Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

brakuje tylko MR

 

mnie dziś jedynie co zaoferowali to Superpremium za 108zł + MR za 10 + PVR za 0 zl na 13 miesięcy

jak zechcę to philips hd za 149zł

 

tak z czystego skąpstwa ;) jakby dali 99+10+0 na 12 miesięcy a w ostatnim 99+10+20 --> niech od razu wysyłają aneks

a tak tylko straszą, że to już mega cudna oferta a za tydzień będzie figa ;)

 

ps. walczyliście jakoś czy oni sami to zaproponowali? twardo, czy lawirowaniem w ofercie i zastanawianiem się ;)

 

U mnie było kilka telefonów (sporo tez nie moglem odebrac) ale nie naciskałem na konkretna cene czy propozycje, nie chcialem po prostu wiecej placic, ale proponowali dużo drożej to samo co mialem wiec dziekowalem za rozmowe i mowilem zeby zadzwonili jak beda mieli cos lepszego.

Ostatni telefon od konkretnego kolesia, powiedzialem co daje mi "n" za 99 zl i ze wlasciwie jestem juz zdecydowany, probowal ratowac sie tym ze nie ma tam wszystkich kanalow i canal+, ja mu na to ze mam turbodekoder i npremium i wiecej HD, poprosil zebym poczekal i standarodowa sciema z przelozonym, po chwili wrocil i zaproponowal to co mi pasi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje wnioski dot. kilkunastu postów wyżej.

 

Jak była promocja, że 2 miechy gratis to: C+Opt 86 za mc, przy umowei 12 mc. Całość+ 860 zł.10X86

 

Teraz proponują C+Opt za 65 zł ale na 15 mc. Czyli 975 zł.

 

Większość ludzi widzę, że się daje nabrać na proste zabiegi marketingowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@turekpl

ale różnica jest taka że jedna umowa jest na 12 a druga na 15 miesięcy, policz sobie średnią z tej propozycji umowy na 12 miesięcy i wychodzi 72zł czyli oferta 65zł jest bardziej korzystna :P

Dla mnie akurat jest istotny czas trwania umowy.

 

Mniej pieniędzy zostawiasz w portfelu Cyfry jak byś podpisał umowę na 12mc (ta oferta się chyba już skończyła) niż na 15mc.

 

Ja odnoszę dziwne wrażenie, że Cyfra tak naprawdę cały czas obraca się przy jednym pułapie cenowym w przypadku C+Opt (ok 900 zł. za czas trwania umowy). Robi jedynie drobne tricki. A tu coś za darmo przez kilka mc, a tu dłuższa umowa, a tu za darmo dekoder, ale sumując to tak duuuuuża część abonentów płaci podobną kwotę za cały okres trwania umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem różne pakiety,obecnie podpisałem nowy aneks na kompakt HD na dwanaście miesięcy, dwa gratisowe,potem 44 zł.Średnio wychodzi miesięcznie wychodzi 36,70.Resztę opcji postanowiłem dobierać okresowo,są przecież wyjazdy letnie np. po co przepłacać,oprócz tego propozycje filmowe są nieraz mało atrakcyjne,więc lepiej kupować niektóre kanały gdy jest tego sens,Ktoś napisze tak...po co się w to bawić?zrobiłem sobie małą analizę niepotrzebnie branych kanałów i w złym momencie i wyszło mi roczna niezła kasa,czas oszczędzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam obecnie Canal+Kompakt za 57zł + PVR 15zł + Multiroom 5zł. Wczoraj telefon od konsultanta w sprawie przedłużenia. Nie zdążyłem odebrać, więc postanowiłem oddzwonić. Konsultant na informacje o obniżeniu PVR do kwoty 0zł powiedział, że jedyne co może mi zaoferować to: Canal+kompakt 62zł + PVR 10zł + Multiroom 5zł. Zadałem pytanie:"Czyli po podwyżce byłoby o 1zł taniej niż przy obecnej ofercie?" Odpowiedział "Tak", ale ja nie byłem zainteresowany. Za chwilę znów telefon. Tym razem inny facet. Zaproponował mi to samo za 86zł...! Powiedziałem mu, ze przed 10minutami, konsultant inny proponował mi to samo za 77zł. Twierdził, ze takiej oferty nie ma. Tłumaczę mu całą sytuację, aż po chwili stwierdza, ze jest, ale oferta za 78zł, której nie zauważył. Oczywiście o opcji Canal+Optimum 65+10+0 nie słyszał. Żałuję, że nie powiedziałem mu, że wejście na ten pakiet za tę cenę mam zagwarantowaną w aneksie. Konsultant uparcie twierdził, ze "N" jest droższa ble ble ble itd. Stwierdziłem, że nie mam ochoty z nim rozmawiać, więc on na to, że "Skoro pan tak się uparł, że Canal+ jest do niczego to może opcja bez?" Powiedziałem, ze nie mam ochoty z nimi już współpracować, bo każdy mówi co innego... Kazał mi oddać kartę i sprzęt. Odpowiedziałem, że zrobię to z przyjemnością... :P

 

Nie rozumiem dlaczego ich hasło to "Oglądaj więcej za mniej" czy "Mniej znaczy więcej", a nie chcą mi obniżyć z kwoty 78zł (C+kompakt, Multiroom, PVR) na 75zł(Canal+Optimum, Multiroom, PVR). Hahaha xD Mój następny argument. Czyli i z aneksem i z tym śmiesznym hasłem :P. A może poproszę kierownika do telefonu? Hmmm....

 

A słuchajcie jeszcze.... można otrzymać Canal+Optimum 65zł+Multiroom 10zł+Pace PVR500 za 0zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnimi czasy kilku forumowiczow dostalo takie oferty C+Optimum HD, MR,PVR za 75 zl

 

Potwierdzam, do mnie dzwonił 30 minut temu i C+Optimum HD to koszt 65zł. MR to 10zł a PVR za 0zł. Co daje 75zł i 15 miesięczną umowę.

O samym Optimum HD mowił coś że 62zł, MR za 0zł i PVR za 0zł (to opcje do drugiej umowy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też się udało dzisiaj wynegocjować nową umowę i rezygnacja wycofana:

Canal+ Kompakt HD - 53zł

MR - 10zł

HD Kompakt - 11zł, nie dało rady nic obniżyć tego chociaż konsultant 2 razy się pytał o to "górę", ale powiedział żebym co miesiąc wyłączał i włączał na nowo pakiet to będę miał za 5,5zł, chociaż nie wiem na jakiej to zasadzie działa..

Umowa na 15 miesięcy

Dekoder HD 0zł

I jak chcę to mogę kupić za 129zł Philipsa HD, dostanę pocztą jakiś kupon promocyjny

Jestem w miarę zadowolony bo myślałem że już się nie doczekam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mają więc różne warianty,ja dostałem HD compakt 3 miesiące gratis a potem do końca umowy po 3 zł na miesiąc.Wszystko jest tak skalkulowane,że praktycznie te wszystkie niby upusty prawie na jedno wychodzą......z doświadczenia twierdzę jednak stanowczo,że najlepiej brać jak średni pakiet wyjściowy,a opcje dokładać wybiórczo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostal ktos ostatnio HBO za 19,90 ????????????????

 

Ponawiam to pytanie!!

 

Dziś mam mieć rozmowę - walczę o superpremium 99 zł + pace za 0 lub C+optimum za 65 zł z HBO za 19.90 zł - lekko nie będzie co?

Weź sobie C+Optimum za 65pln a HBO sobie włączaj co 2 miechy co da Ci kwotę 13,50pln za miesiąc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mają więc różne warianty,ja dostałem HD compakt 3 miesiące gratis a potem do końca umowy po 3 zł na miesiąc.

chyba nie 3zł tylko rabat 3zł , czyli za 8zł. Też mi takie coś proponował ale wtedy pakiet o wiele droższy a chciałem z największym rabatem, a z HD Kompakt mogę w każdej chwili zrezygnować :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja dziś miałem taką historię:

konsultant proponuje mi super hiper ofertę (c+optimum 86 )

słysząc że nie przedluze na takich warunkach mówi:

ale kupując nową umowę będzie pan płacił 107 za pakiet a ja daję rabat 21 złotych

po tych słowach wiedziałem że nie mamy o czym rozmawiać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stara umowa do końca lutego,na wypowiedzeniu.Dziś czwarte podejście i przedłużyłem na 15miesięcy C+Optimun-65,multiroom-10,Pace PVR-0 na 12miesięcy,(miałem go do tej pory za zero zł).Rzeczowy i konkretny konsultant.

Dodam że poprzednie propozycje były beznadziejne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory C+HBO Superpremium + multiroom za 99zł + 5 ...

Dzisiaj drugi telefon i od razu ja mówię co chce czyli C+Optimum HD za 65zł+HD Optimum za 11zł+multiroom za 10zł....dodatkowo pytałem o gratisowe miesiące opcji za 11zł..niestety nie da rady i zapytałem o philipsa za 149zł...niestety tez nie da rady...nie chciało mi się już więcej dyskutować itd....wiec zgodziłem się na 65+11+10=86zł od marca umowa na 15 mies....może mogłem jeszcze coś powalczyć ale i tak płace ten abonament na dwóch wiec już sobie darowałem tego cyrku...wiem że to niezgodne z regulaminem ale to tylko 400m.:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...