywałem pierwszą umowę na komfortowy to była to kwota 50 zł. (która utrzymała się jakoś do 2001 roku). Nikt mi nie wmówi, że dołożyli kanały HD itp. co wiąże się z kosztami :P. po prostu w Polsce zdzierają ile się jeszcze da. Same dekodery PVR (zresztą złom sprowadzony po nieudanym "przyjęciu" przez Francuzów) powinni rozdawać za darmo, a oni kasowali 20zł...

BTW. Musze sprostować, ponieważ we wcześniejszym poście napisałem, że można wynegocjować PVR, na stałe za darmo, oczywiście chodziło mi o PACE!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co Ci powiem? Potwierdzasz stereotyp o pracowniku Cyfry+. I wy sie potem dziwicie temu co ludzie o was mówią...

Niech Ci będzie, nie ma oferty, nie dostałem, wszystko zmysliłem. Zadowolony jesteś?

 

Nie znam stereotypów, nie wiem co ludzie mówią i nie obchodzi mnie to. Nie twierdzę że nie dostałeś, twierdzę że nie ma takiej oferty na przedłużenie. Jak byś mi podał numer ab. (może być na pw.) to mogę sprawdzić czy tak jest i jakim cudem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, nie ma. Masz racje. Powiem ci w zaufaniu, wykradłem wam to HBO, ale sza....

Daj już spokuj "konsultancie" Nie wierzysz, twoja sprawa. A na pewno nie zbronisz mi pisać o tym co legalnie dostałem.

A tak przy okazji, słyszałeś o ochronie danych osobowych? Jakim prawem chcesz przegladać moje dane w Cyfrze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, nie ma. Masz racje. Powiem ci w zaufaniu, wykradłem wam to HBO, ale sza....

Daj już spokuj "konsultancie" Nie wierzysz, twoja sprawa. A na pewno nie zbronisz mi pisać o tym co legalnie dostałem.

A tak przy okazji, słyszałeś o ochronie danych osobowych? Jakim prawem chcesz przegladać moje dane w Cyfrze?

Zrob skan z ica tam sa ceny moze i reszta uwiezy z tego co [iszesz jestes jedynym zawodnikiem ktory otrzymal taka oferte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ICA nie ma cen poszczególnych opcji. W zakładce oferta są tylko opcje, które posiadam, w zakładce finanse jest całość abonamentu bez rozbicia na opcje. Ale nie o to chodzi. Nie bedę udowadniał jakiemuś [...] twierdzącemu, że jest kosultantem, że nie jestem wielbłądem. Chciałem podpowiedzieć zainteresowanym że jest taka możliwość, bo skoro mozna coś taniej wyciągnąć od Cyfry, to czemu tego nie zrobić? Jak ktoś mi nie wierzy, jego sprawa. Jeśli ktoś spróbuje i uda mu się, to ok. Tyle.

I na pohybel konsultantom :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakim prawem chcesz przegladać moje dane w Cyfrze?

 

Wyłącznie za twoją zgodą.

 

Ale OK, jesteś jedyny wybrany. I oczywiście lepiej wiesz co mam w systemie, 'doradzaj' tak dalej.

 

A czy jest oferta dla ludzi od konkurencji uciekających w miarę rozsądną ceną podstawowy pakiet to Komfortowy+ i kanały hd z pvr

 

Jak się powołasz że chcesz podpisać umowę z n to dostaniesz. Komfort za 49.90 HDmix za gratis, PVR gratis, a jak weźmiesz c+ lub hbo w cenie standardowej to możesz dostać multiroom gratis. Ta oferta jest od dziś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dlatego nie jesteś dla mnie wiarygodny - skoro tydzień temu otrzymałem od konsultanta tę ofertę ozacza to jedno - albo jesteś oszustem udającym konsultanta albo jesteś niedoinformowany - co nie jest niemożliwe znając stan wiedzy innych konsultantów. To chyba u was powszechne. I tym akcentem kończe tę dyskusję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@blue_voyager

A ja potwierdzę słowa Mścisława, nie jestem już co prawda konsultantem C+, ale mogę łatwo sprawdzić takie informacje.

 

Z tego co wiem nie ma HBO za 9,90 tylko za 19,90 (w promocji oczywiście). Są 2 możliwości otrzymania HBO za 9,90:

1. Reklamacyjnie

2. Miałeś opcję Canal+ za 29,90 i konsultant zaproponował Ci podłączenie HBO za 9,90 - z tym, że tak naprawdę dostałeś 10zł rabatu na C+ i HBO z rabatem za 19,90 na pół roku (czyli do starej opłaty zostało doliczone 9,90).

 

Obstawiam drugą opcję. Mam rację?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie masz racji. Płacę:

komfort 39,90

canal+ 10

HBO 9,90

dekoder Pace 10

Filmbox gratis

5xHD gratis

Umowa przedłużna w lutym, Hbo pod koniec maja po 3-miesięcznym okresie gratis.

Umowa na 18 miesięcy, Cyfrę mam o 8 lat.

 

Żeby zakończyć, skreeny z mojego ICA

 

http://img710.imageshack.us/img710/9861/66063384.jpg

 

http://img294.imageshack.us/img294/2605/83235423.jpg

 

Maj jeszcze bez opłaty za HBO

 

Teraz możesz pisać, że to nie możliwe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w zakładce finanse jest całość abonamentu bez rozbicia.

 

Jeżeli nie masz rozbicia to skąd ta pewność. Wydaje mi się że albo coś źle zrozumiałeś, albo ktoś wprowadził Cię w błąd dając Ci bez Twojej wiedzy zniżkę na coś jeszcze, żeby dać Ci złudzenie, że za HBO płacisz 9.90.

 

Jeśli ktoś spróbuje i uda mu się, to ok.

 

Tyle że się nie uda, więc nie potrzebnie dajesz nadzieję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj to co wyżej "konsultancie"

 

 

Jeżeli nie masz rozbicia to skąd ta pewność. Wydaje mi się że albo coś źle zrozumiałeś, albo ktoś wprowadził Cię w błąd dając Ci bez Twojej wiedzy zniżkę na coś jeszcze, żeby dać Ci złudzenie, że za HBO płacisz 9.90.

 

A to już mi wisi. Ważna jest suma końcowa. Niech ci będzie, że płacę za HBO 19,90 a za komfort 29,90. Teraz pisz że to też niemożliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ja gdziekolwiek napisałem że to było przy przedłużeniu??? Sam sobie to dodałeś i upierasz się, że to niemożliwe. Powtarzam - mam gdzieś jak to się nazywa i z kórego działu pochodzi, istotne dla mnie (i myslę, że dla innych użytkowników też) jest to ile się płaci w ostatecznym rozrachunku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Mścisław

 

A czy jest oferta dla ludzi od konkurencji uciekających w miarę rozsądną ceną podstawowy pakiet to Komfortowy+ i kanały hd z pvr

 

Mścisław napisała Komfortowy+ za 49,90 + HD mix gratis + PVR darmowe wynajem otrzymasz jak powierz ,że przechodzisz do n a biorąc Canal+ lub HBO nawet pełno płatny masz szanse na darmowy multiroom

 

Nie zrozumiałeś mię mi chodziło o to ,że siostra ma teraz Cyfrowy Polsat na wypowiedzeniu a chciała by Cyfra+ z taką ofertą za tą cenę czy ma na to szansę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@blue_voyager

 

Dosyć istotne jest czy masz HBO czy chcesz je dopiero podłączyć. HBO za 9,90 możesz otrzymać tylko jak masz już HBO i chcesz z niego zrezygnować. Jeśli dopiero podłączasz to dostaniesz HBO za 19,90. Przy przedłużaniu umowy nie ma takiej możliwości.

 

@VHS 2000

 

Nie ma odrębnych promocji dla abonentów innych platform. Wszystkie promocje są na stronie cyfry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...