Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie przedłużyłem umowę na (w końcu) satysfakcjonujących mnie warunkach:

 

C+ Optimum 65zł

multiroom 10zł

Pace PVR HD 12x0 + 3x20zł

 

pani powiedziała, że idąc do punktu po odbiór PACE mogę kupić Philipsa HD za 149zł lub wynająć Philipsa PVR za 5zł/ mies.

Ile w tym prawdy to nie wiem - jeśli żadnego z nich nie dostanę to płakał nie będe, ale wizja posiadania dwóch PVR jest dość kusząca ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dodatkowo jeśli dojdzie do fuzji z "n" będzie możliwość renegocjowania lub zrywania umów a to ponoć na jesień

 

ja do pakietu C+Optimum + MR + PVR za 75zł (na 15 miesięcy i 3 ostatnie pvr za 20zł)

będę walczył o HBO HD 15x19,90 bo ponoć się da lub minimalnie 9x19,90

może jeszcze jakoś HD 3x0 i 12x11zł

może przejdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki że piszę w tym temacie, ale nie wiedziałem gdzie napisać. Też nie możecie zmienić oferty w cyfra plus online? W zakładce moja oferta wyskakuje mi: "Przepraszamy, zmiana aktualnie posiadanej oferty nie jest chwilowo możliwa. Prosimy spróbuj ponownie później". Zadłużenia żadnego na koncie nie mam. A dzisiejszej nocy rozdanie gali oskarów w canal+ na żywo. I właśnie byłem skłonny włączyć canal+ na miesiąc, a tu taka niespodzianka. Dodam, że zakładka oferty specjalne jest aktywna. A w niej można uruchomić canal+ na 9,12,24 m-ce. Czyżby było to celowe działanie cyfry+? Kurczę przecież nie będę włączać canal+ na 9 m-cy jak zależy mi właściwie tylko na gali oskarowej :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dodatkowo jeśli dojdzie do fuzji z "n" będzie możliwość renegocjowania lub zrywania umów a to ponoć na jesień

wróżka jesteś?

lepiej od razu negocjować maxa

może jakieś opcje porobią do pakietów z N i na odwrót

Jak dadzą możliwość wypowiedzeń w obu platformach na raz to się niezły [beep] zrobi a konsultanci to chyba osiwieją :crazy:

 

@amigo007

nie do końca wszystko stracone, za dwa dni będzie w powtórce skrócona relacja z gali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Sal nie wysyłałem żadnego wypowiedzenia, a włączyć canal+ nie mogę. Dodam jeszcze, że w internecie na jednej ze stron jest stream na żywo z oskarów na canal+, linku nie podaję bo jest to zapewne tu zabronione. Skoro cyfra nie chce u mnie zarobić, to nie zarobi niech się wypchają :-) A ten strem który znalazłem, może nie jest najlepszej jakości troszkę przycina ale da się oglądać. Ps. chwaliłem ten stream ale są z nim kłopoty, co jakieś 15 minut rozłącza mnie na 1-2 minuty :-( No nic jakoś muszę się przemęczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja narazie przyjąłem taką strategię.

 

Zamówiłem przez infolinię N-kę (mam od piątku). Mam 10 dni na odstąpienie umowy zawartej poza lokalem.

 

Cyfrę mam do końca lutego.

 

Zobaczę czy zadzwonią jeszcze przez te kilka dni z czymś interesującym. :twisted: Jak mnie zaskoczą to pismo do N-ki, że odstępuję od umowy. :twisted:

 

BTW: Dekoder N jest megatryliony lat świetlnych przed dekoderem C+. Nigdy w życiu za ten szajs jaki oni oferują nawet załamanego grosza nie zapłacę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

BTW: Dekoder N jest megatryliony lat świetlnych przed dekoderem C+. Nigdy w życiu za ten szajs jaki oni oferują nawet załamanego grosza nie zapłacę.

 

 

a czymże ten dekoder N jest megatryliony lat świetlnych przed dekoderem C+ mówię oczywiście o PACE PVR,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...