Skocz do zawartości

Kanały Polsat Sport Premium


Piotrek22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ja oglądam w TV, bo raz, że nie zawsze mam czas zorganizować wyjazd na stadion, dwa nie mam ochoty albo możliwości organizować wyjazdu na drugi koniec kraju w przypadku meczu wyjazdowego - szczególnie w listopadzie czy lutym. 
Ale za to lubię wygodnie zobaczyć mecz w TV. 
I nic ci do tego. 
Haha, ale nie mów, że Ekstraklasa to premium. To tak jakbym porównywał do tego, że masa dzieciaków płaci 50 zł aby mieć 1000 obserwujących na Tiktoku. Czy to jest kontent premium
Będąc kibicem drużyny X ogląda się mecze tej drużyny ( nie zawsze mozna byc na stadionie), a także sledzi się mecze konkurencyjnych zespołów. Znam wielu kibiców i dla nich właśnie to Ekstraklasa jest najważniejsza. 
Nieważne są opinie co mi się wydaje, a twarde dane 
Średnio 1,13 mln widzów śledziło na żywo przed telewizorami pojedynczą kolejkę PKO Ekstraklasy rozegraną dotychczas w sezonie 2019/2020. To o 37% więcej niż rok temu. Taki wynik był możliwy głównie dzięki utrzymaniu wysokiej oglądalności w Canal+, otwarciu na telewizję publiczną i znaczącemu wzrostowi oglądalności w serwisach online. W niemal każdy weekend mecze PKO Ekstraklasy wygrywały pod względem oglądalności z transmisjami zlig zagranicznych. To m.in. efekty rozgrywania spotkań od piątku do niedzieli, a także w poniedziałek. https://gol24.pl/srednio-113-mln-widzow-oglada-pko-ekstraklase-wzrost-o-37-procent/ar/c2-14751056
  Tak w Polsce Ekstraklasa pod względem jest produktem premium tzn. Takim, ktory jest bardzo istotny, kluczowy dla znaczącej grupy abonentów platformy satelitarnej. 
Premium = bez reklam, nie załamujmy rzeczywistości. Definicję spełnia Polsat Sport Premium i mimo wszystko CANAL+ Premium (chociaż reklama bukmachera podczas sportu nie do końca na to zasługuje).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...