Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Umowa kończy mi się w listopadzie nie dawno zadzwonił do mnie konsultant cyfry i oto jego oferta:

Płaciłem za pakiet Canal+ optimum 78 zł + dekoder PVR HD za darmo, a propozycja:

Canal+ optimum + dekoder PVR HD za 92 zł czyli wychodzi, że mam płacić 14 zł więcej za to co do tej pory, moim zdaniem śmieszna oferta czekam jeszcze trochę i posyłam wypowiedzenie zobaczymy wtedy czy coś się odmieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz tu jest zupełnie odwrotnie niż np w sieciach komórkowych gdzie zwykle po 2 latach oferta jest tańsza (tańszy koszt minuty, więcej minut, darmowe pakiety na net z lejkiem po wyczerpaniu), a C+ ma coraz drożej. Nic nie poradzisz.

 

Jedno jest pewne nie będzie nic taniej, ani w takiej cenie jak masz teraz. Jedyna opcja - zejście pakiet niżej i płacenie porównywalnie do tego co płacisz teraz. Ja tak niestety musiałem zrobić z optimum c+ na kompakt C+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej Kolega Uki1897 płacił 78zł a teraz za to samo może płacić 72zł zachowując tą samą zawartość pakietu. Musi jedynie złożyć wypowiedzenie i napisać mailem swoje "żądania" co do nowej umowy. Trzeba tylko wykazać trochę zaradności życiowej, a nie poddawać się po jednym telefonie czy też mailu. Proste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz tu jest zupełnie odwrotnie niż np w sieciach komórkowych gdzie zwykle po 2 latach oferta jest tańsza (tańszy koszt minuty, więcej minut, darmowe pakiety na net z lejkiem po wyczerpaniu), a C+ ma coraz drożej. Nic nie poradzisz.

 

Jedno jest pewne nie będzie nic taniej, ani w takiej cenie jak masz teraz. Jedyna opcja - zejście pakiet niżej i płacenie porównywalnie do tego co płacisz teraz. Ja tak niestety musiałem zrobić z optimum c+ na kompakt C+

 

Mam identyczną umowę jak pan identyczna propozycja na maila ze strony cyfry..

Odpowiedziałem im czekam na atrakcyjniejszą propozycję.. Ciekawe czy dadzom I umowa na 19 miesięcy...( propozycja cyfry).

A od października ma wejść nowa jesienna promocja to chyba by warto poczekać ze da tygodnie,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam pakiet optimum z opcją multiroom za który płacę 64,90zł. i zadzwoniłem do cyfry o przedłużenie umowy + dekoder hd (sagem), zaproponowali mi dekoder za 129zł do tego pakiet 11 programów hd i umowa na 19 miesięcy w miesięcznej kwocie 85zł. Jak sądzicie warto poczekać jeszcze kilka dni ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem gdzie tu szansa na postęp. Ani chwili nie rozważałbym przedłużenia...

takie luksusy można mieć za 1+23x10+20x63=1491/24 czyli po ok. 61 zł mc przy umowie na 23 miesiące (promo od innego operatora)

różnicę chyba widać. Sagemcoma można kupić z drugiej ręki niewiele drożej (albo sprzęt naprawdę funkcjonalny)

ps. umowę podpisuje się z dekoderem SD koszt ok. 50 zł, aktywacja 1 zł, jeśli niepotrzebny można go zbyć i po dołożeniu stówki jest tuner Sagemcom HD na własność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:brawo:

jESTEŚ MISTRZEM ŚWIATA I MATEMATYKIEM DO POTĘGI n

skoro 1491/24 daje Ci 51 zł ( koszt miesięczny przy 23 m-cznej umowie)

A czemu nie podzieliłeś przez 23 tylko przez 24 ?

I jak tak liczysz to moim zdaniem wychodzą Twoje luksusy jakieś 62 pln na 24 m-ce lub 64 pln na 23 m-ca.

NIE WYPISUJ GŁUPOT I NIE WPROWADZAJ LUDZI W BŁĄD :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie literówka klepnęła się 5 zamiast 6..........ale i tak różnica do 85 . spora

ps. przez 24 bo tyle faktycznie korzystasz przy umowie na 23 mce i zakupie na początku mca (to wydaje się oczywiste). Przy przedłużeniu operator naliczy koszt od zaraz (nie ma gratisowego mca)

wprawdzie mnie to ani ziębi, ani grzeje kto ile płaci.

Jednak rozziew 85-61 (a nawet więcej :wink: ) to juz powód by uświadomić konsumenta, że chcą go skroić.

Podkreślam, że przytoczony rachunek jest w pełni legalną ofertą operatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I niestety nie chcą ze mną mailem rozmawiać, ciągle starają się przerzucić rozmowę na telefon. Co mam zrobić, że wolę maila i mieć konkrety napisane.

Odpisz im, że słabo słyszysz :wink: i dlatego wolisz mailem!

 

ńapisz w mailu ze nie zgadzasz się na nagrywanie rozmów i sprawa załatwiona z telefonami :) jak głosi komunikat po dodzwonieniu się do cyfry "wszystkie rozmowy są nagrywane, jeżeli nie wyrażasz zgody to się rozłącz"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mnie zaproponowano

C YFRA+ przygotowała dla Pana nową ofertę przedłużenie Umowy na 19 miesięczny Okres Minimalny na następujących warunkach:

- pakiet CANAL+ Optimum w cenie 78 zł miesięcznie (przez 19 pełnych miesięcy),
- opcja HD Optimum w cenie 11 zł miesięcznie,
- bezpłatna dzierżawa dekodera dotychczas wynajmowanego. ( dekoder w podpisie )

Ww. oferta jest dostępna do odwołania. 

Co Państwo sądzą .. brać czy negocjować..??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...