Skocz do zawartości
  • 0

leowe individual 52 / cyfra+ pakiet prestizowy HD / brak HD


blo114
 Udostępnij

Pytanie

witam,

 

mam wlasnie ten telewizor i ten pakiet w cyfrze plus. modul cyfry jest wpiety w telewizor z boku poniewaz sam telewizor ma dekoder.

mam caly ten zestaw juz kilka miesiecy ale nie mialem nigdy czasu sie w to zaglebic a problem mam taki, ze wszystkie kanaly w HD wyswietlaja napis

"brak rozpoznanego sygnalu na wejsciu antenowym" albo "nie masz uprawnien do ogladania tego kanalu" a czasami (!) kanal wyswietli informacje programowa czyli np co aktualnie leci.

kiedy pobawilem sie jakos w ustawieniach dvb-t udalo mi sie 2 razy zrobic tak ze wszystkie kanaly HD dzialaly ale wtedy cala reszta sie nie wyswietlala.

mialem tu jakiegos "speca" ktroy probowal to wszystko ustawic ale nie podolal.

czy ktos sie moze orientuje jak to naprawic lub mial taki problem??

 

z gory dziekuje

blo114

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 odpowiedź na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Po pierwsze napisz jaki moduł CAM masz włożony w slocie telewizora bo to dość ważne bo jeśli jest to przykładowo PowerCamPro, to kanałów HD C+ nie masz już żadnych szans odebrać odkąd C+ stosuje MPEG-4 DVB-S2, moduł musi być przystosowany do obsługiwania kompresji MPEG-4 bo sam tuner w telewizorze obsługuje zarówno DVB-S, DVB-S2 jak i MPEG-2 i MPEG-4 więc nie ma kłopotu, jeśli jest to CAM od C+ lub któryś z nowych Astonów to powinno działać aczkolwiek należy sprawdzić czy dany moduł współpracuje z tym telewizorem albo przy kupnie zastrzec możliwość zwrotu po ewentualnym sprawdzeniu.

Mam nadzieję że instalację antenową masz w pełni sprawną i poprawnie ustawioną i czaszę koło 80 cm bo mała antena niezbyt precyzyjnie ustawiona z konwerterem który ma zły skew, przy takiej pogodzie jak jest teraz może sprawiać problemy przy kanałach HD.

Na koniec, jeśli wszytsko jest sprawne i powyższe warunki spełnione to można dodatkowo wykonać reaktywację karty poprzez stronę internetową ICA Cyfry+ lub sprawdzić u znajomych czy w punkcie C+ czy jest w pełni aktywna i działają wszystkie kanały Twojego pakietu.

Na koniec jeszcze mała złośliwość - firma nazywa się LOEWE :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...