Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po 3 rozmowie telefonicznej zakończyłem negocjacje. Dostałem Canal+ Kompakt za 47zł/miesiąc oraz 15zł za wynajem dekodera Pace PVR HD. Można powiedzieć, że jestem zadowolony.

 

Nie zaproponowali Ci w końcu C+ Optimum za 57 zł ?

nie chciałem C+ Optimum. Powiedziałem wprost jaki pakiet chce i w jakiej cenie. On poszedł naradzic się przełożonego i za chwilę wrócił i się zgodził

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wysłałem rezygnacje i rezygnacja uznana miałem pakiet optima i do tego canal + cena masakryczna 95 zł to oczywiscie jak sie nadazyła okazja to rezygnacja poszła! pierwsza propozycja cyfry tak jak dla nowych pakiet c+optima 78 zł druga 69 jak ugrac cos więcej ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... tylko upieraja sie przy 15 :/ i co zrobic:(

 

też się uprzyj :) a jak Cię zleja idż do konkurencji albo weź umowę na nowego abonenta.

Jeśli ONI są mał oelastyczni tzn. ze MY jesteśmy bardzo elastyczni i zgadamy sięna ich warunki takie a nie inne....

Normalne prawa rynku - nie spuszcza Ci taniej jesli wiedza ze wymiekniesz i weźmiesz to co proponują.

Jeśłi przejda się raz drugi ...n-ty to na koniec tygodnia w statystyach wyjdzie im że nie udał osię powstrzymać tylu a tylu.... zminią taktykę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego proponuje umowę na nowego bo wg mnie uparcie oznacza że nie zgadzam się na dane mi warunki do ostatniego dnia ..... moge wygrać coś (w tych ostatnich dniach) bądź przegrać (w tym przypadku 5zł/miesiąc) - mało tego nowym abo nie będę ja tylko moja Szanowna Żona w razie czego co by im w statystykach nie pokazało (PESEL) że jednak wróciłem :D:D - trzeba działać długofalowo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzwoniłem pod 22 310 4560

nie konsultant powiedział mi, że nie mam szans na darmowy dekoder PVR :( (PVR mam od 2 lat za free)

20 zł za miesiąc na jedno na co może sie zgodzić to opuścić cenę do 15 zł

 

czyli wirtualna promocja, zawyzamy cene do 20zl za pvr a pozniej dajemy po normalnej cenie tj 15zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie sie umowa kończy ostatniego lutego 2012 roku ...mam prestiz hd Cyfry+ czyli full...ale wczoraj zadzwonilem poprosilem o superpremium za 99 zl...juz od stycznia..bez problemu przedluzono mi umowe na 19 m-cy za tę cene ..nizej nie bylo szans ugrac w zaden sposob mam wlasny sprzet...wiec MR i PVR nie bralem..zagwarantowano mi cene przez ten okres umowy..ja jestem zadowolony..w sumie z wypadly mi tylko cinemaxy i filmboxy..ktorych prawie nie ogladalem...wiec mnie to satysafkacjonuje..dodam jeszcze ze nie wysylalem zadnego wypowiedzenia..pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

 

moja umowa kończyła się z końcem lutego 2012. Napisałem do nich maila z informacją, że chciałbym przedłużyć umowę. Dostałem info, że ktoś się ze mną skontaktuje. Minęło prawie tydzień, zero odzewu. Dzwonie dziś sam i koleś mi oferuje c+optimum za 78zł. To ja mu, że max co mogę za to dać to 57zł. Koleś wielce zdziwiony bo "takiej oferty to w ogóle nie ma w promieniu 500metrów". To ja mu, że w takim razie dziękuje i narka.

 

Mineło ze dwie godziny, dzwoni inny konsultant i mówi, że kontaktuje się ze mną w związku z tym że wystałem maila. Od ręki zaproponował pakiet C+OPtimum za 57zł na 15miesięcy. Umowa biegnie od stycznia 2012. Oczywiście się zgodziłem. Acha nowe kanały mają działać już od teraz ale płace narazie jak za stary pakiet. OD stycznia cena 57zł. Chciałem PVR za free na wynajem ale to niestety nie da rady bo dają go jak cena pakietu jest o wiele większa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam umowe mam do końca lutego.Wysłałem maila że mam chęć przedłużyć umowe i dzisiaj dostałem pierwszy telefon .Jestem zdecydowany na C+Optimum HD Optimum i dekoder PVR Pace.Po krótkiej rozmowie uzgodniłem warunki C+Optimum 57 HD Optimum 11 i PVR 10.Ale nie miałem za bardzo czasu żeby podpisac umowe i powiedziałem żeby konsultant zadzwonił jutro to sie dogadamy, i moje pytanie brzmi czy jest możliwość uzyskania Multirooma za 5 zł dla przedłużających?? Z góry dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...