Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem, dlaczego deadprince wychodzi z założenia, że wszyscy abonenci Cyfry czytają fora internetowe, na których konsultanci objaśniają dlaczego w aneksie nie ma informacji o rabatach na PVR. Czyżby w tymże aneksie było info, że należy korzystać z takich for, aby dobrze aneks zinterpretować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj w atmosferze wzajemnego zrozumienia zakończyłem maraton utrzymaniowy z NIE na końcu. W listopadzie pytałem o sensowne przedłużenie z przejściem na Kompakt HD, raczej chłodna rozmowa z konsultantem, a w styczniu od C+: SMS-y, ok. 1 godz rozmów w celu utrzymania klienta ze Startem. Trochę dziwi taka huśtawka operatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dzis zainspirowany glosami ze darmowe pvr na caly okres umowy okazuja sie darmowe na jakis czas zadzwonilem do Cyfry.

i co sie dowiedzialem ?

ze mam rabat 100 % przez 18 miesiecy bo skorzystalem z takiej promocji

a ja w czasie rozmowy z konsultantem ustalilem warunki iz pvr za darmo na caly czas 25 miesiecznej umowy

zareklamowalem wiec

maja 30 dni na odpowiedz

przestrzegam innych co maja na caly okres umowy by dzwonili i pytali czy rzeczywiscie tak jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem podobnie, za przedłuzenie umowy konsultant zaoferował mi między innymi PVRa 500 GB za free na 18 miesiecy przy umowie na 19 miesięcy (wczśniej nie miałem od nich tylko swojego opticuma ale wziąłem teraz do multirooma). W aneksie otrzymanym pocztą nie ma żadnej wzmianki o dekoderze płatnym, niepłatnym, nic. Zadzwoniłem z reklamacją i powiedzieli mi, że rozpatrza moją reklamację w ciągu 30 dni. Powiedziałem, że czekam na odpowiedź do 31 stycznia bo wtedy wygasa stara umowa. A skoro zapisy aneksu nie są zgodne z ustaleniami na infolinii to wg mnie aneks nie obowiązuje i ja uwazam umowę za nieprzedłużoną.

Czekam na odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj dzwoniła do mnie pani w sprawie reklamacji. I faktycznie pomyłka. tak zupełnie przypadkowo zabrali z mojego konta 12 zł za HBOOD mino iz mam darmowe! Na dekoder też mam 100% rabatu. Czyli darmowy na cały okres umowy!!! a jak szybko zmiany są odnotowywane w systemie??? Bo ja zmieniłem umowę we wtorek a dzisiaj czwartek i nie ma ich w systemie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dwa dni temu odpowiedziałem konsultantowi, że powitam Ligę Mistrzów w innej platformie. Miało być przedłużenie umowy na 13 m-cy, przez 12 mieszków zniżka 30% na pakiet, 30% na Canal+HD, 30% na PVR, pełna opłata za HBO HD, czyli standard chyba. Lecz człowiek - jak kobieta :) zmiennym jest. Dzisiaj umowę przedłużyłem bo zadzwonili z poprawioną lekko ofertą (tak mi się wydaje) a mianowicie; 13 m-cy umowa, przez 12 m-cy 30% zniżki na pakiet, 30% na Canal+HD, bezpłatny PVR przez cały czas trwania umowy i 50% na HBO HD przez 4 miesiące, po tym okresie telefon co dalej z HBO - odłączenie , lub kontynuacja (podejrzewam, że będzie można wyhaczyć potem również zniżkę.) Pakiet to Kompakt, wszystko razem to 76 zł - co myślicie? Szczególnie jestem ciekaw, czy poluzowali wam z tymi PVR-ami, ponieważ to chyba takie najbardziej kontrowersyjne było - pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet to Kompakt, wszystko razem to 76 zł - co myślicie? Szczególnie jestem ciekaw, czy poluzowali wam z tymi PVR-ami, ponieważ to chyba takie najbardziej kontrowersyjne było - pozdrawiam.

 

Szczerze? Jak dla mnie słabizna, może Tobie akurat zależało tylko na PVR za 0zł. Nie wiem ja jestem wciąż zażenowany tym że po latach bycia abonentem stawiają nas w tym samym świetle co nowych. Tyle że teraz nagle dają umowy 13nasto miesięcznie, ale co z tego jak średnia wychodzi tak samo :? PVR 0zł dla ludzi z HD, ale co z tymi co mają SD może by pomyśleć o multiroom'ie za 1zł prz tych 13miesiącach, to już byłoby jakieś wyróżnienie dla stałych klientów.

 

PS. Ciekaw jestem jakby wyglądał rzetelny raport statystyczny na przełomie marca/kwietnia czy cyfra wyszła na + czy może na - i mienią swoją nazwę na CYFRA- :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Po raz kolejny pisze do was w sprawie multiroomu. Przyznaje się że niepotrzebnie zwyzywałem Pana kosultanta od [beep]li. Jednak MR drożeje od września i to już pewne. Konsultant do mnie dzwonił w środę i tak powiedział jak rozmawialiśmy na temat MR jak nie wierzycie to jutro dzwoni w/s przedłużenia jeszcze raz i nagram rozmowę czy coś takiego i niedowiarkom wrzucę na maila. Mówił też że ci co mają cyfrę ponad 12m dostaną jakiś większy rabat czy coś takiego a ci co są poniżej 12m będą mieli rabat -7,5zł czyli opłata 27,5zł. Jak spytałem co mam teraz zrobić za taką cenę że nie będę tego brał to pan delikatnie zasugerował mi spliter i powiedział że w obrębie domu oczywiście jest to dozwolone. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet to Kompakt, wszystko razem to 76 zł - co myślicie? Szczególnie jestem ciekaw, czy poluzowali wam z tymi PVR-ami, ponieważ to chyba takie najbardziej kontrowersyjne było - pozdrawiam.

 

Szczerze? Jak dla mnie słabizna, może Tobie akurat zależało tylko na PVR za 0zł. Nie wiem ja jestem wciąż zażenowany tym że po latach bycia abonentem stawiają nas w tym samym świetle co nowych.

 

Wiesz PVR, albo inne zniżki, dla Klienta w ostatecznym rozrachunku liczy się to, ile go będzie kosztowała ta rozrywka miesięcznie, rocznie. To moja kolejna już umowa z Cyfrą i wypunktowałem konsultantowi moje obiekcje co do tej świetnej, indywidualnej oferty przygotowanej dla mnie dwa dni temu. Zniżki na pakiet były większe a są mniejsze - przyznał rację. Canal+HD miałem za 19,95 a teraz drożej - przyznał rację. PVR było darmo, teraz płacić - oferta gorsza przyznał rację.Więc gdzie dla mnie to "lepiej" pytam? Od razu wyskoczył z darmowym terminalem i HBO HD za pół ceny. Ja wiem, że to powinno oscylować w granicach moim zdaniem 50 zł.Moje pytanie "co o tym myślicie" miało zwrócić uwagę na jakąś tam progresję ich propozycji dla Klientów, którym umowy kończą się w styczniu. Proszę zauważyć, że jeszcze dwa dni temu nie było mowy o darmowym PVR, zniżce na HBO na przykład, a dwa, trzy tygodnie temu to i umowa 13-to miesięczna była abstrakcją chyba. Cztery dni do końca miesiąca, nie zdziwiłbym się gdyby co bardziej cierpliwym dorzucili jeszcze coś, lub obcięli jakieś ceny, czego szczerze życzę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę zauważyć, że jeszcze dwa dni temu nie było mowy o darmowym PVR, zniżce na HBO na przykład, a dwa, trzy tygodnie temu to i umowa 13-to miesięczna była abstrakcją chyba. Cztery dni do końca miesiąca, nie zdziwiłbym się gdyby co bardziej cierpliwym dorzucili jeszcze coś, lub obcięli jakieś ceny, czego szczerze życzę:)

 

 

Zniżka na HBO dla 13 m-cy była i jest tak jak dla pozostałych opcji w wysokości 30%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle że teraz nagle dają umowy 13nasto miesięcznie, ale co z tego jak średnia wychodzi tak samo :? PVR 0zł dla ludzi z HD, ale co z tymi co mają SD może by pomyśleć o multiroom'ie za 1zł prz tych 13miesiącach, to już byłoby jakieś wyróżnienie dla stałych klientów.

 

Jest możliwość otrzymania PVR za 0 zł do umów na 13 miesięcy i nie musisz mieć opcji HD w abonamencie. Tym bardziej że np. biorąc pakiet Start nie masz możliwości wziąć opcji Canal+ HD czy HBO HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj dostałem telefon z propozycją przedłużenia umowy ( od 10 lat w cyfrze , Optium , tuner HD za darmo) umowa tylko na 19 miesięcy , innej według pana konsultanta na ma ( chodziło mi o 13 miesięcy)zniżki tylko na pakiet i c+HD tylko na 9 miesięcy, dzierżawa PRV na 12 miesięcy za 15 zeta , według mnie to umowa i propozycja dla mnie jest nieodpowiednia ( przecież to jest oferta dla głupich)

- w związku z mam pytanie czy istnieje tak zwana sekcja utrzymania klienta ,

-jaką propozycję można na dzień dzisiejszy utargować ,

-czy facet który dzwonił liczył ,że z taką propozycją znajdzie łosia ?) :idea: po takiej propozycji jak nic tylko pisać o wypowiedzenie umowy :read:

-czy są umowy na 13 miesięcy

proszę po odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę zauważyć, że jeszcze dwa dni temu nie było mowy o darmowym PVR, zniżce na HBO na przykład, a dwa, trzy tygodnie temu to i umowa 13-to miesięczna była abstrakcją chyba. Cztery dni do końca miesiąca, nie zdziwiłbym się gdyby co bardziej cierpliwym dorzucili jeszcze coś, lub obcięli jakieś ceny, czego szczerze życzę:)

 

 

Zniżka na HBO dla 13 m-cy była i jest tak jak dla pozostałych opcji w wysokości 30%.

 

 

Nie wiem, którego fragmentu na temat HBO nie rozumiesz? Zaproponowano mi za pół ceny-zniżka 50%. I ciekawostka taka jeszcze, dzisiaj w Rybniku na stoisku Cyfry jeden gość (nowy klient ) otrzymał HBO za free (choć niedosłyszałem na jaki czas) przy 19-miesięcznej umowie, ale tu temat jest osób przedłużających umowy-nowi chyba inne względy mają:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie cicho uwzgledniajac ze to koniec stycznia i spora czesc umow z poprzednich swiat wlasnie sie konczy., Po tej ciszy wydaje mi sie ze chyba sporo klientow spisali na straty. Wniosek taki ze jednak obecna strategia im sie oplacila, biorac pod uwage takie podejscie. Ale w sumie na chlopski rozum podwyzka rzedu 30-40% a straty w postaci abonentow ktorzy nie przedluza umowy wydaja sie znacznie nizsze, wiec spory plus w finansach cyfry. Cos czuje ze nie predko wroce do cyfry, bo skoro takie podejscie im sie oplacilo raczej nie beda teraz tacy skorzy by sobie znowu abonentow rozpuszczac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tej ciszy wydaje mi sie ze chyba sporo klientow spisali na straty. Wniosek taki ze jednak obecna strategia im sie oplacila, biorac pod uwage takie podejscie.

Wątpię, żeby im się opłaciła, ludzie przestali w tym wątku pisać, bo po prostu poszli do innych operatorów i trudno im się dziwić.

Wczoraj do mnie też ktoś dzwonił z propozycją, czy bym jednak nie dał się na mówić na wycofanie wypowiedzenia.

Owszem, facet był na poziomie, miło się z nim rozmawiało, ale gdy mi zaproponował 30% bonifikaty, to mu podziękowałem.

Czuję, że po tej "świątecznej promocji" polecą głowy w Cyfrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpię, żeby im się opłaciła, ludzie przestali w tym wątku pisać, bo po prostu poszli do innych operatorów i trudno im się dziwić.

 

Przestali pisać, bo może już przedłużyli umowy, tak jak np. ja i mimo że cyfra na mnie więcej zarobi niż w zeszłym roku, przedłużyłem umowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie oszaleliście do reszty? płaczecie że 30% upustu to mało? że słabe promocje itd aż czytać niechce się takich bzdur pewnie jakby dali z 50% upustu to znaleźliby się tacy że i tak drogo jak kogoś nie stać to niech nie bierze ma inne opcje jak PC lub n albo ofertę tv kablowej i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem taką ofertę od cyfry:

"Szanowny Panie,

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że mogę Panu zaproponować następujące warunki:

- 50% zniżki na pakiet Prestiż HD+ przez 11 miesięcy (84 zł 45 gr)

- Rabat na opcję Multiroom wysokości 7 zł 50 gr na okres 19 miesięcy,

-najem dekodera PVR HD 20 zł.

Pragnę wyjaśnić, że Umowa zostanie przedłużona na 19 miesięcy. "

 

W tej chwili mam pakiet Optimum, chciałem zmienić na Prestiż, ale widzę, że lepsze promocje dostają nowi abonenci (multiroom za 1zł, PVR za 10 zł przez 12 m-cy i 15zł do końca umowy). Chyba trzeba powitać n-kę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie oszaleliście do reszty? płaczecie że 30% upustu to mało? że słabe promocje itd aż czytać niechce się takich bzdur pewnie jakby dali z 50% upustu to znaleźliby się tacy że i tak drogo jak kogoś nie stać to niech nie bierze ma inne opcje jak PC lub n albo ofertę tv kablowej i tyle

 

Cyfra najpierw podnosi cennik średnio o około 20 % a później proponuje zniżki o 30%.

Czyżby liczyli na to że ludzie nie umieją liczyć?

Wydaje mi się że jest to efekt ostatnich 2 lat gdzie rzeczywiście było dość tanio a teraz należałoby odrobić te zaległości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...