Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niech sobie strzelają nawet w łeb ale na święta zrobili by promocje dla każdego. I mylisz się - polskie podejście jest takie po co zarobić na czysto 50 zł jak można kogoś oszukać i zarobić 100zł. Żalu nie mam bo brać nie muszę jak mi nie pasuje ale czekanie wielu osób na świąteczną promocję zostało nagrodzone 2 złotową podwyżką.

A i ten monitor jest dla mnie śmieszny. Za tą samą cenę można mieć plazme 42 cale 3d LG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech sobie strzelają nawet w łeb ale na święta zrobili by promocje dla każdego. I mylisz się - polskie podejście jest takie po co zarobić na czysto 50 zł jak można kogoś oszukać i zarobić 100zł. Żalu nie mam bo brać nie muszę jak mi nie pasuje ale czekanie wielu osób na świąteczną promocję zostało nagrodzone 2 złotową podwyżką.

A i ten monitor jest dla mnie śmieszny. Za tą samą cenę można mieć plazme 42 cale 3d LG.

Po pierwsze nie ma przymusu korzystania z tej promocji, nie kalkuluje Ci się, nie bierzesz, proste prawda?

Po drugie nie szafuj oskarżeniami o oszustwo. To jest wolny rynek, który weryfikują klienci. Cyfra może sobie ustawić abonament na poziomie 1500 zł i to też nie będzie oszustwo, bo jest wolny rynek. A poza tym to jest duże przedsiębiorstwo, które ma zarabiać a nie robić dobrze malkontentom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądałem opferty na stronie C+ i zauważyłem że od wczoraj w ofercie internetowej Kompakt nie ukazuje sie Eurosport, a na optimum Eurosport2, czyż by to jakieś błędy techniczne?

Błąd techniczny. Było wałkowane na forum.

 

Czy umowę można przedłużyć w trakcie jej trwania, czy dopiero w miesiącu poprzedzającym jej wygaśnięcie?

Możesz już na 3 miesiące przed końcem okresu minimalnego przedłużyć. Nie musisz czekać do końca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no napewno - za to strzalem w stope nie byloby napewno dawanie wszyskiego za darmo :) ehh polskie podejscie

zupełnienie nie rozumiesz w czym jest problem cyfry,rellacji z klientami oraz sposobu szufladkowania klientów przy przedłużaniu umów; wymyślaja promocję z jakimś przedmiotem np.ps3,teraz telewizor ale zawyżają opłatę OBECNĄ STANDARDOWĄ BEZ PROMOCJI NA ABONAMENT czyli np.superpremium zamiast 99 jest 130 z jakimś kawałkiem i do tego umowa na 26 miesięcy czyli mamy klienta który ponad dwa lata bedzie spłacał na raty telewizor lub ps3 A MY SWOJE ODBIERZEMY w tych opłatach comiesięcznych;Trzeba jednak przyznać że oferta z telewizorem 3D lg 32cale jest o niebo lepsza od tej z ps3.

Pomijam brak szacunku dla wieloletnich klientów i szufladkowaniu przedłużajacych umowy sądziłem że na święta będzie DOŁOŻONY jakiś wartościowy przedmiot do aktualnej oferty cyfry BEZ PODNOSZENIA CENY czyli standardowo jakaś cena za określony pakiet i do tego jakiś przedmiot lub upust na abonament 10 miesięcy 50%. Mam nadzieję że choć trochę zrozumiałeś i przekazana sugestia zostanie przez innych przedstawicieli c+ obecnych na tym forum dostrzeżona i poinformowania zarządzających. Wiem że takiej promocji z telewizorem może nie będzie jak dwa lata temu ale w jakimś logicznym zakresie można o tym pomyśleć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużyłem dziś umowę (drugi telefon), może nie do końca najniższa cena, ale tragedii nie ma: C+Optimum - 64, HD - 8, PVR - 15. W sumie 87. Na 15 miesięcy.

Konsultant najpierw przedstawiał oferty sporo zawyżone, czyli 87 i coś jeszcze wyższego ale nie pamiętam, potem zapytał przełożonego i zgodził się na takie ceny. Przy okazji stwierdził że ta oferta powinna już nie być aktywna w systemie, ale skoro jeszcze jest to on mi bez problemu włączy. Gdybym wziął HBO dodatkowo, miałbym PVR za 10 zł.

Przy okazji dla osób które nie potrzebują Animal Planet w HD, można HD pakiet wziąć za 8zł zamiast 11.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...