Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po wypowiedzeniu zmieniłem:

C+ Optimum, HD optimum, MR, Dekoder Pace PVR - 129,8 zł / miesiąc

na:

C+ HBO Super Premium, MR, Dekoder Pace PVR - 114 zł / miesiąc

 

Następnie zamówiłem sobie HBO Go (10zł/miesiąc) przez infolinie co pozwala mi zrezygnować po 1 miesiącu opłacania HBO Go. Przy przedłużaniu nie opłaca się dokładać HBO Go, bo nie można wtedy zrezygnować w okresie minimalnym z niego. Umowa na 19 miesięcy.

 

Ogólnie jestem zadowolony, bo mniej płacę, a więcej otrzymałem. Dobrze, że zmienili regulamin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aneks zrobilem i ja ;)

 

umowa 15mcy

c+optimum 57zl

hd optimum 11zl

multiroom 15zl

pvr przez caly okres umowy 0zl

dekoder hd na wlasnosc za 149zl

 

nawet sie zbytnio nie wysilalem, zrobilem tak samo jak w poprzednim aneksie, napisalem maila z pytaniem czy jest mozliwy aneks umowy na promocyjnych warunkach i tyle, po kilku h od napisania maila dostalem telefon i sru

 

Ja nie moge.. A jaki miales wczesniej pakiet mi za zadne skarby nie chca dac dekodera pace za 0 zlotych masakra ... A chce taki sam pakiet jak ty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis dostalem wkoncu telefon i babka sie upierala ze c+optimum za 57 to niemozliwe (jak juz to tylko dla abonentow z ponad 10 letnim stazem) i proponowała w takiej cenie jak miałem czyli 69.90. Nawet badziewnego dekodera nie zaproponowała. Podala jakis numer zeby oddzwaniac w razie namyslenia sie. Tak to sie nie bedziemy bawic. :( Poszedl mail ze przedluze tylko jak dadza C+ optimum za 57 + Pace 15. Dostalem odpowiedz ze przekazali do odpowiedniego dzialu i ze ktos zadzwoni. Mam nadzieje ze jednak sie uda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie moge.. A jaki miales wczesniej pakiet mi za zadne skarby nie chca dac dekodera pace za 0 zlotych masakra ... A chce taki sam pakiet jak ty

 

dawny optimum hd ktory byl wziety w aneksie z umowa 13mcy, 63,80zl na miesiac

 

ja napisalem maila i zapytalem o aneks na nast. war. promocyjnych

- c+ optimum 57zl

- hd optimum 11zl

- mr 15zl

- pvr hd za 5zl/mc

- hd na wlasnosc za 149zl

- umowa 15mcy

 

po 5h od maila dostalem telefon w ktorym poinformowano mnie ze dostane pvr za free, reszta war. umowy takie jak pisalem w mailu

 

BTW - nie dzownilem wczesniej sam, dostalem tylko pare dni wczesniej telefon od konsultanta ktory proponowal mi to samo co mam 1zl drozej, wiec nie bylo sensu rozmawiac, klepnalem maila dzisiaj no i udalo sie, podobnie robilem aneks na 13mcy, telefony z ofertami lipa, mail i w odpowiedzi telefon i aneks

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Obecnie mam pakiet Start z opcja canal+(bez hd), umowa do maja. Place od grudnia 41zl, wczesniej 30zl, na poczatku 20zl. PVR mam darmowy. Czy jest sens pisac wypowiedzenie i starac sie o pakiet Start Canal+(z hd) i zeby PVR pozostal darmowy czy raczej nie ma na to szans?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja postanowiłem sam dzisiaj zadzwonić do Cyfry. Mam pakiet kompakt za 35zł. Konsultantka zapytała mnie czym byłbym zainteresowany. Powiedziałem, że Kompakt, Multiroom i PVR. Na co Konsultantka stwierdziła, ze przy pakiecie Kompakt nie ma opcji Multiroom, ja jej mówię, ze jest. Upierała się pół minuty, po czym stwierdziła, ze pójdzie zapytać się przełożonego. Wróciwszy, stwierdziła, że jednak jest dostępny i że ta oferta faktycznie dopiero dzisiaj weszła. Na co ja, że nie od dziś tylko już od 28.11. Nie wiedziała co powiedzieć, mówiła, że nie mam się sugerować tym co jest na stronie. I zaproponowała:

Kompakt - 41zł,

Multiroom - 15zł,

PVR - 15zł.

Powiedziała, ze nic więcej nie może dać. Pytam się czemu tak drogo pakiet Kompakt, a ona na to, że nowe kanały doszły - takie jak np. Rodin TV (rozbawiła mnie tym). Gdy jej mówiłem, ze w CP jest pakiet za 39.90 i mam PVR za 5zł i Multiroom za 10zł zaczęła mi mówić, ze w Cyfrze jest więcej kanałów - ponad 80 w tym pakiecie, gdy jej powiedziałem, ze Cyfra umieszczają kanały niekodowane (a tym samym robią klientów w bambuko) w spisie i zagraniczne w przeciwieństwie do CP - więc zaczęła mówić, że u nich są lepsze dekodery. I zaproponowała mi w promocyjnej cenie Canal+Kompakt za 62zł. Więc zrobiłem wykład na temat wytwórni, a właściwie jej braku w C+. Była już do tego stopnia wkurzona, że zapytała mi się czy jeszcze może mi w czymś pomóc... i koniec. ja naprawdę się zastanawiam nad przejściem do CP... Co o tym myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś przedłużyłem umowę na full pakiet za 144 zł czyli tyle za ile mają nowi abonenci czyli canal+ optimum za 78 zł, opcja HD MUlti 40 zł Hd optimum 11 zł Multiroom za 5 zł oraz najem PVR za 10. Już nie miałem ochoty się targować, mogli zaproponować mi niby Canal + Optimum za 57 lecz wówczas multiroom byłby za 15 a opcja HD multi za 58 czyli wyszło by drożej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej!Mam pytanie czy jest szansa na C+Kompakt za 47 zł/mc i PVR za 0 zł?bo czytając ten wątek ktoś niby dostał taką opcje a głównie wałkowany jest temat C+Optimum za 57 zł/mc (ja nie potrzebuje takiego pakietu)Pytam,bo tylko i wyłącznie taka opcja mnie interesuje.Dzisiaj dzwonił do mnie konsultant i pytał czemu chce zrezygnować z ich usług (wypowiedzenie wysłane w związku z końcem okresu minimalnego 31.12.2011) trochę pogadaliśmy i pierwsza propozycja odraz C+Kompakt 54 zł/mc i PVR 15 zł (MR mnie nie interesuje) druga propozycja 47 zł/mc i PVR 15 zł/mc i na tym skończył się pierwszy kontakt po wysłaniu wypowiedzenia (przed wypowiedzeniem propozycje za 62 zł/mc).Obecnie mam Kompakt za 29,90 zł + dekoder SD na własność.W Cyfrze+ od 2007 roku a konsultant powiedział,że płace jak w zegarku:-)Dlaczego interesuje mnie tylko taka opcja bo rozważam inne dwie i co o nich myślicie:

1.Oferta nProgram Edukacja - mam znajomego w N i może mi załatwić taką aktywace a oferta to programy z oferty swiat HD w cenie 29 zł/mc z dekoderem HD i 39 zł/mc z dekoderem PVR w umowie na 15 mc

2.Nowy operator kablowy z pakietem odpowiadającym kompaktowi (+programy sportowe Polsatu) za 25 zł + 24 zł Canal i dekoder z nagrywarka w umowie na 18 mc.

 

Co byście wybrali na moim miejscu?

Jednocześnie chciałbym wszystkim podziękować za udzielanie się na tym foum, gdyż wasze opinie są bezcenne:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

darekbaj, tak 130 PLN, to realna kwota, oczywiście zależna od dodatkowych opcji, czyli wszystkiego co dodajesz do pakietu Superpremium za kwotę 99 PLN.

 

Można wynegocjować Superpremium (99 PLN) + Cinemax (10 PLN) + Flilmbox (10 PLN) + Mezzo (4 PLN), co w sumie daje sumę 123 PLN, kiedy dodać do tego multiroom za 5 PLN, to mamy kwotę 128 PLN, czyli o dwa złote mniejszą od założonej na wstępie sumy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...