Skocz do zawartości

Nowości Cyfrowego Polsatu


Jacor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co do kanału Cinemax2 na pozycji powyżej 300 ja mam komunikat, że tego kanału nie ma w Twoim abonamencie a na Cinemax jest plansza z informacją, że Cinemax został przeniesiony a jak jest u Was?

 

A co do Hallmarka to rzeczwiście jest niekodowany ale ogladać coś widząc ten wielki napis na środku ekranu to masakra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irytuje mnie tylko jedna rzecz jest może u[beep]liwy ale jak nie mogę być w przypadku kiedy wchodzę na stronę internetową a tam jawna nabijanie ludzi w balona, aktualizacje raz na miesiąc, kanały Cinemax cały czas w pakiecie RelaxMix, ceny pakietów po staremu, włączam kanał dla abonentów a tam to samo.

Infolinia tragedia jakieś kolejki a dzisiaj to już nawet kolejek nie było, chyba wszystkie Panie poszły na macierzyński a Panowie do baru.

Chciałem wytłumaczyć brak kanałow Cinemax u mnie, gdyż je wykupiłem i zgodnie z tym co było napisane w aneksie dzisiaj miałem je mieć, ponieważ jeszcze w grudniu wysłałem podpisana umowę i to piorytetem.

Fajnie, że dodaja nowe kanały i to w ilości większej niż konkurencja, choć nie są to jakies super dobre jakościowo kanały no ale są widać ruch w tym temacie, fajnie, że mają najwięcej abonentów, ale żeby ich uchować i zdobyć nowych nie mogą postępować tak jak teraz to się dzieje.Sorry Artur, że znowu czytasz te narzekania bo Ciebie to najbardziej denerwuje, ale temat, który załozyłeś został zamknięty podobnie jak mój wcześniej dlatego piszę to tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tak tylko dodam apropos tego co tu się wypisuje...biadolimy na temat CP (sam też to robie) i prorokujemy rychły spadek abonentów i w ogóle jakiś armageddon...jednak ile jest takich osób jak my, które cały czas śledzą w necie jakie będą programy, nerwowo dyskutują co ma wejść co ma wypaść???...według mnie większość z tych 1,2 mln abo nawet nie wie co ma w tym dekoderze...są świadomi posiadania tych najważniejszych kanałów..tudzież jakichś swoich ulubionych i tyle...nie dla każdego brak viasatów czy sportklubów czy czegoś tam jeszcze to taki dramat jak u co poniektórych forumowiczów...

ale to tylko moje skromne zdanie:):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że chcecie pokazać co chodzi na SuperStacji, ale to można umieszczać w temacie SuperStacja: https://forum.satkurier.pl/viewtopic.php?t=453&start=330 i nie mieszajcie już tematów, fakt nowoścą na CP jest SuperStacja, ale dalsze dyskusję mozna prowadzić na temat tego kanału w przyznaczonym dla niego temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...