Skocz do zawartości

Nowości Cyfrowego Polsatu


Jacor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No i zostały zakodowane kanały Cinemax i Cinemax 2 z tp.Polsatu ->czyżby zaczynali testować HBO???

 

Co ma jedno do drugiego, Cinemaxy są dalej tak jak były, opłacam te kanały i nie ma żadnych zmian,po co robić zamieszanie i snuć domysły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze Was polstaowicze wyluzujcie z tym HBO. Rozumiem ze cieżko jest Wam sie pogodzic z faktem ze HBO jest na cyfra + ale tak juz jest. Zawsze na pociezenie zostaje wam cinemax

 

Dla pocieszena dodam ze HBO to nie jest znowu taka rewelka znacznie lepiej prezentuje sie Canal + ale o tym to możecie zapomniec jak na razie no zawsze mozna zmienic platforme no wiadomo na jaka.........

 

Edycja pitter: połączone dwa posty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miesicja na TP nie ma ani CP ani C+, więc może..., jednak myślę, ze to są bajki. Skoro jutro miałby pojawić się Hbo w Cp to już na pewno wiele by się o tym mówiło. Zrozumcie, ze HBo chyba szybko nie zobaczymy.

 

Nic sie nie mwi bo obowiązkuje taka zmowamilczenia przy umowie na wyłączność

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra nie opowiadajmy bajek. Już tyle naczytałem się i ja, i wy o HBO w CP i zawsze te wiesci były niewypałem. Jutro na nic nie czekam. Ktoś tu na forum puścił po prsotu plotkę i tak kilkanaście osoób dało się nabrać. A co do chwilowego odkodowania HBO na C+ myslę, ze to przypadek, tak samo jak to co się dzieje z Cinemaxami etc. (Cinemax nie ma w tym wypakdu zbyt duzo wspolnego z HBO).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie możecie pisać, że ktoś puścił na farum plotkę i jak nie będzie jutro HBO na CP, w co wcale nie wierzę, żeby miało wogle być, bo wiadomo, historia cały czas lubi się powtarzać, ale pomijając to, nie można obwinijać, tych osób, co o tym pisały, że wprowadziły nas w błąd, bo tak naprawdę, to przekazali tylko informacje jakie uzyskali na infolinii i to właśnie trzeba będzie obwiniać BOA-ta CP, na którym pracownicy umyślnie wprowadzają w błąd swoich abonentów, czyli nas wszystkich.

P.S.

Chyba będzie trzeba zacząć brać poważnie sprawę i spisywać na samym początku rozmowy naziska pracowników, chociaż jest to cięzko, bo tak szybko się przedstawiają i ciucho, że trudno jest coś usłyszeć, albo załapać, no i zxawalać skargami CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz jak ktoś jest już długo w CP, to jest przyzwyczajony i myślę, że bierze to jako informacja, coś w typie, kanały Premier w CP, jak kiedyś 1 kwietnia podała w ramach żartów SkySunSat.pl, a fakt faktem, dużo osób by się ucieszyło, żeby to była prawda, ale też musimy przywyknąć do kompetencji niektórych pracowników (nie wszystkich) infolinii CP, a dokładniej jej braku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozliwosc wprowadzenia do CP HBO przeczy logice... i bynajmniej nie chodzi tu o liczbe abonentow= liczbę splywającej z nieba mamony... Najprawdopodobniej HBO ma jakies niepisane umowy z C+ ze zostanie u nich... Współpraca od początku była spokojna, nie było zadnych ekscesow i rewelacji no i dlatego nie beda sie kwapili zmieniac operatora... No ale ja już nic nie mowie, i jutro chce zobaczyc twarze tych, ktorzy beda rozczarowani...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...