Skocz do zawartości

Nowości Cyfrowego Polsatu


Jacor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Patrze na TVP Sport.... b. fajny i profesjonalny. Szkoda gdyby go nie bylo w ofercie CP, bo wydaje mi sie, ze wszystkie najwazniejsze relacje sportowe...Malysz, MS, ME tylko tam beda pokazywac a w TVP1 i 2 i3 to skroty pokaza...

 

aaaa o Robercie Kubicy mowia...Maciej Kurzajewski ma to prowadzic.... czyli prawa TV4 wygasly...

 

ups....wiec najlepszy sport tylko w TVP Sport....

 

nie tylko bo najwazniejsze imprezy z polakami beda w tvp 1 i tvp2 i to nie ulegnie zmianie bo beda rownolegle nadawane takze w tvp sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaa o Robercie Kubicy mowia...Maciej Kurzajewski ma to prowadzic.... czyli prawa TV4 wygasly...

 

TV4 nie był nigdy właścicielem praw do F1 - to po pierwsze.

 

Po drugie: F1 na pewno nie będzie w TVP Sport :) Takie wymogi Ecklestone'a, ze F1 musi być transmitowany w "Open TV" 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki masz dek ?

 

odp. dla Lukasza.....

 

 

TV4 nie był nigdy właścicielem praw do F1 - to po pierwsze

 

 

no jasne, ze nie byl....pokazywali przeciez live na TVP1, Polsacie i TVN....i na TV Trwam tez

 

 

odp dla Domela .....

 

nie tylko bo najwazniejsze imprezy z polakami beda w tvp 1 i tvp2 i to nie ulegnie zmianie bo beda rownolegle nadawane takze w tvp sport....

 

tez mam takie pobozne zyczenie, ale jak widzialem cala "prominenckOM" obsade komentatorow to watpie w to. Takie jest moje zdanie.

 

Edycja pitter: sklejone dwa posty, nie pisz jednego pod drugim tylko używaj "Zmień"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś znał temat to byś nie pisał głupot....

 

dam Ci fajny cytat:

 

 

"Wszystko rozstrzygnie się między 15 a 30 listopada. Licytacja będzie bardzo ostra, a 4 miliony za sezon to wcale nie jest wygórowana stawka" - zapowiedział na łamach "Rzeczpospolitej" Marian Kmita, szef sportu w Polsacie. Ta stacja będzie miała prawo pierwokupu

 

 

Wystarczy dowodów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec sam nie pisz glupot .... ze ma byc TV Open, ze 4 miliony, a czemu nie TVP Sport ?

 

Po drugie: F1 na pewno nie będzie w TVP Sport Takie wymogi Ecklestone'a, ze F1 musi być transmitowany w "Open TV"

 

Bo jest to płatny kanał :)

 

Edycja pitter: nie cytujemy posta, jeżeli odpowiadamy tuż pod nim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra to ja napisze tak: Wymogiem F1 jest to aby transmisję z wyscigów byly przeprowadzane w otwartych telewizjach, nie moga być w płatnych/kodowanych.

 

Polsat kupując prawa 3 lata temu, nie widział sensu transmisji na antenie Polsatu, więc poleciały transmisje to TV4 na mocy umowy TV4 z Polsatem... Polsat Posiada prawa pierwokupu, które zapewnił sobie kupując F1 3 lata temu.

 

Proste?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co, to już go wsadzili do pudła, że piszecie Robert K.? lol

 

W/g mnie jest źle że na rynku mamy już tyle kanałów sportowych, bo aby mieć wszystkie interesujące nas sporty będzie trzeba wykupić wszystkie 3 platformy i to z wysokimi pakietami :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę zrozumieć, że TVP SPORT jest stacją komercyjną i pobiera opłaty za retransmisję, jeżeli jednak nie jest ogólnie dostępna to powinna się utrzymywać wyłącznie z tych opłat, a ja nie podejrzewam żeby stacja zdołała zakupić prawa sportowe za opłaty od takiej garstki abonentów do których dociera (tylko n i kilka kablówek). Czyli jasne jest, że prawa sportowe jak i wybudowanie studia i inne koszty, są pokrywane z publicznego podatku, jakim jest ABONAMENT RTV.

 

Nie twierdzę że gdyby był w Cyfrowym Polsacie to bym go często oglądał, ale to że nie jest rozpowszechniony na terenie Polski to skandal. Nie uważam że powinien być FTA (wiadomo: licencje) ale powinien być dostępny we wszystkich sieciach nadawczych. Gdzie się podziała nadana prawem zasada "MUST CARRY" ?? Jednym słowem SKANDAL. Podejżewam też że współpraca z n-ką jest na tyle "ścisła" że owa platforma będzie miała także kolejne kanały TVP jeszcze dłuugo na wyłączność!!! SKANDAL

 

P.S.Wolę Eurosport 100x bardziej, ten kanał ma klasę i wiele ciekawych praw do transmisji, a i Polsat Sport często ma w ofercie ciekawe pozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przypomnę jak bylo z Ojroszportami... przez 4 lata CP mial nas tam gdzie słonce nie dochodzi... powstala nowa platforma... i dobroduszny pan Solorz i pan Myszka jakby za dotknieciem czarodziejskiej rozdzki sprawili ze sš... a juz wszyscy o nich zapomnieli... wiec czy teraz tez trzeba jakiegos boom'u zeby TVP Sport i inne kanały tematyczne publicznej :roll: telewizji zagoscily u nas i na cyfrze?? z tego powoli robi sie juz czeski film, i jezeli do konca roku nie dostane informacji o TVP Sport na CP to zwštpię :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no masz racje....i wszystkie wystepy Malysza pokazuja....i F1 Roberta K. pokazuja.... jasne...powiedz mi kiedy na Juro Sporcie....mecze kwalifikacyjne polskiej reprezentacji pokazuja....a z tego co widze.....najlepszy polski sport tylko na TVP sport

 

No bedizesz miał f1,chyba w marzenaich.

A skoki i mecze polskiej reprezentacji napewno bedą w otwartym tvp.

Kiedy nie było transmisji ze skoków?Przypomnij mi bo jakoś ja nie wiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarówno CP jak i Cyfra wypowiadały się na temat NASN że to jest za drogi kanał, do tego nie jest w/g nich jakoś wybitnie interesujący dla klientów że muszą go włączyć.

NASN już w pewnym momencie zapowiadało że jednak nie wprowadzi swojego kanału na nasz rynek, a tu niespodzianka dogadali się z naszą nową platformą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...