Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moja umowa wygasa 31 stycznia, wypowiedzenie zarejestrowane, wczesniej byly 2 telefony z oferta, na ktora sie nie zgodzilem. Dzis kolejny telefon z propzycja umowy na 13 miesiecy i PVR free, a jednak sie da! Mowie konsulatantowi, ze nie jestem zainteresowany, a ten dalej naciska. "To moze chcociaz chce Pan Canal+ w mulipakiecie?" Grzecznie podziekowalem i oznajmilem, ze ich propozycja jest spozniona o miesiac.....:)
Hmm ... ciekawe czy mają ofertę na multipakiet w ramach przedłużania umowy, czy też trzeba zawrzeć nową umowę :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PVR kosztuje w tej umowie 14zl miesiecznie a nie 12 i nie szans na darmowy PVR w umowie na 13 miesięcy.

Canal+ HD wystarczy do PVR-a

Przepraszam za wprowadzenie w błąd. Pewnie źle usłyszałem.

Koszt PRV 14zł/miesięcznie, rabat na pakiety 30% na okres 12 miesięcy, 13 miesiąc 100%.

Zniżki na pakiet C+ HD nie usłyszałem bo jechałem autobusem jak dzwonił konsultant.

Umówiłem się na telefon w poniedziałek i ustalenie ostatecznej decyzji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Do mnie też dzisiaj dzwonili- mam umowę 13 m-cy do końca stycznia i PVR aktualnie za 10zł miesięcznie (promocja ze stałą ceną z grudnia 2009). Zdziwiłem się, gdy zaproponowano mi do umowy na 13 m-cy PVR za 50 % ceny (czyli 10 zł) na 12-m-cy ostatni 100 %. Po za tym 12x 30% zniżki na pakiet Optimum hd i 8x Canal+HD( co ciekawe przy Optimum bez HD dawał mi już tylko 20 %). Po dłuższej rozmowie doszliśmy do 12x 30% zniżki na Optimum + Canal+HD i dekoder HD bez nagrywarki za 99 zł (w zasadzie mam już swój sprzęt ale Philipsa HD bym brał!). Jak narazie umówiłem się za pare dni na telefon bo ciągle waham się nad N-ką, ale tylko ze względu na kanały dziecięce dla dzieciaka :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, a ja jeszcze się wstrzymałem ostatnio i oto co otrzymałem w ofercie:

 

1. 19 miesięcy Prestiż HD za 84,45zł przez 11m-cy i 168,90zł przez 8 m-cy (czyli standard) ale fajna średnia bo 120zł/m-c wychodzi :)

2. Wymiana Philipsa PVR HD na PACE PVR HD i darmowy wynajem przez 18 miesięcy, oraz opłata 20zł w 19 miesiącu, czyli 1zł/m-c wychodzi :)

3. Dodatkowy Dekoder Philips HD na własność za 149zł

4. Opcja multiroom do "przetestowania" za 7,5zł, z możliwością rezygnacji po dwóch miesiącach.

 

Jak dla mnie jest jak najbardziej ok, nie jest to jakaś megafajna oferta ze strony cyfry, ale spełnia moje oczekiwania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na C+ HD też masz 30% zniżki, która jest liczona od ceny 39.90zł :]

Dlaczego 30% jest liczone od 39,90 zł ? Na ulotce C+ z HD jest za 29,90 zł.

Pewnie nie uda się wynegocjować większej zniżki na PRV ale będę próbował.

W zależności od przebiegu rozmowy wezmę Kompakt lub Optimum bez opcji HD i C+ HD na 13 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słabo, czyli 39,9 zł - 30% daje 28 zł na 12 miesięcy, Kompakt 42,9 zł - 30% daje 30 zł na 12 miesięcy,

Optimum 63,9 zł - 30% daję 45zł na 12 miesięcy, PVR 14zł.

Średnio to wszystko wychodzi bo: Kompakt bez HD, Cyfra+ HD, PVR na 12 miesięcy 72zł, 13 miesiąc 100% płatny.

Optimum bez HD, C+ HD, PVR przez 12 miesięcy 87zł.

Trzeba spróbować negocjować darmowy PVR i wtedy będzie to sensowniej wyglądało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza moim zdaniem oferta rodzinna lub sąsiedzka:

OPTIMUM HD 9 * 42,45 PLN później 84,90 PLN

CANAL+HD 8 * 14,95 PLN później 29,90 PLN

PVR - najem 0 , ostatni 20 PLN

MR - 19 * 7,50 PLN

umowa na 19 miesięcy

Średni koszt dla jednej osoby to 97 PLN / 2 = 48,50 PLN

Dodatkowy dekoder SD-49 PLN, HD-149 PLN.

Ja aneks na w/w warunkach podpisałem i spokojnie czekam na koniec umowy(31.08.2012). :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłby mi ktoś powiedzieć jakie koszty byłyby przy przedłużaniu umowy na chwilę obecną. Mam pakiet Optimum, 5xHD, Canal+ HD i HBO HD. Do tego dekoder Philips PVR HD na wynajem, dekoder na własność PACE SD oraz Multirooma. Chciałbym mieć taki sam pakiet. Jakie byłyby koszty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko "zdzikniesz" kiedy po okresie "łapanki" wrócą do modułów MR i albo co 6h będziesz stawiał piwo jak przyleci do Ciebie,

albo wynajmiesz mu pokoik obok - byleś żony w to nie wplatał ;)

 

Też tak jak Ty myślałem ale co kiedy wróci MR? Ty/ja zostaniemy z pełnym pakietem i nie będzie to parę złotych ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza moim zdaniem oferta rodzinna lub sąsiedzka:

OPTIMUM HD 9 * 42,45 PLN później 84,90 PLN

CANAL+HD 8 * 14,95 PLN później 29,90 PLN

PVR - najem 0 , ostatni 20 PLN

MR - 19 * 7,50 PLN

umowa na 19 miesięcy

Średni koszt dla jednej osoby to 97 PLN / 2 = 48,50 PLN

Dodatkowy dekoder SD-49 PLN, HD-149 PLN.

Ja aneks na w/w warunkach podpisałem i spokojnie czekam na koniec umowy(31.08.2012). :smile:

 

 

Ja też.

Nie dzwoniłam do nich, bo jak wcześniej dzwonili, to powiedziałam, żeby bez propozycji darmowego PVR nie dzwonili do mnie.

Zadzwonili i dali PVR za 0 przez cały okres. 19 m-cy.

Teraz tylko nie wiem jaki dekoder wziąć (zadeklarowałam w rozmowie, że będzie to SD).

Co radzicie? Jaki SD?

No i zawsze ewentualnie mogę po fajnej cenie znajomemu odstąpić jedną kartę ;)

 

 

BTw. Może wzorem tego roku będą czasem dzwonić z jakąś obniżką na HBO ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze ? Poza tym że umowy są na 13miecięcy to w porównaniu do umów 19 i 25 średnia wychodzi bardzo podobnie - różnica w groszowych sprawach.

 

Przy 13 miesięcznych umowach wszytskie usługi canal+ liczą zniżkę od standardowych cen, a nie tych co zobowiązują przy zobowiązaniu przy umowach 19/25.

 

I jeszcze jedno do wszystkich co myśleli że będą mogli skorzystać z obecnej promocji "oglądaj więcej w tej samej cenie" (czy jak to tak nazwali). Konsultant wyprowadził mnie z błędu że np wezmę sobie pakiet Kompakt, zwiększę na Optimum i przez 3 miesiące będę płacił dalej jak za Kompakt, a później już normalnie z 30% zniżką. Po tych 3miesiacach dostane zniżkę taką jaka jest różnica w cenie pakiet kompakt -30%, a nie optimum -30% , czyli dokładnie zniżka w wysokości 12,90zł.

Trochę to skomplikowane, ale cyfra zawsze utrudniała życie abonentom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ziutek, myślę że jeszcze tego na pewno nie wiadomo dopóki nie ma regulaminów. Nie wiadomo czy ta promocja w ogóle się połączy z tą naszą z rabatem 30%. Z kolei kolega @taiszo pisał, że w naszej 30% promocji po podniesieniu pakietu rabat będzie dalej procentowy a nie kwotowy, a więc zupełnie odwrotnie niż Twój konsultant.

Trzeba czekać na regulamin tych obu promocji, pierwszy przyjdzie z aneksem "Cyfra+ powrót" do umowy a drugi ma być ogłoszony 2 lutego wraz ze startem promocji "wyższy pakiet w tej samej cenie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...