Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja uwazam ze dadza. I nie zaplace wiecej za ten pakiet niz 53 PLN a do tego gratis paczka HD.
Moim zdaniem się nie doczekasz. Cyfra skończyła z tanimi pakietami. Najwyraźniej poczuła się dość pewnie po dogadaniu się z N. Jeśli Cyfra zaproponuje komuś ceny pakietów z oferty dla nowych jakie były przez ostatnie 10mc, to powinien czuć się wyróżniony. Paczki HD też w gratisie nie dostaniesz, chyba że na 3mc tak jak to cyfra.tv opisał w ofercie u dystrybutorów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od ostatniej propozycji tak z 2 tygodnie temu 72zł za Canal+Optimum (cena od marca) cisza Cyfra (konsultanci) nie dzwonią. Nie chcą dać za ten pakiet 65zł.

Jak nie dadzą pójdę do n-ki zapłacę więcej bo wezmę Full HD przynajmniej chorej opłaty za dzierżawę dekodera nie będę płacił i umowa będzie na 12 miesięcy a nie na 15.

Co nie którzy zaraz powiedzą że Cyfra kupiła n-kę ale mam to w nosie jak na razie czyli przez rok obie firmy działają jakie oddzielne podmioty do czasu decyzji wydanej prze UOKIK oraz instytucje europejskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uwazam ze dadza. I nie zaplace wiecej za ten pakiet niz 53 PLN a do tego gratis paczka HD.
Moim zdaniem się nie doczekasz. Cyfra skończyła z tanimi pakietami. Najwyraźniej poczuła się dość pewnie po dogadaniu się z N. Jeśli Cyfra zaproponuje komuś ceny pakietów z oferty dla nowych jakie były przez ostatnie 10mc, to powinien czuć się wyróżniony. Paczki HD też w gratisie nie dostaniesz, chyba że na 3mc tak jak to cyfra.tv opisał w ofercie u dystrybutorów.

 

Pisałem do @777 to samo, ale On czuje się pewnie .

..... zobaczyć Jego minę, na koniec lutego.........bezcenne .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy operator nie tak łatwo oddaje abonenta konkurencji,jeżeli decyzja tego ostatniego nie jest ostateczna.Owszem,jest pewne ustalone minimum,poniżej którego nie ma szans zejść,ale w tym obecnym przypadku, wg mnie, nie wszystkie karty zostały wyłożone już na stół,w biznesie jest coś takiego jak ostatnie słowo i ono raczej na początku negocjacji nie pada.Poczekajmy na końcówkę lutego,zobaczymy co postanowiła cyfra wobec niepokornych :lol2: .Przecież jest tyle możliwości.....można zmienić operatora,zmniejszyć obecne opcje,by cena była odpowiadająca nam,można na jakiś czas przełączyć się na DVB-T I poczekać na jakąś fajną promocję,czy bez tv nie można życ?ile w sumie oglądamy tak naprawdę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jeśli chodzi o c+ optimum z 65zł to nie każdy dostanie bo rabat 42zł dostają klienci chyba z długim stażem, ja jestem już 2.5l z cyfrą i i na opcje c+ optimum dostałem rabat 30zł większego nie chcieli dać i dzwoniłem dwa razy i tam konsultant pytał jakiegoś kierownika i mi nie dali, i mam 107-30=77, a najlepszy rabat 107-42=65, bo to 107 to cena c+optimum bez żadnych rabatów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą telefon z Cyfry. Propozycja pakiet Optimum za 62 zł, MR 0 zł PVR 15 zł, paczka HD 3 miesiące gratis. Ponoć nie da się zejść z ceny PVR do zera bo mam rabat na multi...czy warto??

 

Czy dobrze widzę, że multiroom za free? A może zapomniałeś jednej cyferki przed "0"? Bo w tej sytuacji jakby się dało wyrwać C+O za nawet te 77 zł, to nie byłoby tak źle. Oczywiście dla kogoś (tak jak np. dla mnie), kto chce mieć multiroom. Niewielka byłaby to różnica między tą ceną, a poprzednio proponowaną, czyli 65 za pakiet i 10 za MR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Troche pomyliles. Po pierwsze to MR za 0 PLN jak PVR za 15 PLN a kiedy bez PVR to MR za 15 PLN.

Po drugie 62 PLN to cena Optimum a za C+ Optimum jest cena 86 PLN.

 

Tak to wyglada na chwile obecna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy przedłużeniu umowy proponują zniżkę na MR w wysokości 20 zł, czyli MR jest za 0 zł. Dekoder PVR 15 zł. Tylko należy pamiętać, że w każdej chwili mogą zmienić umowę dotyczącą MR i wtedy albo płacimy za MR albo z niego rezygnujemy a wysoka cena za pakiet pozostaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MR za 0 zł, dobrze usłyszałam ...chciałam PVR darmo ...Pani poszła sprawdzić powiedziała ze się nie da ale może mi zaproponować zniżkę na MR czyli dostanę go darmo. Zależy mi akurat ma MR więc się ucieszyłam, chciałabym jeszcze PVR darmo ale wątpię czy się to uda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uwazam ze dadza. I nie zaplace wiecej za ten pakiet niz 53 PLN a do tego gratis paczka HD.
Moim zdaniem się nie doczekasz. Cyfra skończyła z tanimi pakietami. Najwyraźniej poczuła się dość pewnie po dogadaniu się z N. Jeśli Cyfra zaproponuje komuś ceny pakietów z oferty dla nowych jakie były przez ostatnie 10mc, to powinien czuć się wyróżniony. Paczki HD też w gratisie nie dostaniesz, chyba że na 3mc tak jak to cyfra.tv opisał w ofercie u dystrybutorów.

 

Chyba nie myślisz że dział utrzymania klienta jest po to żeby proponować abonentom stawkę którą mają nowi abonenci lub stawkę którą i tak by mieli po podwyżce? :D

Jaki sens by miało wysyłanie wypowiedzeń? ... jedyne co to proponują takie stawki na "dzień dobry" bo nie jeden abonent się zakręci i przyjmie tą "wspaniałą promocje przygotowaną tylko dla niego" :D ... ale jak wyczują że ktoś jest w temacie to wrócą z telefonem i to nie raz... aż w końcu się dwie strony dogadają :D ...odsetek tych którzy rzeczywiście chcą zrezygnować nie patrząc na cene jaką zaproponują jest bardzo malutki...cyfra to wie i będzie walczyć o każdego abonenta :D ... także cierpliwości...sam czekam na pierwszy telefon co do przedłużenia opcji C+HBO Superpremium + multiroom :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Warunki z dzisiaj:

C+ Optimum + MR za 65+10 PLN

C+ Kompakt + MR za 53+10 PLN

Umowa na 15 miesiecy.

Przy nizszym pakiecie jest mozliwosc wejscia na wyzszy z uwzglednieniem maksymalnego rabatu.

 

A juz niektorzy tak sie puszyli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...