Skocz do zawartości

Nowości Cyfrowego Polsatu


Jacor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co ty wogóle mówisz.Eurosport jest najlepsza stacją sportową na świecie.

Pełne relacje z olimpiad,mistrzostw pływackich,lekkoatletyka(zawody i mistrzostwa),wszystkie sporty zimowe.Czego chcieć wiecej!

Choć jeden napisał to co właśnie miałem zamiar napisać ja :D , ludzie czy Wy innych dyscyplin sportu oprócz piłki kopnej nie znacie? ja Eurosportów (po polsku) jak jeszcze wielu z Was nie odbieram ale tam naprawdę idzie obejżeć największe imprezy sportowe organizowane na całym świecie :!::lol::lol::lol::lol:

A tak przy okazji to tu można bardzo szybko porównać co który kanał sportowy ma do dyspozycji-

http://mediasportowe.ovh.org/readarticle.php?article_id=2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ile C+ (a własciwie abo c+) musieliby płacic za dalsza wyłaczność pewnie krocie

 

No i narazie krocie płacimy. Gdzieś w necie widziłem wykresik z porównaniem C+ i CP. CP miał nieco więcej abonentów, chyba o 50 tys., a C+ kilkukrotnie większe dochody od CP. Niestety żródła nie pamiętam :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi zapewne oten wykres:

 

cpcnre2.th.jpg

 

765 mln dochodów (Cyfra+)

 

a CP

 

271mln dochodów!

 

Cyfrowy polsatjak widac dodaje nowe kanały iwiuemy naco ta kasa idzie, ale w przypadku C+ niewiadomoco z tymi pieniedzmi!

Za takie pieniądze mogli by tyle kanałów dac że hoho

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakto niewiadomo co C+ robi z kasą, forsa idzie "na żaby" a głupi (za przeproszeniem) Polak płaci, jak by ich (abonętów C+) trochę ubyło to szybko by się okazało ze np. 200 mln. zysku to bardzo dobry interes, ale skoro Oni koniecznie chcą żabojadów wzbogacić o ponad 750 melonów :shock::shock::shock: to tylko głupi nie bieże kiedy dają :lol::lol::lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfra niema nic do godzenia sie na obecność HBO w CP!

To HBO zdecyduje...

 

Naiwny jesteś :lol: Cyfra ma HBO na wyłączność (i tak pozostanie) i to ona zdecyduje czy HBO będzie na CP.

 

Jak to nie wiadomo na co idzie kasa w C+ - na zyski a nie na inwestycje.

Nowe kanały, dekodery HD i PVR, to co według Ciebie jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny ten wykres. Ale chyba prawdziwy. W sumie sie ciesze bo jestem abonentem CP ale dziwi mnie to ze Cyfra+ od 9 lat ma dopiero tyle co CP przez 7 lat i zaskakujace jest to ze w po zmianie nazwy i logo na Cyfrowy Polsat przegonil Cyfre+w tak krotkim czasie Napewno ma to zwiazek z dodawanymi kanalami no i oczywiscie cena pakietow i promocji na dekodery. Choc oferta jest teraz bardzo dobra jednak brak mi jest jednego kanalu z tematycznych kanalow Polsatu-Komedia. To byl fajny kanal. Ale moim zdaniem ktoras z platform cyfrowych:N CP C+ polaczy dlonie (przewiduje ze nie bedzie wchloniecia CP bo przynosi on zyski i przegonil liczbowo abonentow C+)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfra niema nic do godzenia sie na obecność HBO w CP!

To HBO zdecyduje...

 

Naiwny jesteś :lol: Cyfra ma HBO na wyłączność (i tak pozostanie) i to ona zdecyduje czy HBO będzie na CP.

 

Jak to nie wiadomo na co idzie kasa w C+ - na zyski a nie na inwestycje.

Nowe kanały, dekodery HD i PVR, to co według Ciebie jest?

 

Póki co na razie oprócz tych nowych kanałów co dodali i to jeszcze za opłata dodatkową to na razie jakoś tyvh dekoderów HD i PVR nie widać :wink:

A poza tym śmiem się z toba niezgodzić bo to czy HBO będzie czy nie będzie na CP naprawdę nie zależy od C+ tylko od samego HBO.Tylko na C+ HBO będzie tak długo jak mają umowę na wyłączność a HBO może nie zechcieć jej przedłużyć :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu Rexroth masz rację , a wiadomo że towar to biznes, więc powiedzmy przykładowo że C+ za HBO "daje" stówę :lol: , ale koniec umowy i jest możliwość od obu platform ( a może i od trzech) skasować po powiedzmy siedem dych i co? rachunek jest prosty jak drót- ma się w kasie 140 albo i nawet 210! "zeta"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny ten wykres. Ale chyba prawdziwy. W sumie sie ciesze bo jestem abonentem CP ale dziwi mnie to ze Cyfra+ od 9 lat ma dopiero tyle co CP przez 7 lat i zaskakujace jest to ze w po zmianie nazwy i logo na Cyfrowy Polsat przegonil Cyfre+w tak krotkim czasie Napewno ma to zwiazek z dodawanymi kanalami no i oczywiscie cena pakietow i promocji na dekodery. Choc oferta jest teraz bardzo dobra jednak brak mi jest jednego kanalu z tematycznych kanalow Polsatu-Komedia. To byl fajny kanal. Ale moim zdaniem ktoras z platform cyfrowych:N CP C+ polaczy dlonie (przewiduje ze nie bedzie wchloniecia CP bo przynosi on zyski i przegonil liczbowo abonentow C+)

A pamiętacie platformę Wizja? Też wszyscy mówili, że Wizja przejmie Cyfrę bo sprzedawała się bardzo dobrze, a tu - nie ma Wizji. Żabojady i ślimakożerce nie dadzą się tak łatwo, ale osobiście mam nadzieję że do żadnej fuzji nie dojdzie bo znowu podwyższą ceny tak samo jak po wchłonięciu Wizji przez Cyfrę. Niech żyje wolny rynek!!!

 

Edycja Burli: Wykasowałem nieprzyzwoite słowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie teraz już nie pamiętam, ale sprzedawałem obie platformy i pamiętam narzekania klientów po fuzji. Cyfra nie podniosła cen, zrobiła przeszatkowanie pakietów i ci co chcieli mieć to co do tej pory w wizji,płacili więcej. Nadal twierdzę, że z połączenia platform nic dobrego dla odbiorców nie będzie - konkurencja zbija ceny, monopol je winduje (patrz TP).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po fuzji zabrakło sporej ilosci kanałów! Które były! A po kilka miesiącach (latach) dodawano CN/TCM, Animal Planet, Mezzo (dawniej Muzzik), 3x Discovery! Mówiąc że jest to nowośc na rynku, dodatkowo pobierając zato kanały! Tyle tylko że wczesniej te kanały w ofercie WTV i C+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robyx ma rację, ceny po połączeniu były w rezultacie wyższe, wystarczy przypomnieć sobie schemat przejścia na nową platformę. A oferta kanałów wcale nie była po połączeniu taka bogata jak mogła być.

Francuzi maksymalizują zyski i minimalizują straty dlatego ucięli po połączeniu trochę kanałów np. Le Cinema (obecnie Zone Europa) bo myśleli że nikt tego nie zauważy, a ceny i tak wzrosły.

 

P.S. Niech żyje wolny rynek!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfra (brzydkie słowo - skasowane) wszystkich Wizjonerów po połączeniu. Cena poszła do góry a kanałów ubyło. dam mój przykład wchłonęła mnie Cyfra z dekoderem jakim miałem wtedy chyba Philips31... i na tym dekoderze nie było wszystkich kanałów ( szczegółów nie pamiętam jakich ) ale na 100% nie było wszystkich interaktywnych a opłaty ponosiłem za całość paczki czyli miałem płacić za kanały których nie miałem ( bo teoretycznie miałem ) nie dawały rezultatu żadne rozmowy tłumaczenia nic całuj się w noś i płać. Nawet nie wspomnieli wtedy ( teraz podobno mówią ) że jak przed upływem miech nie napiszesz pisma o rozwiązanie umowy to ( podkreślę wtedy 5-6 lat temu )

Cyfra automatycznie przedłużała umowę na rok i nie ma zmiłuj.

 

Edycja: bogdan425 - wyluzuj się i pohamuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...