Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

C+Optimum HD 71zł

HD Promo 0zł

Pace PVR 5zł

Multiroom 0zł

HBO,Filmbox-y,Cinemax-y, przez pół roku za darmo

umowa na 18 miesięcy.

Zgodzić się na to?

Umowa mi się kończy z końcem marca ale wypowiedzenie jeszcze nie wysłane.

A chciałbym to załatwić już jak najszybciej aby to miec za sobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca lutego.Dwa tygodnie temu napisałem, aby włączyli mi HBO do końca umowy za darmo. Odpowiedź była odmowna. Przed świętami wysłałem wypowiedzenie. Dzisiaj rano mail od CYFRY, że w związku z pomyślną współpracą włączają HBO na 2 miesiące za darmo. To niespodzianka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C+Optimum HD 71zł

HD Promo 0zł

Pace PVR 5zł

Multiroom 0zł

HBO,Filmbox-y,Cinemax-y, przez pół roku za darmo

umowa na 18 miesięcy.

Zgodzić się na to?

Umowa mi się kończy z końcem marca ale wypowiedzenie jeszcze nie wysłane.

A chciałbym to załatwić już jak najszybciej aby to miec za sobą.

Wszystko to co wymieniłeś możesz mieć za 65pln ale myślę,że bez wypowiedzenia ani rusz.

Możesz jeszcze dobrać do tego Pace do MR za 10pln więc koszt miesięczny 75pln.

A teraz odpowiedz sobie na pytanie,które postawiłeś :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Pod koniec lutego kończy mi się umowa z cyfrą. Wypowiedzenie raczej będę wysyłał w tym tygodniu bo już kilka dni temu dzwoniła do mnie babka i proponowała to co mam (C+Optimum) za bodajże coś ponad 70zł a oczywiście teraz płacę 65zł. I teraz pytanie do was drodzy forumowicze :) . Czy nadal jest możliwość podpisania umowy na warunkach Canal+Optimum + HD Promo + PVR 500gb + multiroom (to akurat nie jest mi koniecznie potrzebne) za 62zł/mies?. Ile trwała by umowa? Aaa i jeszcze jedno, jak czytałem to niektórzy przedłużali z HBO+Cinemax+Filmboxy przez jakieś pół roku za darmo. Czy to jest ta opcja z której można w trakcie umowy zrezygnować po upływie gratisu czy trzeba potem już "bulić" do końca umowy ? :)

Z góry dzięki za odpowiedź :D , jeżeli popełniłem jakieś byki językowe to sorki :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis zadzwonilem do boa cyfry,ot tak z ciekawosci coz maja mi do zaproponowania,koniec w marcu 2013r,.Na infolini mily pan polaczyl mnie z dzialem utrzymania klienta gdzie w rozmowie z drugim mniej milym panem:)uslyszalem ze za c+optimum+hd promo i multi oferuje mi 81zl:),teraz mam to za 83zl-na haslo,ze nowi maja 77zl laskawie zgodzil sie na 77zl,:)),a gdy zapytalem o kwote 65zl,rzekl,ze nie ma takiej promocji w systemie:))-wiec bez wypowiedzenia sie nie obejdzie,jutro wysylam....jakby niemozna bylo odrazu zalatwic satysfakcjonujace obie strony warunki...ech zycie:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Banan79 skoro proponują PrestigeHD z multiroomem, PeacePVR 500 GB za 130 -133 złotych ( taka ofertę dostałem) , to 100 za Superpremium jest jak najbardziej realne, a i tak to drogo.

Umowę musisz rozwiązać na miesiąc przed upływem swojego okresu minimalnego, czyli wypowiedzenie listem poleconym musi do Cyfry dotrzeć najpóźniej w marcu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Co można by wynegocjować w zamian za przedłużenie umowy, w tej chwili posiadam pakiet START HD za 13 zł. Ceny nie chciałbym podnosić, ale za to chciałbym mieć więcej kanałów, sprzęt mam swój, nie potrzebuję od nich. Jak myślicie co można wynegocjować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak poleconym.

Witajcie. Co można by wynegocjować w zamian za przedłużenie umowy, w tej chwili posiadam pakiet START HD za 13 zł. Ceny nie chciałbym podnosić, ale za to chciałbym mieć więcej kanałów, sprzęt mam swój, nie potrzebuję od nich. Jak myślicie co można wynegocjować?

Bez podniesienia ceny nie ma co negocjować przy tym pakiecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że od jakiegoś czasu warunki przedłużeniowe są jakby coraz gorsze......

Umowe mam do końca marca. Wypowiedzenie wysłane.

Interesuje mnie

- C+ Optimum

- HD Promo

- multiroom

- Dekoder Peace 500gb

- Drugi dekoder HD ( najlepiej 500gb)

 

Jestem skłonny zapłacić za taki pakiet w granicy 75 - 80 zł. Ciekawe czy wypali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...