Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@zaba84 C+ Kompakt powinieneś dostać za 43zł,umowa na 13mc.A więc negocjuj dalej...
Ręcę do góry, kto dostał w październiku taką ofertę!

 

Dotychczasowa strategia cyfry ze im blizej swiat tym daja wiecej powinna sprawic ze kolega nie powinien oczekiwac tego za 43 a za 40 :D Kto tak uwaza reka do gory! :P

 

Z jednej strony oni dyktuja warunki ale z drugiej abonenci musza sie na nie godzic. Skoro wiemy ze takie cos oferowali to glupio zrobia gdy w okresie gdzie przyzwyczaili abonentow na lepsze warunki zaczna wciskac gorsze. Zdaje sie ze szefuncio cyfry co w zeszlym roku wypowiadal sie na temat usztywnienia "rozdawnictwa" w cyfrze w tym roku "polecial", w koncu u mnie odpowiadal ze zamiast 3 umow w moim otoczeniu zostala jedna i pewnie to nie osamotniony taki wynik. Jak im to pasi, mnie to napewno nie zaszkodzilo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie podajcie mi najkorzystniejszą ofertę na były Prestiż HD+ z MR i PVR bo wysyłam do nich maila. Z góry dzięki

 

jestem w takiej samej sytuacji jak ty (Prestiz HD+, MR, PVR) - obecnie płaciłem za to 134.5 PLN / msc

 

umowę mam do końca października (jeszcze tydzień :-) )

 

pierwsza oferta telefoniczna - za to samo co mam - 158 PLN msc / umowa na 26 miesiecy

druga oferta telefoniczna - 139 PLN / msc / umowa na 19 miesięcy

 

powiedziałem że chcę dostac PS3 - konsultant powiedział mi że teraz to jest niemożliwe (to było około 15 października), ale że zadzwoni pod koniec miesiąca i powie mi co może zrobić

 

czekam na 3 ofertę :-)

 

PS. Przy tych ofertach to strasznie żonglują tymi nazwami pakietów - kiedyś był jeden pakiet Prestiż HD+ obejmujący wszystkie kanały - teraz proponują mi jakieś puzzle (optimum + jakieś HD + HBO + Mezzo ) - w sumie tam było z 5 nazw pakietów w tej ofercie co mi gościu nagadał

 

PS2. Przekonywał mnie konsultant, że od listopada będzie TVN HD, przed świętami Polsat HD, a dodatkowo jako niespodzianka jeszcze jakiś kanał HD, którego nikt się nie spodziewa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ajek, miales wczesniej oferte z tv czy bez?

Dla mnie jak na razie przygotowali oferte bez konsoli, tylko Superemium za 99+10 PVR na 19mcy

Za ile proponowali Ci full z konsola?

 

mam z tv, umowa do końca listopada

full z konsolą i pvr wychodził chyba 179 zł, co mnie nie urządza, na superpremium z konsolą bym się zgodził, ale mam czas do końca listopada... tak czy siak podpisze z nimi umowę, ale czekamy czekamy ;p

ktoś coś pisał że może tv będzie jeszcze..okaże się :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też, czekam na ten 28 października - bo podobno po tym terminie mają wystartować nowe kanały i ma być nowa lub zmieniona oferta przedłużeniowa.

 

Zauważyłem, że cena jaką ci oferują zależy od tego jakie wynegocjowałeś warunki wcześniej (im mniej płaciłeś tym większy rabat ci oferują).

Kolega miał to samo co ja, (prestiz hd+, pvr, mr) i płacił za niego 168 PLN / msc (jakoś się nie umiał targować - taka była cena normalna, dostał tylko PVR,MR gratis) - teraz w pierwszej rozmowie oferowali mu ponad 200 PLN :-) :-) :-), za drugim razem 170 PLN - zgodzil się, żeby mieć święty spokój

 

Mi udało się wydrzeć 134.5 PLN za ten sam pakiet 2 lata temu (promocja bez TV) i oferty dla mnie teraz były dużo lepsze.

 

Pewnie ci co załapali się na promocję z TV - czyli na jeszcze lepszych warunkach - teraz dostaną jeszcze lepsze oferty.

 

Life is brutal :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą dzwoniłem do nich bo 31 pazdziernika kończy mi się umowa. Nawet nie raczyli sami do mnie zadzwonić :?

Moja oferta to była ta z sagemem SD canal+ optimum. W sumie to nawet zależało mi na tym bym mógł zostać na tym co mam byle było taniej bo do tej pory ze zniżkami płaciłem 69zł.

No to jak mi powiedzieli ofertę nową to padłem...

....Canal + optimum oczywiscie ten hd za 78 zł do tego wykupienie dekodera HD na własność 129zł ewentualnie wypożyczenie PVR za 20zl/mies :shock: Umowa 19 mies

 

Za to gdybym chciał zrezygnować i wziąć od nowa to.....

...... canal + optimum to kosztuje mnie to 76 zł dekoder HD 0zł wypozyczenie ( bo nie potrzebuje go na własność) tylko dochodzi aktywacja 99zł. Umowa 19 mies

 

Czyli jak sobie obliczałem bardziej opłaca się zrezygnować z tego wszystkiego i wziąć to samo od nowa bo różnica w cenie jest na plus o jakies 70zł około na całej umowie.

Zawiodłem się i to strasznie, nie wiem co teraz zrobić bo nie ukrywam to ta oferta jest trochę żałosna.

Oczywiście mogę zostać przy swoim starym pakiecie za jedyne 104 zł miesięcznie :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem,lepiej zapłacić 129 zł za dekoder na własność,niż 99 za aktywację,ale to tylko mój pogląd.Jak nie wysłałeś rezygnacji,to twoja pozycja negocjacyjna jest jak na razie słaba.Ja bym zrobił tak..wyślij szybko rezygnację,wtedy za listopad zapłacisz cenę standardową za pakiet,jednak w listopadzie możesz już coś lepszego uzyskać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adrem - Wiem tylko nie ma też pewności czy faktycznie mi dadzą coś lepszego i czy warto płacić 35 zł więcej za listopad i wysłać im wypowiedzenie czy już wziąć się zdecydować na to przedłużenie za 78zł. A wysyłając wypowiedzenie jutro umowa kończy mi się z końcem listopada tak ?

Kurde niepotrzebnie przespałem okres wypowiedzenia taki człowiek zabiegany, że nawet nie myśli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...