Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

wczoraj przedłużyłem umowę na C+Optimum za 57 PLN miesięcznie.

Umowa do końca listopada, wypowiedzenie wysłane.I dzieki temu że wypowiedzenie wysłane taką kwote otrzymałem tak więc wysyłajcie wypowiedzenia bo inaczej nic nie zdziałacie i jak zadzwonia to negocjować i jeszcze raz negocjować :read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To standardowy ich tekst,szansa jest :wink:

@Markus1980 dopiero wypowiedzenie wysłałem i też to chcę c+ optimum za 57zł :smile:

 

U mnie umowa do końca listopada, jeden mail jedna rozmowa telefoniczna w październiku oczywiście po wysłaniu wypowiedzenia i krótko i na temat że nie ma szans. Spróbuje teraz skoro się komuś udało.

 

Przed chwilą po kolejnej rozmowie telefonicznej C + Optimum 78 zł. Chyba dam się już na spokój z tą Cyfrą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To standardowy ich tekst,szansa jest :wink:

@Markus1980 dopiero wypowiedzenie wysłałem i też to chcę c+ optimum za 57zł :smile:

 

U mnie umowa do końca listopada, jeden mail jedna rozmowa telefoniczna w październiku oczywiście po wysłaniu wypowiedzenia i krótko i na temat że nie ma szans. Spróbuje teraz skoro się komuś udało.

 

Przed chwilą po kolejnej rozmowie telefonicznej C + Optimum 78 zł. Chyba dam się już na spokój z tą Cyfrą.

dam ci rade ja tak zrobiłem jak zadzwonia do ciebie to powiedz im że możesz dać 57 zł za canal+ optimum , mnie tez proponowali na poczatku 78 zł potem zadzwonili po otrzymaniu wypowiedzenia i zaproponowali 69,90 a jan na to że moge za 57 i facet z cyfry kazał poczekać bo pewnikiem musiał sie skonsultować z kierownikiem i się zgodzili i od 1 grudnia man canal+ optimum za 57 zł a nie za 78 zł :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To standardowy ich tekst,szansa jest :wink:

@Markus1980 dopiero wypowiedzenie wysłałem i też to chcę c+ optimum za 57zł :smile:

 

U mnie umowa do końca listopada, jeden mail jedna rozmowa telefoniczna w październiku oczywiście po wysłaniu wypowiedzenia i krótko i na temat że nie ma szans. Spróbuje teraz skoro się komuś udało.

 

Przed chwilą po kolejnej rozmowie telefonicznej C + Optimum 78 zł. Chyba dam się już na spokój z tą Cyfrą.

dam ci rade ja tak zrobiłem jak zadzwonia do ciebie to powiedz im że możesz dać 57 zł za canal+ optimum , mnie tez proponowali na poczatku 78 zł potem zadzwonili po otrzymaniu wypowiedzenia i zaproponowali 69,90 a jan na to że moge za 57 i facet z cyfry kazał poczekać bo pewnikiem musiał sie skonsultować z kierownikiem i się zgodzili i od 1 grudnia man canal+ optimum za 57 zł a nie za 78 zł :brawo:

 

Napisałem maila z taka właśnie propozycją po godzinie zadzwoniła miła Pani i powiedziała że oczywiście jest dla mnie taka propozycja ale po chwili zmieniła zdanie że jednak nie widzi tego w systemie i może mi zaproponować to co ostatnio czyli ten pakiet za 78. Nie mam pojęcia w co chodzi. Powiedziałem że się zastanowię. Nie będę już nic pisał ani dzwonił zaczekam do końca miesiąca podejrzewam że jeszcze się odezwą. Będę stał przy swoim albo rybka albo akwarium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...