Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Żeby rozwiać wszelkie wątpliwości:

1) Nie ma na prestiżowy hd+ lepszej oferty niż 118zł i bezpłatny PVR. Słaba...nie rozumiem to niby jaka miałaby być lepsza? 50% na całą umowę? Nigdy takiej nie było. W N 99 i bez Canal+ i umowa na 2 lata. Zresztą to Twoja decyzja.

2) Powoływanie na kolegów? Zmiękczanie kogoś? To nie podwórko, na Boga. Nie dostanie komfortowego+ i c+ za 42zł, bo ta oferta została wycofana. To tak jakby chciał 11/13, gdzie 11mies. 50% "bo taka oferta była rok temu". Najlepsze co może dostać to:

13 miesięcy umowa

30% Komf+ 9 mies. (44,73zł)

C+ 9,90 zł 13 mies.

Wtedy średnio wychodzi ok. 60zł. Ale do tego wariantu nie ma mowy o bezpłatnym PVR.

3) Konsultant nie mógł zaproponować Ci do Prestiżowego+ HD Mix gratis, bo nie ma takiej oferty w systemie. Więc albo jego babol, albo Ty nie dosłyszałeś. 5xHD i Premium HD jak najbardziej, wtedy względem Prestiżowego HD+ oszczędzasz jakieś 13 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 5 pakietach Nki masz 16 kanałow HD? Nie przesadzaj. Poza tym licz TVN HD i HD+1 jako jeden kanał a Nsport HD po zakończeniu LM się nie liczy.

Nie wspominam że komfort+ jest dla mnie znacznie atrakcyjniejszy od 5 pakietów N (bez HD). Podobnie kanały HD Cyfry są dla mnie atrakcyjniejsze choć przytłaczająca większość się powtarza. Jedno co im zazdroszczę to TVP HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby rozwiać wszelkie wątpliwości:

Jakbyś mógł jeszcze podpowiedzieć to:

- umowa kończy mi się 31 maja (wypowiedzenie zarejestrowane)

- dzwoniła konsutantka i dostałem propozycje:

1) podstawowy+, PVR, C+ (z HD), kanały HD z opcjią 5HD ale bez EUSP2HD, APHD (bo ponoć w podstawowym nie mogą działać :woot: ) za ok. 50zł

2) komfortowy+, PVR, 5HD też za ok. 50zł

jakbym się zdecydował od razu, to jeszcze HBO gratis na 2 miesiące

- odpowiedziałem, że się zastanowię do przyszłego tygodnia i wtedy ktoś znowu ma zadzwonić

- przemyślałem sprawę o chcę dać Cyferce jeszcze więcej zarobić :crazy: i gotów byłbym przedłużyć umowę na warunkach:

komfortowy+, PVR PACE, C+ (z HD), HDMIX za ~65zł, no i powiedzmy HBO na 2 miesiące gratis

 

Myślałem samemu nawet zadzwonić (dostałem SMSa z zaproszeniem), ale z tego co czytałem HDMIXu nie ma na razie możliwości dostać :(, więc chyba nierealne warunki? Jako, że zamierzam kupić nowy telewizor a konkurencja daje więcej kanałów niż jest w HDMIXie za mniejsze pieniądze, to bez tej opcji wypowiedzenia raczej nie cofnę. Jest sznasa, że do końca miesiąca coś się zmieni czy już można pomału przymierzać się do zamówienia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) podstawowy+, PVR, C+ (z HD), kanały HD z opcjią 5HD ale bez EUSP2HD, APHD (bo ponoć w podstawowym nie mogą działać :woot: ) za ok. 50zł

No właśnie ja sam już nie wiem jak to jest. Niby ludzie piszą że u nich działa, a konsultant też mi mówił że tych dwóch kanałów nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie jest napisane, ze APHD i ES 2 HD w opcji 5XHD nie moga byc razem z podstawowym? W przypadku Animal Planet HD ramowka jest inna niz SD, wiec w czym jest problem? Po drugie, w ofercie nie ma zapisu, ze 5X HD mozna brac dopiero od komfortowego.

 

Popros konsulatanta, aby przedstawil Ci zapis w umowie, ze AP HD i ES 2 HD nie moga byc wziete do podstawowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby rozwiać wszelkie wątpliwości:

1) Nie ma na prestiżowy hd+ lepszej oferty niż 118zł i bezpłatny PVR. Słaba...nie rozumiem to niby jaka miałaby być lepsza? 50% na całą umowę? Nigdy takiej nie było. W N 99 i bez Canal+ i umowa na 2 lata. Zresztą to Twoja decyzja.

2) Powoływanie na kolegów? Zmiękczanie kogoś? To nie podwórko, na Boga. Nie dostanie komfortowego+ i c+ za 42zł, bo ta oferta została wycofana. To tak jakby chciał 11/13, gdzie 11mies. 50% "bo taka oferta była rok temu". Najlepsze co może dostać to:

13 miesięcy umowa

30% Komf+ 9 mies. (44,73zł)

C+ 9,90 zł 13 mies.

Wtedy średnio wychodzi ok. 60zł. Ale do tego wariantu nie ma mowy o bezpłatnym PVR.

3) Konsultant nie mógł zaproponować Ci do Prestiżowego+ HD Mix gratis, bo nie ma takiej oferty w systemie. Więc albo jego babol, albo Ty nie dosłyszałeś. 5xHD i Premium HD jak najbardziej, wtedy względem Prestiżowego HD+ oszczędzasz jakieś 13 zł.

 

@dedprince gdyby wszyscy mięli takie podejście to pewnie wkrótce płacilibyśmy 200 PLN i też byś pewnie taką kwotę uzasadnił. Jesteś pracownikiem cyfry?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 5 pakietach Nki masz 16 kanałow HD? Nie przesadzaj. Poza tym licz TVN HD i HD+1 jako jeden kanał a Nsport HD po zakończeniu LM się nie liczy.

 

Po pierwsze hdmix to 7xHd, n-ka daje 13 bez "+1-". W tych 13 sa wszystkie kanaly ktore sa w cyfrze i dodatkowo tvn hp, tvp hd, discovery hd na ktore wlasnie licze, a sportowe sa mi obojetne :P

 

Nie wspominam że komfort+ jest dla mnie znacznie atrakcyjniejszy od 5 pakietów N (bez HD).

 

Co w nim takiego atrakcyjnego? Zrobilem sobie liste i wyszlo ze kojarzylem dwa kanly z oferty cyfry ktorych n-ka nie daje. I jedynie z tego hallmarku moze mi by troche brakowalo, bo ale kino nie ogladam.

 

Wiec nie rozumiem gdzie tu ta supremacja kontentu w cyfrze. Juz sie nastawiam na przejscie, bo watpie zeby sie zgodzili na warunki ktore przedstawilem powyzej :) Wyklocac sie nie zamierzam skoro u konkurencji beda nie gorsze bez zadnych ceregieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze będzie spór pomiędzy ludżmi co jest lepsze - n czy cyfra. Gdyby n była nawet tańsza o połowę niż jest teraz tez bym jej nie abonował lub byłaby druga po cyfrze platformą. Tu nie chodzi o ilośc ale o kontent.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale sie pytam gdzie ten lepszy kontnet? Bo z 21 kanlow ktorych nie ma w n-ce to ledwie piec kanalow ktore cos znacza, a reszta no sorry sa tu jacys fani;TV silesia, mango 24, Superstacja, pakiet Zona? I to ten lepszy kontnet? W druga stone n-ka ma 16 kanlow ktorych nie ma n-ka, w tym wlasnie kilka hd nie do pogardzenia(TVN HD, TVP HD, Discovery HD) przy tej biedzie HD jaka mamy. Do n-ki ide z ulicy i mam to za 54zl bez ceregieli, w cyfrze cennikowo komfrtowy + hd mix ~88zl. No sorry ja naprawde nie wiem gdzie ten lepszy kontnet????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

n-ka nie ma nic do rzeczy. Zgadzam się, że jej oferta jest znacznie gorsza od oferty cyfry, co nie oznacza, że obie platformy w zamian za to co proponują (i niestety w niskiej jakości) żądają zbyt wiele. Ponadto NIE POSIADAJĄ w ofercie FILMOWYCH KANAŁÓW PREMIUM z prawdziwego zdarzenia. Film w kanale premium powinien zostać pokazany jak w oryginale (proporcje ekranu 2.35:1) oraz bez logo stacji. Niestety w ofercie naszych platform takich kanałów nie ma.

 

pozdr...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze będzie spór pomiędzy ludżmi co jest lepsze - n czy cyfra. Gdyby n była nawet tańsza o połowę niż jest teraz tez bym jej nie abonował lub byłaby druga po cyfrze platformą. Tu nie chodzi o ilośc ale o kontent.

 

Ale sie pytam gdzie ten lepszy kontnet? Bo z 21 kanlow ktorych nie ma w n-ce to ledwie piec kanalow ktore cos znacza, a reszta no sorry sa tu jacys fani;TV silesia, mango 24, Superstacja, pakiet Zona? I to ten lepszy kontnet? W druga stone n-ka ma 16 kanlow ktorych nie ma n-ka, w tym wlasnie kilka hd nie do pogardzenia(TVN HD, TVP HD, Discovery HD) przy tej biedzie HD jaka mamy. Do n-ki ide z ulicy i mam to za 54zl bez ceregieli, w cyfrze cennikowo komfrtowy + hd mix ~88zl. No sorry ja naprawde nie wiem gdzie ten lepszy kontnet????

Te 5 kanałów w zupełności mi wystarczy C+ Film HD, C+ Sport HD, NG HD, Planete i Ale Kino!, na resztę i tak nie mam czasu, może gdybym był bezrobotny i miał cały dzień wolny, to interesowałyby mnie jakieś przystawki w stylu TVN HD, TVP HD i nFilmHD, a tak szkoda na to marnować czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfra będzie mieć 8xHD a nie 7xHD, poza tym Nka nie posiada NGC HD, znacznie lepszy od Discovery. A co do komfortu, jak ktoś lubi dokument to żadna Nka go nie pobije... Nka ewidentnie bije Cyfrę tylko w bajkach. I w kanałach HD ale tylko w ILOŚCI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie zawsze bedzie ten sposr, jestem w cyfrze bo w chwili gdy pierwszy raz musialem sie na cos zdecydowac byla sensowna promocja, a potem szlo bezwladem :P Z racji ze raczej pomijajc okresy gdy c+ dodaja gratis nie korzystam odplatnych pakietow, w standardowej ofercie Cyfra niczym mnie nie zachwyca. Raczej preferuje ramowke discovery niz NG. Jesli jakims cudem zaproponuja mi to moje minum nie bedzie mi sie chcialo zalatwiac przenosin, bezwlad znowy zadziala,

 

N-ka wydaje mi sie sensowniejsza bo jeden NG HD ktory cyfra ma niejako na wylacznosc cudu nie sprawi, reszta hd jest taka sama. Smieszy mnie ze ten jeden kanal niby rownowazy reszte hd z n-ki. Nie wyobrazam sobie ogladac wkolko NG, przydalby sie ten tvp hd czy tvn hd dla odmiany skoro juz sie ma ten tv full hd :P nie wspominajac ze w n-ce dostaje sie je wszystkie gratis, w cyfrze trzeba za kazdy wyskorbac extra kase i nie mozna wziac jesli w posaidanym pakiecie nie ma wersji SD, porazka. Cyfra daje tu ciala. Dlaczego tyle czasu nie jest w stanie zalatwic tvp hd? Czemu krzyczy sobie za te pare podstawowych kanalow hd takie chorendalne stawki, niewyobrazalne zdzierstwo. Osobiscie pozegnam sie z nimi bez zalu a nawet uciesze sie z odmiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa jest banalna. Każda platforma ma swoje przewagi konkurencyjne i tylko o nie dba. Cyfra pakiet C+ z najlepszymi filmami i piłką nożną, N-ka postawiła na HD, a Polsat na F1 i sporty walki. Dopóki ta równowaga nie zostanie zaburzona tak będzie to trwało. Cyfrze się po prostu nie opłaca ładowanie pieniędzy w kanały nie poprawiające jej pozycji, stąd nie ma potrzeby dopłacać do dekoderów HD tak jak to robi N, która z kolei nie wydaje tyle pieniędzy na filmy i piłkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mozna wziac jesli w posaidanym pakiecie nie ma wersji SD, porazka. Cyfra daje tu ciala. Czemu krzyczy sobie za te pare podstawowych kanalow hd takie chorendalne stawki, niewyobrazalne zdzierstwo.

Pierwsze zdanie to nieprawda. Drugie zdanie - no cóż skoro porównujemy promocje to 8 zł za 8xHD (niedługo) lub 5xHD za 0 zł jest dla Ciebie horendalną stawką. A jak ja powiem że N za 5 pakietów żąda 80 zł to bedziesz mógł powiedzieć że Cyfra żąda za komfort+ 64 zł i za HDMix 25 zł bo to miałeś zapewne na myśli mówiąc horendalne ceny. Co do samych programów - rzecz gustu - bardzo chciałbym TVP HD w Cyfrze ale już np.MGM HD to nie za bardzo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz trzeba miec sd, innym razem nie trzeba ciezko trafic(zalezy ktory konsultant na infolini). A to gust ma znaczenie? Jesli wykluczy sie z rownania C+ i porownuje komfortowy+ z hd mix do obecnej oferty n-ki dostepnej dla kazdego z ulicy, pomijajac wyjatki (NG hd), roznice programowe to trzeciorzedne kanaly. Za to by miec okazje na te 0zl za 5hd w cyfrze, to raczej nie standardowo dla czlowieka z ulicy, tylko po odbebnieniu umowy mozna sobie wynegocjowac. I to mnie irytuje ze ja musze sie gardlowac by zaoferowali to co u konkurencji dostaja z marszu. Nie dosc ze chyba jest nikla szansa wynegocjowac na pozostanie komfrtowy+ hd mix + pace hd za ok ~50zl to wlasnie trzeba sie gardlowac i to niby ma byc okazja dla stalego klient cyfry? Od biedy dostanie to co konkurencja oferuje z marszu.. Wiec co tu ma do rzeczy gust odnosnie kanalow?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewniam że cały pakiet hd można wziąć od pakietu podstawowego co pisze w regulaminie, więc nie ściemniaj że ciężko trafić. A co ma największe znaczenie przy wyborze platformy jak nie gust odnośnie kanałow? Ładniejsza grafika w nboxach? Różnice programowe to wcale nie trzeciorzędne kanały - w kanałach SD jest spora róznica. Promocje dla nowych są niezłe tu i tu ale nie wiem czy Nka ma tak dobre dla przedłużających. Poza tym Cyfra ma inne zalety których tu nie wymienię a które na pewno nie wystąpią w N ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam konczy mi sie umowa na koniec czerwca i dzisiaj zaoferowali mi pakiet prestizowy za 99zl co o tym myslicie dobra oferta mogliby dac prestizowy hd za ta cene :D

Raczej nie. Piszą tu o prestiżowym HD za 119 zeta a ktoś napisał o 108 złotych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem już że nie ma prestiżowego hd+ za 105. Jest Prestiżowy+ z bezpłatnymi opcjami HD, ale bez Cinemax HD, Nat Geo HD, Fox Life HD. A prhd+ za 118.

W ogóle nie rozumiem głosów, że w N kanały HD są za darmo... Nic nie ma za darmo, one są po prostu w cenie.

@zbigniewj

Widzę, że uwielbiasz narzekać i dogryzać. Piszesz o jakichś pakietach za 200zł wg mojego rozumowania, a ja tylko uporządkowałem co napisali inni. Poza tym wyczuwam nutę tęsknoty do nieznanych w naszym kraju realiów. Nie da się dogodzić - skoro Cyfra i N są za drogie po rabatach, to jaką byś chciał cenę za full pakiet?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...