Skocz do zawartości

Nowości Cyfrowego Polsatu


Jacor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak wcześniej pisałem u mnie na Echostarze 606 wszystko śmiga że aż miło, ale mam pytanie bo dzwonił kumpel co ma sagema a nie ma internetu i nie chodzi mu tylko główny AXN. Czy tak jest też u Was. Proszę w miarę o szybką odpowiedź. Z góry dziękuję. Romar7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem, to na razie trzeba sie bedzie uzbroic w cierpliwość, bo przecenili swoje siły i nie pomyśleli o starszych dekoderach. teraz trzeba czekac po prostu na nowsze softy... inner rady niema.. tylko zobaczymy jak szanowny CP dba o klientów i ile to potrwa :?

 

Ja mam SAGEMA 3275 a to jeden z najstarszych dekoderów CP i nie mam żadnych problemów. Dodam, że jestem w CP od samego początku i nigdy nie miałem z nimi problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bogdan425 - jesteś moderatorem więc co byś powiedział na uruchomienie nowego tematu- "Miałeś problemy z nowymi kanałami? mineły to podziel wiadomościami się na forum". Troche długa nazwa ale można by to jakoś skrócić a przy okazji było by na bieżąco wiadomo czy komuś zaczeło wszystko działać

 

Problem z dołączeniem nowych kanałów wkrótce się skończy, tak jak i ich nowości (na jakiś czas). Później temat ten, będzie tylko odświeżany. Nie widzę potrzeby zakładania nowego tematu, skoro już w tym, piszemy o problemach związanych z dołączaniem nowych kanałów przez operatora CP.

 

-pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ile można czekać.Mam prawo tak jak i inni abonenci do odbioru kanału za który opłacam abonament, mimo że wszedł on dopiero wczoraj do oferty.

 

tak jak już wspomniałem. pozostaje czekanie na update oprogramowania dla Samsungów i Thomsonów ...

 

Jedyny sposób na przyśpieszenie, to nękanie ich telefonami i mailami :)

 

może w końcu zaczną tam pracować. Z tego co wiem to faktycznie pracują nad tym nowym softem, tylko kiedy to nastąpi to jak zwykle wielka niewiadoma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zadzwoniłem na infolinię odezwala się pani i prosiła o jeszcze dzień cierpliwości powiedziała że część dekoderów nie przyjeła tego sygnału i że dzisiaj w nocy będzie to ponowione tak więc jak ona to ujeła od jutro wszystko powinno działać

 

Czy oni nie mogą tego sygnału wysyłać w dzień ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dziale technicznym przyznali się dzisiaj bez bicia, że to ich wina i mają problem z dołączeniem nowej oferty.

Potrwać to może trochę (sic!)

Odczytuję to, że te czkawki mogą potrwać nawet do końca tygodnia, obym sie mylił.

 

Takie grzebanie przy dołączeniach nowych kanałów nie wychodzi dekoderom na zdrowie. Te słabsze dekodery, przez tę zabawę, mogą uwalić - obym też się pomylił. :lol: Później powiedzą, że to ja łapę i śrubokręt wsadzałem? :twisted: - moja wina? :twisted:

 

-pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zadzwoniłem na infolinię odezwala się pani i prosiła o jeszcze dzień cierpliwości powiedziała że część dekoderów nie przyjeła tego sygnału i że dzisiaj w nocy będzie to ponowione tak więc jak ona to ujeła od jutro wszystko powinno działać

 

pożyjemy zobaczymy

 

 

czyli co? musze miec jakos wlaczony dekoder czy jak? bo na noc wylaczam i czy przez to znowu niebede widzial eurosportu? czy po prostu jak wlacze to bedzie OK?

 

mam zostawic wlaczony dekoder? na jakim kanale? help!! :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponawiam pytanie

 

JarDor napisał:

zadzwoniłem na infolinię odezwala się pani i prosiła o jeszcze dzień cierpliwości powiedziała że część dekoderów nie przyjeła tego sygnału i że dzisiaj w nocy będzie to ponowione tak więc jak ona to ujeła od jutro wszystko powinno działać

 

pożyjemy zobaczymy

 

 

 

czyli co? musze miec jakos wlaczony dekoder czy jak? bo na noc wylaczam i czy przez to znowu niebede widzial eurosportu? czy po prostu jak wlacze to bedzie OK?

 

mam zostawic wlaczony dekoder? na jakim kanale? help!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z kanałem Disney Channel? Czy ktoś wie coś więcej i czy z pośród 3 potencjalnych kanałów filmowych tj. Kino Nonstop, Filbox i DisneyChannel to jaki kanał ma największe sznase na pojawienie się w CP?

 

Apropos kanałów Eurosportu - cały czas ich nie ma

 

UWAGA!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jak nie damy im spokoju dzwoniąc na infolinie to włączą je szybciej

Ja to robie i mam gdzieś ich tłumaczenia bo abonament musi być płacony na czas a oni na czas nie mogą włączyć 2 kanałów których test był prowadzony przez kilka miesięcy i wiadomo było, że nie wszyscy abonenci mają nowe dekodery.

Super traktowanie swoich klientów----amatorka jakich mało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...