Skocz do zawartości
  • 0

Jaki tuner (C+/HD/może PVR/może-może dvb-s2)


.wojtek
 Udostępnij

Pytanie

Witam,

jestem na etapie migracji z CP do C+ (vide wypowiedzi w wątkach dot. promocji C+). Jest jednak problem... tunery oferowane przez C+ mnie jakoś nie zachwycają (chociażby bardzo przyziemna sprawa jak kolejność kanałów, tuner dla rodziców...). Postanowiłem więc kupić coś osobno, coś względnie taniego, *stabilnego* i raczej prostego w obsłudze, a przy tym umożliwiającego odbiór kanałów HD (jak już dają, to czemu nie brać? ;).

 

Podsumowując, tuner powinien posiadać:

- czytnik kart uniwersalny/seca (fajnie by było, gdyby miał jeszcze moduł CI, gdyby C+ się jednak znudziła ;) )

- *powinien* być stabilny/łatwy w obsłudze

- ewentualnie umożliwiał odibór kanałów HD (hmm..., pytanie o dvb-s2 w czymś niskobudżetowym to będzie nietakt - co nie? ;) )

- miłym dodatkiem byłby PVR (w postaci portu usb na pamięć)

 

Z dłuższych poszukiwań wyszło mi:

- ariva 100/200 (chociaż 200 nie posiada raczej jakiś większych zalet na 100 w moim przypadku), dodatkowo jakoś nie pałam sympatią do fergusonów...

- linboksy, i tutaj pojawia się problem... jest tego zatrzęsienie modeli, a opini w sumie niewiele (w przypadku fergusonów przynajmniej co chwilę ktoś pisze że mu jego arriva pożarła dziecko czy cuś :lol2: ), przy czym chyba żaden nie pozwala na oglądanie kanałów HDTV?

rozważany model - 7818CR (lub CRCI od 7819 różni się tylko DV-OUT? ktore chyba nie jest az tak potrzebne na razie) Jakieś uwagi czym się różnią 7818/7819/7918/7919/inne?

 

A może jakieś inne sugestie? Oglądam te tunery od wczoraj i mi jużgłowa pęka :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

0 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Nie udzielono jeszcze odpowiedzi na to pytanie

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...