Skocz do zawartości

Płatności elektroniczne nie działają - jak zapłacić za VOD?


cyf-polsat
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich użytkowników,

 

Wypożyczyłem film "Monster" za 5 pln. Od 7 grudnia próbuję zapłacić poprzez przycisk "spłać", a następnie wybieram bank Pekao SA, mBank lub karta kredytowa. Obojętnie co wybiorę to wyświetla się napis "undefined". Dzwoniłem na infolinię i wg ich danych płatności elektroniczne działają. Dodam tylko że próbowałem na dwóch różnych komputerach i trzech przeglądarkach internetowych. Zastanawiające jest, że w zakładce nowości Polsat piszę, że "dopiero wprowadzi".

 

Czy ktoś może potwierdzić, że płatności elektroniczne działają?

 

A ja próbóje zapłacić za film w ICOK w VOD i jak już wybieram bank i naduszam zapłać pokazuje mi błąd-"undefined" o co kaman?

to chwilowe?,miał ktoś coś takiego?

 

Próbowałem przed chwilą zapłacić za VOD i mam niestety tak samo. Po wybraniu banku i kliknięciu na przycisk "Przejdź do płatności" wyświetlany jest tylko napis "undefined". Dziwne bo już raz korzystałem z VOD i wtedy nie było żadnych problemów ze spłatą przez iCOK. Płatności elektroniczne działają, bo kilka minut temu udało mi się opłacić pakiety za kolejny miesiąc.

 

@Benton a Tobie w końcu zadziałało?

 

Witam ponownie,

 

Znalazłem takie coś w wątku

viewtopic.php?f=7&t=2355

 

Dzwoniłem kolejny raz na infolinię i kolejny raz konsultant twierdzi że płatności elektroniczne działają, a problem leży po mojej stronie. Wysłałem pytanie przez formularz, zobaczymy co napiszą.

 

Pozdrawiam,

Wojtek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpiszą Ci pewnie tak jak mnie:

Szanowny Panie

 

Dziękujemy za zgłoszenie problemu. Jednocześnie informuję, że obecnie Cyfrowy Polsat pracuje nad usunięciem usterki.

 

Jednocześnie informuję, że obecnie opłaty za usługę VOD może Pan regulować na konto abonamentowe.

 

Ja przelałem dzisiaj kasę na konto abonamentowe i jestem ciekaw czy VOD spłaci się automatycznie, czy znów będę musiał dzwonić? W każdym razie odpuszczę sobie już korzystanie z tej usługi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...