Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Nie kupisz i nie wynajmiesz do jednej opcji MR dwóch tunerków. Albo jedno albo drugie. Chociaż mam Sgemcoma, kupiony jako nowy do MR z 2 letnią gwarancją w Cyfrze i dzisiaj wynająłem Philipsa PVR'a za piątaka. Mam też Pace PVR HD na kontrakcie 8)

 

W pierwszej części zdania napisałes że nie mozna wynająć dek. PVR do MR jak jest kupiony na własność Sagem HD, w drugiej przeczysz pierwszej, to w końcu można czy nie - jak to uzyskałeś?

 

Mam identyczną stytuację i nie moge nic wskórać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej iść samemu do punktu i przekonać się na własnej skórze. Nie wiem jak z możliwością, kiedy zakupiło się dekoder jeszcze przed aneksem.

ja mam dekoder hd na wlasnosc

kupowany przy poprzedniej umowie jakis rok temu

dzis wynajalem za 5 zl pvr 250

mam na wynajmie tez pvr 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa-Aneks z listpada 2011, kontrakt główny najem za 0 zł dek. HD

Do mR kupiony w XI-2011 nowy z 2 letn. gwarancja Sagem HD.

 

Teraz chciałem za 5 zł PVR-a i tu klapa, w C+ przez telefon nie dasię, w puncie wczoraj było podobnie.

 

@byczek, tak ale umowe masz nową, aneksowana na nowy okres minimalny - wteduy nie ma problemu

Tak miałem z modułem CAM C+ w poprzednim okresie, kupiony był pod koniec okresu minim. a w nowym okresie od listopada juz mogłem kupic do MR nowego sagema HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przeczę sobie :) Sagemcoma HD zakupiłem do MR w marcu zeszłego roku jak przedłużałem umowę. Dekoder kupiłem jako nowo i mam na niego 2 lata gwarancji, rok już mija w tym miesiącu więc został mi jeszcze rok. W takim wypadku nie mogłem kupić kolejnego dekodera HD np. Philipsa bo system mnie blokował. Natomiast mogłem i wynająłem dziś dekoder PVR do MR za 5 zł miesięcznie :)

A więc dzierżawię dwa dekodery PVR (jeden Pace, drugi Philips), oraz korzystam z Sagemcoma HD zakupionego rok temu :) Chciałem też dzisiaj kupić tego Philipsa, ale jak pisałem wyżej system mnie blokuje. Muszę czekać aż minie mi gwarancja na Sagemcoma, albo przy następnym przedłużeniu umowy dobrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 razy :) w grudniu i teraz w lutym :)

 

Niech się wypowie jakiś dystrybutor Cyfry jak to w końcu jest z tą opłatą za drugi dekoder PVR do MR, skoro ma się na opcję MR zniżkę. Napisałem maila do Cyfry a oni twierdzą, że muszę płacić 20zł a nie 5. Jakaś kpina. Dystrybutor mówi jedno a w BOK co innego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za doprecyzowanie informacji.

Z tego wynika że tez powinienem bezproblemowo dobrac PVR za 5 zł, w poniedziałek odwiedzę autoryzowany punkt, może sie uda?

no przeciez ja pisalem dokladnie to co blueman

mam rok sagemcoma na wlasnosc

mam pace na wynajem

dzis wynajalem pvr 250 za 5 zl

przy aneksowaniu umowy w lutym nie zastrzeglem sobie prawa do wynajmu drugiego pvr

poprostu nie patrzac na infolinie (kilka telefonow i zawsze odpowiedz ze nie moge bo nie jestem nowym klientem) poszedlem do APS i po minucie wyszedlem z pvr 250

aktualnie mam:

pace plus pvr 250 plus sagemcoma

@blueman

glupio i przykro to mowic ale na infolinii prawdy sie nie dowiesz

kazdy mowi co innego (i komu wierzyc ?)

dzwonilem by wlaczyc sobie hd optimum promo przez pierwsze 3 miesiace gratis a pozniej 6 platne

trzy razy odpowiedz odmowna, czwarty telefon okazalo sie ze moge i pani mnie zapewnila ze juz wlacza(jak sie okazalo "zapomniala")

dzis dzwonie z reklamacja a inna mi mowi ze byl kontakt ale opcji nie mam wlaczonej (rece mi opadly)

wlaczyla mi dzis

a i tak czy mam 3 miesiace gratis dowiem sie z rachunku(chociaz mi potwierdzila te warunki)

najwyzej bede skladal reklamacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@byczek, czytałem wszysto, ale potrzebowałem dodatkowych potwierdzeń że nie jest to tylko przypadkowe wydanie drugiego dekodera PVR na wynajem (oprócz kupionego kilka m-cy temu).

Z tego co pisano to ja wywnioskowałem że opłata dla stałych abonentów będzie 20 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płaciłem wszystkie rachunki, jestem na 0 z płatnościami, umowa jeszcze rok, a mi wyłączyli cyfre!!!!!! Nawet do ICA nie mogę sie zalogować !!!!! Wysyłałem 4 tyg temu wypowiedzenie z brakiem akceptacji regulaminu ale mówiłem później telefonicznie ze wypowiedzenie wycofuje, nawet sam konsultant mówił że wypowiedzenie po czasie i tak będzie negatywnie rozpatrzone.. No kur.. co jest nie tak ?? infolinia do 22 pracuje i dzis juz chyba nic nie zrobie...... !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Potrzebuję pomocy niebawem kończy mi się umowa i w związku z tym mam kilka pytań

- PACE PVR HD chciałbym kupić na własność jaka jest możliwa cena do utargowania??

- Wybrać inny sprzęt? Nie musi być koniecznie z oferty cyfry tylko co? Warunek HD i twardziel pojemny rewelacja zew. usb.

- Pakiet Superpremium lub Optimum HD jaką cenę uda się wytargować w tym miesiącu??

- MR nie jestem zainteresowany.

- Umowa na 12 lub 15 miesięcy??

- Zrezygnować i wybrać N ??

- Zainteresowania Film Bajki Wiedza Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...