Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja zrobiłem podobnie jak @turekpl. Zamówiłem N przez telefon, kurier umówiony na 1/2 marzec. Zamówiłem pakiem FILM HD z 3x0zł (umowę podpisuję dopiero w marcu) z mr PVR + biały. Mam na 7 mies. HBO za free potem wyłączone, większą paczkę kanałów BBC w HD (hehehehhe TOP GEAR w HD), kabel HDMI z filtrami za free (mam marny więc się przyda) i MEGA SUPER EXTRA serduszko od N... i to za 89 po 3 mies + aktywacja 99zł a umowa na rok więc średnio 75 zł/mies... Niech cyfra pobije tą ofertę, nie mówiąc o sporcie którego nie lubię w TV.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca lutego, a nikt z Cyfry jeszcze do mnie nie dzwonił - dziwne... W najgorszym wypadku w środę trzeba będzie telefonicznie wycofać wypowiedzenie i zostać z tym, co jest...

Dziwi mnie taka strategia, wysyłając wypowiedzenie człowiek chce dostać lepsze warunki, to jest oczywiste , ale jeżeli nie dostanie się "lepszych warunków" to najnormalniej albo się bierze nową umowę lub rezygnuje z Cyfry, takie rozumowanie i postępowanie jest bardziej konsekwentne niż wycofanie wypowiedzenia, niestety taki abonent może być brany mniej poważnie przy następnym przedłużaniu umowy przez konsultanta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca lutego, a nikt z Cyfry jeszcze do mnie nie dzwonił - dziwne... W najgorszym wypadku w środę trzeba będzie telefonicznie wycofać wypowiedzenie i zostać z tym, co jest...

 

Napisz maila do nich z propozycja xD jaka chcesz, albo zadzwoni na bank dostaniesz jakiegos bonusa jak inni xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zrobiłem podobnie jak @turekpl. Zamówiłem N przez telefon, kurier umówiony na 1/2 marzec. Zamówiłem pakiem FILM HD z 3x0zł (umowę podpisuję dopiero w marcu) z mr PVR + biały. Mam na 7 mies. HBO za free potem wyłączone, większą paczkę kanałów BBC w HD (hehehehhe TOP GEAR w HD), kabel HDMI z filtrami za free (mam marny więc się przyda) i MEGA SUPER EXTRA serduszko od N... i to za 89 po 3 mies + aktywacja 99zł a umowa na rok więc średnio 75 zł/mies... Niech cyfra pobije tą ofertę, nie mówiąc o sporcie którego nie lubię w TV.

 

Pozdrawiam!

A nie jest tak że jak złożyłeś ofertę w lutym to luty liczy się jako 1 miesiąc gratis ???? liczy się data zgłoszenia czy data odebrania dekodera ? :/

P.S. Na ile miesięcy jest umowa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki że piszę w tym temacie, ale nie wiedziałem gdzie napisać. Też nie możecie zmienić oferty w cyfra plus online? W zakładce moja oferta wyskakuje mi: "Przepraszamy, zmiana aktualnie posiadanej oferty nie jest chwilowo możliwa. Prosimy spróbuj ponownie później". Zadłużenia żadnego na koncie nie mam. A dzisiejszej nocy rozdanie gali oskarów w canal+ na żywo. I właśnie byłem skłonny włączyć canal+ na miesiąc, a tu taka niespodzianka. Dodam, że zakładka oferty specjalne jest aktywna. A w niej można uruchomić canal+ na 9,12,24 m-ce. Czyżby było to celowe działanie cyfry+? Kurczę przecież nie będę włączać canal+ na 9 m-cy jak zależy mi właściwie tylko na gali oskarowej :-(

 

U mnie też, jest taki komunikat na ICA od 1 lutego.....ofertę zmieniłem prze formularz kontaktowy , na stronie Cyfry.

Ofertę, można też zmienić telefonicznie....tak że, nie bardzo rozumiem w czym masz problem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a da radę ugrać canal+ hbo superpremium 99 zł + 5 zł multiroom (czyli po staremu) plus pace pvr za 0 zł w dzierżawę? Tylko w moim przypadku jest problem otoz wysłalem wypowiedzenie jeszcze w styczniu , zostalo ono zarejestrowane w systemie w dniu 01.02.2012 , konsultant potwierdzil iż liczy sie data stempla pocztowego która jest na dzien 27.01.2012 i zostalem poinformowany kiedy dzwonilem ze wypowiedzenie nie zostalo jeszcze rozpatrzone a bylo to w ostatni piatek i że cyfra ma czas do 03.03.2012 na odpowiedz ale przeciez nowy cennik wchodzi w zycie z dniem 01.03.2012 , narazie nikt sie ze mna nie kontaktowal co najlepiej zrobic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostać z tym co jest? Niezła strategia...

 

Pakiet, który mam obecnie jest bardzo dobry, w zasadzie max tego, co można było wynegocjować w grudniu. Jeśli teraz nie uda się ugrać jeszcze czegoś extra, to oferta nadal będzie atrakcyjna... Nie będę się zabijał o 5zł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie dostalem odpowiedz ze moja reklamacja zostala rozpatrzona negatywnie, poniewaz niby w dniu 11.01.2012 w dniu podpisywania umowy podpisalem zgodę na zmianę cennika ,ja czegos takiego nie pamietam zebym podpisywal. mam pytanie w którym miejscu w umowie znajduję się informacja iż zgadzamy sie na zmianę cen? bo ja w swojej umowie czegos takiego nie posiadam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dziś dzwonili do mnie z nstp propozycją:

C+Optimum 65

MULTI 40

Optimum HD 11

M-room 10

PACE 500 na 12 msc za free, trzy ostatnie po 20zl

Umowa ważna do końca marca.Wypowiedzenie zarejestrowane.

I teraz pytanie czy da sie ugrać coś lepszego? (czy da radę zejść z dekodera za free na 15 msc) dostał ktoś taką ofertę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie dostalem odpowiedz ze moja reklamacja zostala rozpatrzona negatywnie, poniewaz niby w dniu 11.01.2012 w dniu podpisywania umowy podpisalem zgodę na zmianę cennika ,ja czegos takiego nie pamietam zebym podpisywal. mam pytanie w którym miejscu w umowie znajduję się informacja iż zgadzamy sie na zmianę cen? bo ja w swojej umowie czegos takiego nie posiadam

 

większość ludzi zawierających umowę w styczniu zauważy podwyżkę dopiero przy marcowym/kwietniowym rachunku... infolinia się zagrzeje do czerwoności :read: zapewne szykuje się kolejna sprawa do UOKiK i kara dla Cyfry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymam C+ do końca (umowa wypowiedziana, koniec 29.02) dziś ponoć ostateczny ich telefon i propozycja : C+ HBO Superpremium za 108zł , MR za 10 zł, PVR za 0zł, umowa na 15m-cy , Pani zniesmaczona ,że nie chcę nadal podpisać :) i argument -za 2 dni bedę bez TV Sat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dziś dzwonili do mnie z nstp propozycją:

C+Optimum 65

MULTI 40

Optimum HD 11

M-room 10

PACE 500 na 12 msc za free, trzy ostatnie po 20zl

Umowa ważna do końca marca.Wypowiedzenie zarejestrowane.

I teraz pytanie czy da sie ugrać coś lepszego? (czy da radę zejść z dekodera za free na 15 msc) dostał ktoś taką ofertę?

Mam to samo oprócz Multi i PVR Pace za free na całe 15 m-cy /dostałem w piątek/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...