Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Do tomek198609: ale już miałeś wcześniej tego PVR w użytkowaniu? Bo gdzieś czytałem że da się ale tylko jak już się go posiada. Nowego dać niechca.

 

To szkoda bo go nie mam. Chciałem właśnie wziąć przy przedłużeniu a jak tak to .... Aż tak mi on nie potrzebny żeby za niego płacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz dekoder w bezpłatnym użytkowaniu, a nie w bezpłatnej dzierżawie przez określony w warunkach promocji czas, to powinni Ci tą dzierżawę utrzymać.

 

Kol. strikson, poświęciłeś choć 5 min. na przeczytanie ostatnich kilku stron? Wiedziałbyś co możesz dostać przy takiej kombinacji. Generalnie to umowę możesz wypowiedzieć nawet ostatniego dnia obowiązywania okresu minimalnego. Kwestia tylko tego miesiąca wypowiedzenia, czy będziesz chciał płacić standardową stawkę przy złożeniu wypowiedzenia ostatniego dnia okresu minimalnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kol. strikson, poświęciłeś choć 5 min. na przeczytanie ostatnich kilku stron? Wiedziałbyś co możesz dostać przy takiej kombinacji. Generalnie to umowę możesz wypowiedzieć nawet ostatniego dnia obowiązywania okresu minimalnego. Kwestia tylko tego miesiąca wypowiedzenia, czy będziesz chciał płacić standardową stawkę przy złożeniu wypowiedzenia ostatniego dnia okresu minimalnego.

 

Tak poświęciłem, ale pomyliłem się bo chodzi mi o pakiet Kompakt CANAL+, więc ile mogę "wyciągnąć"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 min. szukania znając możliwości przeglądarek (proste ctrl+f) oraz wpisując słowo klucz (w Twoim wypadku kompakt) i na stronie 533 w wypowiedzi z 8 września znalazłem odpowiedź na Twoje pytanie o c+kompakt. Chyba szybciej by Ci zeszło samemu poszukać, niż czekać aż ktoś Ci odpowie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie rozumiem dlaczego każą mi czekać do października. Sami się odezwali? I jaki wcześniej miałeś pakiet? Ja mam teraz tą promocję z tv za 1 zł. 109 zł.
Dla umów z TV Cyfra ponoś szykuje jakąś specjalną ofertę, która będzie dostępna dopiero od października.

W tym momencie nie da się przedłużyć umów z TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, zgadza się dostaliśmy info, że oferta dla klientów z TV będzie dostępna od 10/2011 w CTA i modułach desabo u dystrybutorów w tej samej formie i cenie :D Ale co to będzie to cisza :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, zgadza się dostaliśmy info, że oferta dla klientów z TV będzie dostępna od 10/2011 w CTA i modułach desabo u dystrybutorów w tej samej formie i cenie :D Ale co to będzie to cisza :shock:

 

Tzn że dla ludzi którzy mieli ofertę z TV będzie jakaś inna oferta niż dla innych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może chodzić o xboxa albo playstation do umów z tv ? jakiś czas temu siostra otrzymała telefon z pytaniem czy byłaby zainteresowana nową umową gdyby otrzymała playstation3 lub xboxa w prezencie to była ankieta ja nie miałem takiej umowy z tv i nie dzwonili do mnie a do kogoś dzwonili?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HBO HD zamowisz bez problemu za 19,90zl ale musisz to zrobic przez call center po podpisaniu umowy na pakiet optimum z canal+ za 57zl

 

 

sugerujesz aby poprosic tylko o Canal + Optimum i zestaw HD Optimum w 1 podejsciu a za miesiac teoretycznie poprosic o paczke HBO HD + Cinemax hd?

myslisz ze jak tak zrobie bedzie mozna wytargowac lepsza cene?

 

dziekuje i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@boniek1977 Ja jestem tego pewny na 100% . W przypadku Cinemaxa HD to możesz brać od razu, bo taniej niż za 10zł nie uda się uzyskać, ale HBO HD bez problemu można uzyskać w trakcie trwania umowy za 19,90zł. Przeczytaj sobie o tym w dziale "Cyfra+ Promocje (cennik opcji Canal+, HBO itp.) ". Także bierz Optimum z Canal+ za 57zł, Optimum HD za 11zł i ewentualnie Cinemaxa, a HBO HD już po podpisaniu umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że została dla Pana przygotowana oferta promocyjna:

 

- 19 miesięczny Okres Minimalny,

- zestaw promocyjny CANAL+ HBO Super Premium w cenie 99 zł przez okres 19 miesięcy kalendarzowych,

- wynajem dekodera HD PVR w cenie 10 zł.

 

W czasie Okresu Minimalnego brak jest możliwości zmiany wybranego zestawu promocyjnego na niższy.

 

Jeżeli jest Pan zainteresowany promocją, proszę o kontakt.

 

W przypadku pojawienia się pytań, chętnie udzielę informacji.

 

Odpowiedziałem

 

Witam Serdecznie

 

Dziękuję za szybką odpowiedź, oferta przedstawiona jest według mnie niezbyt mało atrakcyjna, ponieważ jestem z Cyfrą od 2009 roku, nie mam żadnych zaległości w płatnościach, jestem sprawdzonym abonentem a mimo to oferta ta jest jak dla nowego abonenta ( tylko zostaje pominięta opłata aktywacyjna).

 

Proszę o ponowne pochylenie się nad moim przypadkiem i zaproponowanie bardziej atrakcyjnej oferty cenowej.

 

Z poważaniem

 

 

Odpowiedź cyfry

Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, iż oferty promocyjne są określone czasowo i zróżnicowane pod względem kanału dostępu, przez które są oferowane. Ze względu na zainteresowanie wybraną Akcją promocyjną, czas obowiązywania oferty może zostać przedłużony, a sama oferta zmodyfikowana.

 

W związku z brakiem akceptacji przedstawionej oferty zapraszam do kontaktu w terminie późniejszym.

 

 

 

W przypadku pojawienia się pytań, proszę o kontakt.

 

Nie wiem jak niektórym udaje się coś ugrać, już któryś rok mam tak samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jaką trzeba stworzyć ofertę, żeby co niektórych zadowolić.

Przecież ta oferta finansowo jest zbliżona do oferty marzeń niektórych forumowiczów, czyli do oferty C+Optimum za 57pln. Dlaczego, bo dokładając w tej ofercie HBO i kanały HD wychodzi nam 95pln. Z Pvr już 110. Bez PVR, to zakup dekodera hd na własność za 129pln. Jedyny plus o ile to plus, to krótsza umowa o 4 miesiące.

 

Ofertę na C+HBO Superpremium można dostać bez żadnych negocjacji. Z PVR za 109pln, lub ze zwykłym hd bez żadnych kosztów.

Dla kogoś kto chce mieć obie oferty premium propozycja jest idealna i mega łatwa do osiągnięcia. Ale marudy, że oferta taka sama jak dla nowych to się zawsze znajdą..

 

To jest najlepsza propozycja Cyfry plus od około roku czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz twierdzisz, że jestem marudny ok, masz do tego prawo, ale dlaczego ktoś może to wyrwać za 91 zł ( o tym kilka stron wcześniej) i mimo tego, że płacę regularnie to nawet nie mogą zrezygnować z opłaty za PVR, łatwo jest obrażać a trudniej zrozumieć, bardzo to polskie

 

Aha jeszcze jedno teraz płacę niecałe 91 zł za C+ Optimum + kanały HD + PVR

 

Też twierdzisz, że to najlepsza oferta???

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rigidigi: Fakt, u nas w punkcie to jest hit przy przedłużaniu umów, 90% bierze Canal+ HBO Superpremium przy aneksie :D Nowi abo podobnie, to był strzał w dziesiątkę z tą ofertą :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...