Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mysle, ze raczej kiepski biznes tv z umowa i 26 m-cy :(
przy obecnej dynamice ofert i rynku proponuje nie wiazac sie umowa na 26 miesiecy bo szlag cie trafi jak za pol roku twoj kolega wezmie abonament za polowe tego co ty placisz. w Nce masz umowe na rok, wiec do przezycia, chociaz szkoda że nie na pół roku, bo to by było chyba najrozsądniejsze :|
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie zaproponowali

-CANAL+ OPTIMUM 78 ZŁ (nie wysilili sie)

-HD PROMO 8 ZŁ (normalna cena)

-MR - 0 ZŁ (pierwszy raz słyszałem o takiej opcji)

-PVR - 0 ZŁ (zdziwiłem sie ze za free)

za łączną kwote 86 zł na 12 m-cy ale sorry przegrali z ''n'' gdzie mam FULL HD za 99 zł z MR z 34 kanałami HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mama dziś zaakceptowała C+ Optimum HD 65 zl + 8 zł HD kanały + PVR Pace 0 zl (ostatnie 3 msc 20 zl ) nigdy wczesniej nie miałem dekodera HD, umowa na 15 miesięcy, Ja jestem zadowolony , oferta mi odpowiada, 3 telefon od konsultanta ,wcześniej proponował 86 zł + 2 miesiące gratis, dziś bez łaski zaproponował tą ofertę. Jestem abonentem cyfry ponad 10 lat. O Multiroom nie pytałalismy bo jest nam nie potrzebny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie już ponad tydzień nikt nie dzwonił, choć od początku lutego telefonów było chyba razem pięć. Wszystkie z ofertami pt. "śmiech na sali". W międzyczasie maila z propozycją wysłałem, olali.

Trzy dni ciszy Cyferko po weekendzie i się żegnamy chociaż widzę po ostatnich wpisach, że potrafilibyście mnie zainteresować :]

Bo 78zł za C+Kompakt + PVR to sobie możecie wwww... zaproponować nowym :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie już ponad tydzień nikt nie dzwonił, choć od początku lutego telefonów było chyba razem pięć. Wszystkie z ofertami pt. "śmiech na sali". W międzyczasie maila z propozycją wysłałem, olali.

Trzy dni ciszy Cyferko po weekendzie i się żegnamy chociaż widzę po ostatnich wpisach, że potrafilibyście mnie zainteresować :]

Bo 78zł za C+Kompakt + PVR to sobie możecie wwww... zaproponować nowym :lol2:

nie martw się, nie pozwolą Ci tak szybko odejść :D na pewno jeszcze zadzwonią z jakąś super propozycją nie do odrzucenia 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawe są niektóre posty w tym dziale. Serio. Mnie umowa kończy się dopiero w lipcu, więc dzięki temu forum zdobywam wiedzę i przygotuję się do propozycji kreatywnych konsultantów. Ciekawe co zaproponują w sezonie ogórkowym ? Ja jestem człowiekiem w słusznym wieku, mam telewizorek kineskopowy, tunerek na własność, Strong 6880, pakiecik Optimum bez HD oraz HBO i Canal + też bez HD.

Mnie zainteresowała propozycja, która jest do osiągnięcia tzn. Optimum Canal + za 65 zł. Czyli, jak się dociśnie, to można "wydusić". W końcu żyją z nas - abonentów, prawda ?

 

PS. Lipiec i sierpień, to kiepski miesiąc do oglądania telewizji w ogóle :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już jestem po renegocjacji umowy ale tak czytam Wasze wpisy i uważam że umowa na 15mscy z niższą ceną za pakiet (53zł za C+ Kopakt) jest gorszym rozwiązaniem niż umowa na 12 mscy z gratisowymi 3 miesiącami i standardową opłatą 68zł za pakiet. Średnia cena wychodzi prawie taka sama zarówno w pierwszym i drugim wariancie no ale chyba lepiej mieć umową na rok niż na 15 mscy ?

 

Biorąc pod uwagę powyższe ja zdecydowałem na wariant z umową na 12 mscy. Udało mi się poza tym wynegocjować PVR za 0zł na cały okres umowy i paczkę HD za skromne 3zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomniała mi się jedna, być może istotna kwestia. Podpisując umowę brałem dekoder SD za 1zł. Nie blokuje mi to w żaden sposób wzięcia tego dekodera?

Bo zaproponowali mi przed chwilą C+ Optimum za 65zł i multiroom za 10zł, ale nie chcieli dać drugiego dekodera HD. Myślałem, że z tym to będzie najmniejszy problem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomniała mi się jedna, być może istotna kwestia. Podpisując umowę brałem dekoder SD za 1zł. Nie blokuje mi to w żaden sposób wzięcia tego dekodera?

Bo zaproponowali mi przed chwilą C+ Optimum za 65zł i multiroom za 10zł, ale nie chcieli dać drugiego dekodera HD. Myślałem, że z tym to będzie najmniejszy problem...

 

a pytałeś o możliwość wynajmu PVR Philips za 5zł do MR?

może niech ktoś się zapyta przy okazji przy negocjacjach czy jest możliwość wynajmu tego dekodera w przypadku kiedy się już zakupiło wcześniej Sagemcoma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do końca stycznia maiłem Prestiżowy HD+ MR+ PVR Pace 500 za 146,80zł ( minimalny okres umowa był do końca lutego - wypowiedzenie wysłane). W styczniu przedłużyłem umowę do końca IV 2013r za 128zł ( C+optium, opcje HD, Multi, MR, Pace 500) i razem z umową dostałem info o podwyżce w sumie o 13zł do 141zł od 1.III.Wypowiedziałem umowę. Oczywiście pierwsze propozycję były jeszcze wyższe niż 141zł. We wtorek telefon z C+ namawiający na wycofanie wypowiedzenia

i przyjęcie podwyżki. Oczywiście odmówiłem i grzecznie poprosiłem o telefon jak pojawi się jakaś korzystniejsza propozycja. Wczoraj bardzo sympatyczny pan zadzwonił i zaproponował 126 zł i umowę na 15 miesięcy ( okazało się dostanę PVR Pace 500 w użytkowanie za darmo). Jak widać opłaca się negocjować do końca :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...