Skocz do zawartości

LG 32LF2510 pytanie


Rekomendowane odpowiedzi

witam nie wiedziałem gdzie zadać to pytanie więc zadaje je tu więc od dziś jestem posiadaczem telewizorka LG 32LF2510 (który został wymieniony za starego LG 32LC52 który jak się okazało miał wadę fabryczną) mam takie pytanko z boku posiada on wejście CI czy to oznacza że mogę sobie tam wsadzić moduł conax z tnk i dodatkowo oglądać sobie kanały bez kupowania dekodera :?:

 

Edit:

 

przepraszam i proszę moderatora o przeniesienie wątku do działu IDTV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok telewizorek jest spoko tylko jeszcze dwa pytanka

1. W tym TV jest jakieś dziwne wejście USB chcę tam podłączyć przykładowo czytnik kart USB a tu nic nie chce wejść czemu i co to za wejście :?: (jak będę miał chwilkę to dodam fotek jak to wygląda)

 

2. Czy jest jakaś możliwość aby wejść w nim do menu serwisowego :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DVBmaniak

Czy aby na pewno dokładnie podałeś model, ten według mnie nie posiada aktywnego portu USB, są wersje że USB służy tylko do celów serwisowych i wpinanie pendrive nic nie pomoże a tym bardziej czytnika uniwersalnego którego i tak większość sprzętu wcale nie rozpoznaje. Co do menu serwisowego nie wiem jak dokładnie w tym modelu co posiadasz (zależy to pewnie i od firmware) - używam trochę innego modelu ale u mnie wchodzi się przez trzymanie na pilocie i panelu równocześnie klawiszy MENU przez 10 sekund, koniecznie równocześnie muszą być wciśnięte oba klawisze bo jeśli nie to menu owszem uruchomi się ale woła o hasło a jeśli tak jak opisałem to idzie bez hasła z tym że po wejściu do menu serwisowego jeśli przez parę sekund nie wybierzesz żadnej z opcji to automatycznie menu jest zamykane i ponownie musisz je aktywować. Najważniejsze - jeśli nie masz instrukcji serwisowej z opisami opcji to od razu sobie odpuść bo zniszczysz sprzęt, a i gwarancji mogą nie uznać. Tak że jeśli coś zmienisz to tylko na swoje ryzyko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

@DVB maniak:Poszperaj na forach otym USB.Niedawno trafiłem na którymś na informację że w tym modelu zmieniając oprogramowanie można uruchomić odtwarzanie mp3 jpg i filmów.Co do nagrywania nie mam pewności.Niestety nie pamiętam gdzie to było.

@ opel 50:wystarczy satelitarny,koniecznie z czytnikiem kart(FTA nie ma sensu),najlepiej HD,naziemny już masz w tv,chyba że koniecznie chcesz DVB T i S obsługiwać jednym pilotem to w tedy kup combo ale wg. mnie nie warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Posty trochę stare, ale uzupełnię info o tym telewizorze gdyż sam posiadam taki telewizor z serii LF2510.

 

Telewizory z serii *LF2510 mają możliwość odblokowania w menu serwisowym możliwości wykorzystania portu USB do słuchania muzyki, wyświetlania zdjęć oraz co najważniejsze oglądania filmów. Jednakże w najnowszych wersjach firmware zablokowano prosty sposób dostania się do menu serwisowego. Należy dokonać tzw downgrade do starszej wersji firmware. Naturalnie wszelkie operacje z firmware i menu serwisowym powodują utratę gwarancji. Również nie mogę podać szczegółów operacji (google prawdę ci powie), lecz nie stosuje się tu żadnego nielegalnego oprogramowania itp. Sprzęt jest naszą własnością i możemy z nim robić co chcemy.

 

Co do odtwarzania filmów to jest rewelacja. Odtwarza masę formatów w tym to co najważniejsze czyli *.mkv h264, divx, xvid, żadnych problemów z odtwarzaniem z pendrive materiałów 1080p.. Wyświetla również napisy *.txt z polskimi znakami. Jedyna wada jak dla mnie to brak dekodowania ścieżki dźwiękowej w formacie DTS. Trzeba przerabiać na AC3. Również telewizor kiepsko sobie radzi z konwersją dźwięku wielokanałowego AC3 na stereo. Dźwięk jest po prostu za cichy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...