Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro przy Superpremium ma byc 6*95+6*108

to przy C+ Optimum/Kompakt tez powinno byc przyzwoicie.

 

Kto zna juz cene?

Jestem tu dzisiaj tylko z doskoku..albo czegoś nie doczytałam ale o co chodzi z tymi umowami na 6 miesięcy w promocji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Tak, wazna jest data nadania. A skoro wyslales jeszcze w styczniu to wszystko jest okej.

 

@edka

Umowa na 12 miesiecy ale przez pierwsze pol roku bedzie mniejsza cena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli oferta dla nowych przy umowie na 12 m-cy, to np. przy pakiecie Optimum z MR to 62 PLN za pakiet płacone przez 10 m-cy i 15 PLN za MR przez 12 m-cy? Czyli średnio 66,66 PLN na miesiąc? Czy może są to ceny jeszcze przed podwyżką? Czy czegoś nie widzę albo nie doczytałem? Potwierdzi ktoś lub wyprowadzi mnie z błędu? Darmowy niepełny miesiąc olewam, bo za luty już zapłaciłem.

 

Bo z tego wychodzi, że oczekiwanie przy przedłużeniu umowy na Optimum miesięcznej ceny w okolicach 52 zł powinno być realne. Jeszcze kwestia długości umowy pozostaje, no ale mniej więcej tak powinno być.

 

EDIT: A, już doczytałem. Błędy na stronie. MR byłby za 20 PLN/m-c.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja właśnie otrzymałem propozycję na superpremium + hbo za 108 zł + pace 10 zł + mr 0 zł na 13 miesięcy.

czyli razem 118.

 

i jeszcze jedno - konsultant stwierdził, że przy nowej promocji dla nowych abonentów 3 miesiące gratis obowiązują tylko za dostępny pakiet bez dodatków.

czyli jak biorę optimum + hbo + kanały hd optiumum + multiroom to za canal+optiumum hd nie płacę przez te 3 miesiące ale za pozostałe opcje już tak.

niczego takiego nie mogę się doczytać na stronie. ktoś z Was może potwierdzić te informacje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wszystko jasne... oferta wystawiona. C+Kompakt HD za 68zł, czyli w takiej samej cenie jak proponowano mi wczoraj i ani złotówki taniej z umową na 13 m-cy a nie 12 m-cy jak jest teraz dla nowych. Do tego koleś z ulicy dostaje 3 miesiące gratis za sam pakiet bez dodatków, czyli w tym przypadku płaci 68zł przez 9 miesięcy a przez 3 tylko 30zł za samo C+ (dobrze rozumiem, czy jest całkowicie gratis?).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widze regulaminu ale z tego co rozumiem i jest w reklamie sa dwa pełne miesiace gratis i jeden niepełny. Więc trzeba liczyć dwa miesiace 100% gratis co daje 56 zł za C+Kompakt.

 

Do tej pory 53 zł ... na waszy miesjcu spokojnie bym czekał :) ale dalej nie wierze w zwejscie nizej niz to co było czyli 53/65 i do tego jakies jeszcze paczki HD itp itd ale zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...