Skocz do zawartości

Nowości Cyfrowego Polsatu


Jacor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po co na CP, po to, żeby ktoś mógł to oglądać, w końcu są różni abonenci i mają różne wymagania, jednemu ten kanał bedzie się podobał, a innemu inny. Tak samo na TV Trwam znaleźli by sporą widownie, wiem, że to bym nie był ja, ani pewnie i Ty byś nie oglądał tego kanału, ale chętni by się znaleźli, więc każdy kanał jest w jakimś stopniu komuś potrzebny, a oferta musi być zróżnicowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pod tym względem myśle że faktycznie skoczyła by im licza abonentów o około 20 tyś, jeśliby zeszli z astry, bo oglądalność dzienną maja na poziomie 40 tys minus abonenci kablowek.

a może i więcej przy kampani reklamowej.

więc to nie jest wcale zły pomysł - trwam na wyłączność!:):):)

(żeby było jasne, nie lubie ojca dyrektora)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem powina byc szeroka paleta kanalow tematycznych tych niszowych i tych ogladanych czesto,dla kazdego cos dobrego,kazdy znalazby cos dla siebie.Niestety jest brak miejsca na nadawanie i powoduje, ze pojawiaja sie kanaly, ktore niektorym sie nie podobaja ,innym nie.Wówczac powstaja spory bo ten kanał to kicha tamten jest lepszy i tak dalej...:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niechce ci zwracac uwagi kolego ale w imieniu moderatora burliego etc upominam cie abyś uważał z nabijaniem postów bo to ze co 2 gi post nalezy do ciebie jest dla mnie ewidentnym dowodem na nabijanie postów:) :!::!: wracając do tematu muzyczne kanały typu mtv base hits etc to był by dobry pomysł:) viasaty sportklub moze zone horror etc:) zawsze by to mogło byc bardziej sprzyjajace wiwekszej liczbie klientów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Zone Horror to na pewno by ten kanał miał większa oglądalność niż Zone Europa. Widocznie ludzie w CP wiedza lepiej jakie kanały ludzie oglądają i jakie by chcieli oglądać :wink: najlepiej mogli by zrobić taką ankietę, które kanały można by było dołączyć do oferty CP a które najczęściej oglądamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:evil: piracko tak niewolno:( owszem opłata za 300zł za rok to troszke sporo no ale w hollexie mają obnizki więc az tak drogo to znowu nie ejst a co do mtv hits to jakas platforma na hb ma w ofercie więc czemu cyfrowy Cyfrowy Polsat - moja ulubiona platforma! niemogby dołączyc:") :P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MTV Hits ma na Hot Birdzie SKY Italia i akurat ta ich wersja MTV Hits jest we włoskiej wersji językowej,a wiadomo, że na Astrze jest w angieslkiej. SKY Italia oprócz regionalnej włoskiej wersji MTV Hits ma jeszcze MTV Brend New oraz oczywiście MTV Italia. Jasne, że CP jakby chciał to mógłby mieć takie kanał jak: MTV2, MTV Hits, MTV Base, MTV Music, VH1 Europe, VH1 Classic oraz jakieś inne kanał muzyczne (zagraniczne) kodowane, tylko to jest kwestja dogadania się i niestety wiadomo kasy oraz miejsca na tp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niechce ci zwracac uwagi kolego ale w imieniu moderatora burliego etc upominam cie abyś uważał z nabijaniem postów bo to ze co 2 gi post nalezy do ciebie jest dla mnie ewidentnym dowodem na nabijanie postów:) :!::!: wracając do tematu muzyczne kanały typu mtv base hits etc to był by dobry pomysł:) viasaty sportklub moze zone horror etc:) zawsze by to mogło byc bardziej sprzyjajace wiwekszej liczbie klientów

 

I kto tu sobie posty nabija :!: Na całej stronie co drugi to twój :!:

 

Powinni poszeżyć ofertę sportową.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak narazie polsat dołaczył jedno radio i fox live w planach mogą miec kolejne kanały z rodzinki fox:) ale mtv jakis to byłby interesującym dopełnieniem dosc marnej oerty muzycznej:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:evil: piracko tak niewolno:( owszem opłata za 300zł za rok to troszke sporo no ale w hollexie mają obnizki więc az tak drogo to znowu nie ejst a co do mtv hits to jakas platforma na hb ma w ofercie więc czemu cyfrowy Cyfrowy Polsat - moja ulubiona platforma! niemogby dołączyc:") :P:P

 

Niekoniecznie, ja mam cyfrową vectrę, płacę za pełny pakiet 38 zł. miesięcznie i mam: MTV HITS (angielski), MTV2, MTV BASE, VH1, MTV, VIVA itd., jak komuś bardzo zależy na MTV HITS to niech się przeprowadzi na śląsk, bo w cyfrowym polsacie się nie zanosi na to :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zalezy mi przedewszystkim na mtv base. mimo ze mieszkam nie daleko centrum poznania, to kablowki nie mam. zreszta nawet nie wiem czy w okolicznych kablowkach (tych ktore moglbym miec gdybym mieszkal pareset metrow dalej) jest oferta mtv base. obecnie ferdek swieci base`m ;), natomiast powaznie mysle nad zakupem legalnej karty bo wybitnie irytyuja mnie kilkusekundowe przerwy w odbiorze "serwis niedostepny" czy "wymien oprogramowanie". chociaz po cichu licze na CP ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...